Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Pogoji iz hr v slo

Pogoji iz hr v slo

Ne razumem zdaj kako je po novem. V ponedeljek se vračamo iz hr pa ne vem še je treba testirat ali ne. Vsepovsod piše nerazumljivo vsaj meni. Hvala

Odgovor na objavo uporabnika
Nevemnc, 25.06.2021 ob 16:17

Ne razumem zdaj kako je po novem. V ponedeljek se vračamo iz hr pa ne vem še je treba testirat ali ne. Vsepovsod piše nerazumljivo vsaj meni. Hvala

Jasno, da je nerazumljivo. Ali načrtno, ali malo tudi zaradi nesposobnosti objave pravih informacij. Ali oboje. Ne čakaj na kakšne bolj natančne in ziher napotke.

Hočejo, da se čim več ljudi cepi. Zato taki nepoplni napotki,ki se iz dneva v dan spreminjajo. Cepite se in ne bo problemov z navodili. To hočejo povedat. Mogoče se bo celo kdo zaradi tega cepil.

Cepit se niti pod razno ne mislimo, a se mi zdi, da zelo nejasno govorijo o teh prehodih čez mejo, vsaj kar se hr tiče. Piše da je cela zelena, nekje, da je test potrebno opraviti, skratka cela zmešnjava.

Odgovor na objavo uporabnika
Nevemnc, 25.06.2021 ob 16:34

Cepit se niti pod razno ne mislimo, a se mi zdi, da zelo nejasno govorijo o teh prehodih čez mejo, vsaj kar se hr tiče. Piše da je cela zelena, nekje, da je test potrebno opraviti, skratka cela zmešnjava.

Tendenca k cepljenju, zato take nikakršne informacije. Jasno sedaj?

Mi se vračamo v nedeljo in do vključno nedelje je za vrnitev v slo potreben test, da se izogneš karanteni (če nisi cepljen oz prebolevnik).

Odlok velja do vključno nedelje. Lahko, da bo od ponedeljka dalje kaj drugače, glede na to, da je na evropskem zemljevidu obala zelena.

Vse odloke so podaljšali do 4.7.. Naša vlada hrvaško obalo še vedno vidi kot oranžno, tako da pogoji ostajajo. Saj ne vem ali uživajo hebat ljudi v glavo ali pa res izsiljujejo za cepljenje.

Janša je fašist in logično je da hebe ljudi v glavo, če mu očitajo, pa reče CEPITE SE, fašist zagamn, ne boš dolgo več vladal..mi Slovenci smo lastniki te države, ne ti fašist zajeban!

Je že kaj novega? Aja, šele v sredo, ko zasedajo;). Upajmo, da bodo vsaj čim prej objavili.

New Report

Close