Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pogrešam:

Pogrešam:

Sončka,Žverči,Razota,BGV,Shaki,Sharkija,Ario in da ne naštevam naprej:VSE!
Kje ste banda zagamana?Zdej,ko bi jaz rabil malo chata,vas pa nikjer ni,a?
Lepi ste,kjerkoli ste že.Če ne zdaj,bo pa ponoči kakšen čuk priletel k meni…
Sp

Evo tukaj sem…kje si pa ti???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja končno!Da se me ravno najlepša usmili,si pa štejem v posebno čast!
lepa si!

Ej, spet izzivas, bos kmalu razočarkota prekosil…
Ja sonček je res lep, tako topel, okrogel in nasmejan, ampak danes mi ni ratalo, oblaki so nagajali in pika…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa od kje si hudiča, sin je prišel s smučanja zagorel kot zumba!
razkrij se malo!
Sp

Bi ti pasalo, da se odkrijem kaj, saj se ti jutri pokazem, bos pogledal čez okno in mogoče ti pomežiknem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jok,ne bo šlo.Spalnico imam proti zahodu.In tisti čas luna zahaja..
Sp

Pa ne pozabi na moje nagajive žarke, mi bo že uspelo, nič bat, razen če ne spiš ali sanjaš tako močno-lepo kot naš razbojnik…Njega je pa res nemogoče zbuditi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti kar pusti Razbota zdaj,on je že pred devetimi nebesi,mene pa upam še čakajo nocoj

Ne bodi ljubosumen, saj klepetam s teboj… ves kaj malo mi kabelska nagaja, pa dela, pa neha, zato sem v zaostanku in kar mrknem, ce me slucajno cisto izklopi, ti že sedaj želim lepo nočko in lepe sanje, prav.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Rdeči alarm!nekdo mi je namignil po e-mailu,naj ustavim konje!Hi-ja.Konec zabave!
kaj pa hijacinte,že cvetijo?

Pri meni doma v lončku že, kakšen alarm si prejel? Si preveč poreden, pa te je ljubica ustavila kaj??? Žena te ne bi ustavila, ona bi te ….. in bi bilo konec pogovora.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da,imam občutek,da ljubica ve,kaj počnem tu!mogoče je samo naključje,vendar,da ravno,ko začneš kuriti kres,emajlira…ne,toi ni naključje!
Kljub vsemu,lepa si!
Sp

Ampak zakaj se nama pa ne pridruži??? Veš kaj, če bi bila jaz tvoja ljubica, bi ti dala hudiča, klepetati tule z sončkom…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A sem lahko malo diskreten: me trenutno drži za…..cenzurirano by primož….in nima časa klamfati po netu.
meni pa rabi mal več časa,da se zgrejem…
lepa si,pa ona tudi
Sp

Hej sej nič ne piska …si mislil napisat kurca..hahahaaah tuki ni cenzure no!!!:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja tko nekaki,pa sem glih danes pri Primožu nekaj točk dobil,tako da glumim good boya

Evo spet se smejim, no si pa frajer, žena, ljubica, jaz sonček tukaj na forumu…samo pazi da ne boš nazadnje kot krojaček hlacek, saj ves 7 na en mah.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ti kar usekej……pust šefa!:))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha sprevržko, pa si dobil konkurenco, vidiš mucica ti bo pa dala za misliti!

Bravo muca!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

would you be so kind please,to translate.especially phrase 7?I do not understand,I’m only a poor country boy and it is so difficult to me to go ahead with you
Sp

Ej, a mislis, da znava samo midva anglesko, bo treba pa kaksen drugi jezik usekat… ampak meni se najbolj dopade moj materin jeziček!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Shalalalala in the morning…
shalalala in the evening…shalalalala shalalalala just for uuuuu…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca,že drugi rdeči karton sem dobil!ponavadi bi moral zdaj iz igre,prosil bi samo,če lahko grem….scat?
Sp

Veš kaj, povej pa kdo zaboga ti daje rdece pike??? Kaksen moski pa si, da se pustiš…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close