Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek POGREŠAM….

POGREŠAM….

PSTTTTTTTTT Od tebe pa ne smem pisat………morava bit tiho…sej ni treba, da vsi zvejo…………..

MSN……………Kdo mi je že nekaj omenjal, da ne hodit gor??? Aja…mislim, da je bila Poletka

No,kaj misliš,da te bom zdej uprašu(okrog mraza mislim)?
😉
Sp

mojga sladoleda ne dobiš!! JAZ ga delim samo z moškimi…ki je svet vido da bi iz iste skodelice z žensko jedo….zelo nehigiensko!!!

Vem da nisi izrazla želje po mojem sladoledu, samo sem ti to v naprej povedal, da niti pomislila ne boš…..PREGREŠNE MISLI bi to ble!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Tu je tudi sonček ampak piha ej……………

Imam podložen modrc … tko da ni nič videt … pa tudi njim je fejst toplo … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Seveda,kr smo jo virtualno nategnili tam!
;-)))))))
Sp

Piha ku zmutjeno … :(((( … No … ravnokar se je tu pri nas rahlo umirilo … … ampak se bojim da ne za dolgo … :((((((

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No,vidiš,kako sva na liniji!
Pa ne nos podloženga modrca no,mi vse gušte do sexa pobere…pa čez kako leto tud tvojmu Miškotu!
Posluš starejše in njih izkušnje!
😉
Sp

A zdaj se me boš pa bal zaradi enga sladoleda???

Podložen modrc je sam za tist cajt, ko si oblečen … ko pridem domov si pa tako ali tako dam modrc dol … konitirca gor … in brez modrca po bajti skačem … :)))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

MI SMO MOŠKI….MI ZNAMO VSE!!!

JASNO!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ha, ha, ha………..a zdej pa misliš, da ti bom verjela???

Ha, ha, ha………….Ja, ja……..in ti si Bog Bogova

In kej mi to nuca takrat?
Naravne lepote se v javnosti kažejo…ne pa v zaporih!
😉
Sp

Sladoled je takoj za hribijem na moji listi!!!!

Samo za informacijo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

E vidiš………nevihte od Sprevržkota pa še vedno od nikjer…..

Pa kaj bi kakorkoli tebi nucalo, če bi jaz v službi brez modrca okrog hodila … tako ali tako si … 50 km stran (ali koliko je tja do kurje riti?) :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Devojče!
Čeprav si dolgo…si še vedno premalo na netu!
Ta glavne reči se dogajajo v pozadini!
;-)))
Sp

Sploh ne…..jaz sem MOŠKI!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Bem dobro, pa saj ti ga ne bom vzela……….

Moški………..ah larifari……..vse preveč besed, ko nas osvajate………..la, la,la……..:))))))))))

Ni ni … in je tudi ne bo ..

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Momak…a misliš, da sem od danes??? Pozabljaš, da sem na dveh forumih…

preveč besed????

Ženske ste tiste ko kar nekaj bla, bla, bla,……v neskončnost in še dalje….

Moški povemo kratko in jedrnato.

tak da ne ti meni jamrat da mi preveč govorimo…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Srči……..a se nisi malo preveč razpisal?:)))))))))))

New Report

Close