Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pohvala Stumpantlu

Pohvala Stumpantlu

Včeraj popoldan sva se s prijateljico sprehajali po BTC-ju. Odločili sva se, da greva še na kavo in (nehote) pristali v lokalu Rand. Takrat sem se spomnila na Stumpantla in danes ga moram pohvaliti – prijeten ambient in prijetna postrežba. Kava je bila zelo dobra, tako zelo hvaljeni sladoled pa morda poskusim drugič!

Stumpantl, čestitke in kar tako naprej!

Ja sej, sej mi to vsi vemo – da je naš gmajnar
Štumpi tudi ta nar ta bulši. Mi to že vsi vemo,
nekateri se moramo sicer o spremljajočih kvalitetah
sicer še čisto eno miceno prepričat, ma mislim, da
ne bo blema!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sure, mi vse to že dolgo vemo Itak !!!

Koliko pa meni tole diši na samoreklamo…. pa ne vem zakaj. Mogoče zarad yxz…. mogoče pa zarad maila…… Jebela cesta….

ah n’č 🙂 Pejt drugič še na sladoled… najboljši.. ITAK :))))

Jani sumi….

Čekaj da zapjevamo “odu” hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a ni imel enga “pripravnika” zadnjic, k ga je uvajal v skrivnosti …… pa mu ta zdaj z “oglasi” pomaga :):))

cebelica ne hodi na kavo ke k majo rastlinsko smetano bljakkkkkkkkkkkkkkkk :):))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kam pa ti hodiš na kofe”” a”’

ta najbuljs smetano imajo v Santani v Sparu na Vicu :):)) najbuls kofe pa v Maku na trznici v Kosezah ….. ce bi to dvoje zdruzil ……….. :):))))

aha, čebeli, kaj hudiča pa ti delaš tam, tako daleč od svojega gnezda, a???????????????????????????

na plac hodim u Koseze …. kruh sluzim pa na Vicu :):))))

Ja viš… sosed sosedu… kojn :)))) Bi bilo čist možno 🙂

MH….
Dobro :))) zaenkrat :)))

Hvala , kdor koli si , in sem vesel vsake lepe pohvale , in kritike , ker na ta način lahko tudi ukrepam
Lep pozdravček in še enkrat hvala !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Drugič,ko boš šla ponovno tja (Mak -koseze ) ,pozdravi DARJO in Reci – Da jo pusti pozdravit znanec iz BTC-a Rojstne dneve bi lahko praznovala skupa (Darja ) 02.06….samo da sem miskeno mlajši ….heheheheheh
Da pa imajo smetano naravno , :::) ?? zanimivo !!!

lep pozdravček

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja meil – sem opazil ,……kaj češ zelo zanimivo
Če bi se sam pohvalil , mislim da nebi nakazoval nase , kaj praviš ???
pozdravček !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ma Štumpantl.. ne se sekirat :)))) mal heca pa mora bit… Ma jaz lahko potrdim, da je tvoj sladoled resnično odličen…. pir pa še boljši :)))

Jani pride na pir… ko pride :)))))

New Report

Close