Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pohane piške…

pohane piške…

pa pire krompir,pa bučke v zosku…seveda z endivjo solatko-krompirček paše vmes…in seveda mmmnjami domačo govejo juho-z rezančki……sem papala jep…Mater sem se nažrla ne najedla…uhhh

Khm………..a ti veš, da govoriš o moji najljubši hrani????

He, he, he……….danes sem malo bolje………ampak če bi včeraj ta post prebrala bi sigurno bil fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu na WC…..:))))))))))))

No…….kaj bo pa za večerjo dobrega???

CMOKECA

The best in life is free

za večerjo je pa itak self service,ponavadi,če ne padejo kake palačinke al pa topli sendvički…al pa kaj vem….ma večerij pa jaz ne kuham..še ta luksus….je poln hladilnik,potem pa sprašujem otroke..al bosta to..al to…al ono…..tak je to veš..))

Hja……….jaz pa se ponavadi bolj za večerjo potrudim, ker šele takrat pride možek domov…………..

Čeprav moram priznat no……da se mi pa vedno le ne da kuhat in pol kar par toastov naredimo ali nekaj na hitrico….

The best in life is free

to je pa malo drugače in razumem in bi jaz tudi….ampak pri nas je drugače…..pr nas je glavninaod doma popoldne in včasih pozno v noč..tak da…..je tako kot sem opisala prejle…

trapa “stara”…mene pa ne povabiš….smrk

si bom zapomnu……

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ma ja……………ali ob kosilu………ali ob večerji……….važno je, da se enkrat le zbere družinica na kup……….a ne?:)))))))))

The best in life is free

Žderonja!
In to pišeš tle lačnim ljudem!
da te ni sram…..
😉

pomagat namreč..pred menoj je polna skleda,pokisane govedine…( na koščke narezano meso govedine-pusto….malo čebulce in veliko kuhanih jajčkov,tudi narezanih na koščke,vse to narejeno kot solatka-kis,olje,sol…)

je kdo ki bi?

ma nisme lih zderonja,a čas kosila ,čist nedolžno no…..pismo!

hehehe ja no a da bi pol bil še ti trapc..itak sem te povabila kaj se zdej ven mažeš?!:)))

P.s. sej vem,da te je strah mene..heheeheh

Ma ja enkrat res..ampak sem pa zelo kako naj rečem jezna..ker mi še sedaj ni ratalo druzine vzgojit,da jemo kosilo lepo skupaj,počasi ,da se nam nikamor ne mudi,predvsem pa v nekem miru in užitku…..In ja na take stvari sem pa besna do konca..Sploh,če stalno nekoga čakaš,kličeš,potem pa še sam kreg za mizo in stalno zmrdovanje…ugg grrr….

Prosim no!

Kaj pa prosiš..ehh zdejle bom pa doma zaropotala..tamala mi vadi živce sto na uro…Do sedaj sva delali nalogo,zdej mata pa neko norenje namesto,da bi bila ze zdavnaj v postelji….bemti!!

saj moje Primorke tu demonstrirajo,kako lahko je nove nardit…….
;-))))

Jest bi s tabo kej druzga…ne pa se nažiral,oštja!
😉

ja sej sam nardit..vse kar potem pridobivaš v paketu,he bi pa zamenjala za tisto khm kako naj rečem delanje jep…

mmmmm kaj pa sem blonda…))

New Report

Close