Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POGREŠAJO ERAZMA IZ MENGŠA

POGREŠAJO ERAZMA IZ MENGŠA

Upam, da je lažni preplah in da je le pri kakšnem prijatelju. Nekdo ga je proti večeru še videl premočenega in mu ponudil prevoz, od takrat pa je pogrešan.

so ga našli, vse ok

to take the issue of the holocaust (to ko se zgovarjate jaaa preganjani smo bli) and to use it to rebel against the god, when god specificly told us DO NOT ATEMPT TO MAKE YOUR OWN STATE!!! and to use that to steal land from palestinians…. žalitev za umrle jude

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.
nova
Uredništvo priporoča

stari moj kva prau za antisemitizem…

dobar čiča… spreman… loza 1a!! pa še modre oči ma;)…
prou res si kokr piše. ličiš na magarca koji knjige nosi

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.
Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Sigurno je bil vakcinisan pa mu je udarailo na možgane. Sve vas bojo zagiftali!

LudiD misliš na Sombodya? Vrjetno da imaš prav. Pomoje so mu Astro Zeneco kr v možgane stisnil.

Sigurno so se doma skregali, pa se ni javljal na telefon…Dež in mokrota pa lakota so ga pregnali domov…

Zanimivo je, da so po večini strani, kjer je bil članek o fantu, zadevo izbrisali. Delo, 24 ur, Siol… zakaj so morali zadevo izbrisat?

Še bolj zanimivo je, da napišejo, da je naredil izpit za avto (15 letnik?), zraven pa, da je MALČEK najden pa pišejo o FANTKu.

Danes lahko izpit za vožnjo s spremstvom naredi 16 letnik. Do samostojne vožnje vozi s spremljevalcem (oče, mama,…) in tablico L.

Ja, ampak pri temu fantu (no oni pišejo o malčku, fantku) je navedeno, da je 15 star.

A ni 16 let spodnja meja, da sme začeti učiti vozit, v spremstvu seveda? Navedli pa so, da je že opravil izpit. Hecno, malček, fantek, ki naj bi opravil izpit :).

New Report

Close