Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pogrešam nedeljske maše – pogrešam boga

Pogrešam nedeljske maše – pogrešam boga

Kdaj boste dojeli, da je VSE v nas. Nič ne obstaja zunaj nas.

Btw … itak pa je vse iluzija. Maya.

In vendar pomaga tolažba v tesnobi, kakršne smo deležni v tem zadnjem času. Vsi v pripravah na delovne dni, potem pa šok-ne moreš v službo, ne smeš v trgovino, zaprte vse javne ustaove, prevozi, pa reci, če to ni šok.
Nepopisen strah, grozljiva doživetja, nič več ni tako, kot je bilo.
Pa si predstavljaj nas, v zahodni Sloveniji, ki delamo, imamo ožje sorodnike tam “čez mejo” in ne smeš več do njih in ne oni do nas. Zaprta delovan mesta, prepoved vstopa strankam, ki so nam nudile vsakdanji kruh in preživetje. Pa kupi nedokončanih zadev.
Če to ni šok, jaz sem ga doživela, pa tudi moji znanci ne vidijo več smiselnega izhoda.
Prav tolažeče so besede pri sveti maši.

Žal mi je zate, ker čutim veliko tesnobo v zapisanem.
Izhod vedno je. Vedno.
V kolikor imaš možnost prebrati knjigo Učbenik življenja (Martin Kojc) jo preberi.
Zdaj.
Zdaj je pravi čas za to.
Zaupanje v “Prasilo”, Boga, Kreatorja … je ključnega pomena za človeka, ki je minljiv.
No, vse v materialnem svetu je minljivo.
Popolno zaupanje v “Prasilo”, kot jo imenuje Kojc, je ključno.
Popolno zaupanje, brez kančka dvoma!
Ko človek preda svoje življenje v roke ‘Kreatorja’/ ‘Prasile’/ ‘Boga’ – se prično dogajati čudeži.
Srečno!

Pa kaj te res nihče ne more utišat, satanova zalega? O pride cas, ko boš tudi ti iskreno prosila. Nič bat, enkrat bosta sama ti in tvoj Bog. Pride čas.
[/quote]

Kristjanofobi me ne morete utišati, Božja beseda izpod mojih prstov se bo slišala daleč in dolgo! Seveda bo pa prišel čas, ko me bo Jezus vzel k sebi, to pričakujem in na to sem pripravljena, saj zelo veliko molim, obiskujem maše in seveda Cerkvi darujem velik del svoje penzije, Bog vse to vidi in bo nagradil!

če Boga, Jezusa, Marije, Magdalene, Apostolov … ne nosiš v srcu si fejk vernik/ca.
Pojdi z glavo butati v tebi ljubo cerkev v fundamente cerkve

Kristjanofobi me ne morete utišati, Božja beseda izpod mojih prstov se bo slišala daleč in dolgo! Seveda bo pa prišel čas, ko me bo Jezus vzel k sebi, to pričakujem in na to sem pripravljena, saj zelo veliko molim, obiskujem maše in seveda Cerkvi darujem velik del svoje penzije, Bog vse to vidi in bo nagradil!
[/quote]

da boš prišla do Jezusa boš morala dobro večkrat nastaviti ključarju Petru, pa še komu ☺
Tvoja pot gre skozi vica. Tam pa je neskončno takih, ki odločajo ali si primerna za višji nivo, ki vodi v nebesa☺

Kakšne so zdaj to krščanske pesmi in besedila? Očitno se je tudi v Cerkev prikradlo levičarstvo, ki hoče s takšno propagando še od revnih izpulit tisto zadnje kar imajo in spravit čez rob preživetja.
[/quote]

Mi smo to “levičarsko” pesem v cerkvi peli že pred 25 leti. Očitno so takrat že vedeli, kaj je dobro za cekine zbirat

Točno tako, vse naštete pravi katoličani nosimo v srcu. Poleg tega pa tudi svojega gospoda župnika.

New Report

Close