Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek POGREŠAM….

POGREŠAM….

ok 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Jaz pa še vedno čakam……….

Cenim to….sam vseeno…poglej v profil…kolko postov imava za sabo….pa v tem marsikaj odseva..in več reči zveš!
Pa oprosti,nočem te žalit,res ne….sam hočem reč,da z večjim pojavljanjem tukaj več zveš,včasih celo kaj koristnega!
🙂
Sp

Miško…….a si se potolažil?

Ti kar čiči pa čaki … samo dvomim, da boš kaj dočakala … Je burja vse pokvarla …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Čaki zdej……..kaj češ rečt………da sem premalo tukaj? Al sem spet kaj narobe razumela?

KOMU TI SRČI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da te nebom okrog uh enkrat al pa dvakrat!!!!

Če se ne razpišem ženske ne razumete….

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

NISEM MIŠKO!!!!!!

Sem SINCE!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

koga mene hehehehe

/

Bem Since…………kaj maš kakšne probleme???:)))))))

Ej……….pa kaj je s tabo? A me hočeš mal sprovocirat?? Na žalost, ti to pri meni ne bo uspelo…….sploh pa ne sedaj, ko……….

Evo vitki, sonce moje!!!!!!!!! Ja pa kje hodiš? Že cel dan mislim o tebi:))))

kako provociranje….ženske ste res zmedene…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Veš kaj…….najprej ti bom rekla oprosti….sem brala malo za nazaj…nisem tle gor ne vem kolk časa, da mi bi bilo čisto vse jasno….Prjatla?

samo z ženskami na forumih..drugače nobenih

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Žalostna, ker se nisva uspela danes nič pomenit….Bom morala počasi domov. Upam, da se jutri kaj več slišiva. CMOK

Sem ti že zgoraj rekla, da oprosti, ker nisem vedela….Res….

JA SORRY BOMO JUTRI ZIHR KAKO REKL ANE.

EVO CMOKA ZA PO POT

/

New Report

Close