Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pogrešam:

Pogrešam:

hahahah ma kdo ti meče rdeče kartone…rdeča je moja favorite color…….

jaja praujo da hujše muke ni,kot če te orenk lulat tšči..zato ga nikar ne mencej preveč pa pejdi odtočit! Pa hiter,da nau lužca! heheheheh:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Veš sonči(btw,še nisem šel na skret),ko te ena za khm,muda vleče,je malce težko bit sproščen,pa če se še tako delam,oprosti
Si pa lepa,to pa brez dileme!

Ja res brez dileme, lepi smo pa pika!

Pa pojdi lulati, saj bova pocakali, brez skrbi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Muca,ko bo pa tebe prijelo,bom pa tako kuril,da zaradi tega,ker boš mogla hitro replicirat,ne boš utegnila it in boš glih tam za monitorjem lužo nardila.Oh.škoda da nimamo webcamov(a se tako napiše?),bi pa res počil od smeha,če bi se ena pred kamero dala…khm,lulat
Muca,a sem tebi že rekel,da si lepa,veš to je moj zaščitni znak tule,ampak mislim iskreno!
Sp

Kakao je to lepo, ko nam govoriš, da smo lepe, pa sploh ne veš kakšne smo, iskreno, ne?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heheheheheheh men pa lako solze tečejo,pa me nikol tkole ne………..hihi
Aja pa še zmeraj se smejim sej vidiš kajne?!!

Aha sem opazla tale tvoj slogan…ma je fleten ni kej!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja za eno pa točno vem kakšna je,pa je danes na žalost ni tu…kje si,vsaj e-mail mi pošlji,če si v ozadju!

jest znam pa eno pesmico….

Kako si lepa.kot kisla repa..še mal ti manjka da boš…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A res, no pa naj se javi, kje si ti v ozadju, ki si lepa ko bog in je to naš sprevržko že videl, se mi zdi da samo v sanjah, pa če ni bil to tvoj maček Franci, kosmat in nagajiv…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma jest maram sam fejst kosmate..take prave dece..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sonček!Kako me moreš zdaj v tako žalost spravit!Ti nisi prijateljica!Namreč,Francija že cel dan NIIIIIII!
A so kakšni mačji bordeli,da preverim tam?
A naj kličem 113?
Svetujta obe z Muco!No,zdaj sem pa preč!Še ljubica se je zbudila in ga ne cu** več!
Sp

Evo, se mi zdi, da bom morala jaz sedajle spat, kajti mislim, da se vidva ujameta v celoti, on mara bele kolobarcke tam in tam, ti kosmate moške in ko se je nas dragi spr. opisoval je omenil, da je zelo kosmat in to je to, ne vem če ne bom kmalu izginila…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aja…a res,da je kosmat..hmmmm ampak če ni kosmat po riti,potem nebo zal nič…kajti ritka mora bit kosmata tudi…AA???

Pa ne no tkole it…v troje je lepše veš…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kako pa ti veš,da sem točno TAK!?

AAAAa???…….nehi rajcat!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej če je kosmat po ritki, tega pa ne vem, ali si spr.???

Kar pa se mojega odhodka tiče, sem zaspanka in zjutraj moram zbujati razne razbojnike in ostale lumpe, ki se ponoci potepajo in zato bom res pocasi sla…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Muca!Pa ti moje otroške fantazije na monitor prelivaš!Rit…ne ne povem,to vesta samo dve!Ampak v troje,ja to pa je zakon,a ne sonček?

U troje klepetat je zakon ja, kaj vec pa sonček ne ve in ne zezaj in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihihihi…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest bi tud, da bi me kdo tkole pogrešu u iber:))

A bi , a bi ???

Bi,bi Multy,pa mi je vse skupi dol padlo prej,ko je bil potres.Pa dobrodošel(a) v naši pokvarjeni družbi.Oprosti,vendar volje za debato ni več in se vrnemo jutri(če preživimo)
Lep(a) bodi!
Sp

Dobr cahn tole:))
Pridem pa jutr pogledat haha – v izolacijsko komoro:)

Dobrodošel ali dobrodošla, med nami. Lepo jutro, lep dan in pa-pa.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close