Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pojesti tudi krožnik ali ga pustiti?

Pojesti tudi krožnik ali ga pustiti?

zanimivo , a to naj bi,……………… bi ti kaj dopisal , tudi jaz
Učimo se , in vračamo , ….heheheheh

a NA PREDIGRO ?

jst se vedno rada kej konkretnega v roke primem … pa naj bo to “zgodovina” al pa ne …. pase :):))

bzz bzz
cebelica

Ampak danes je ucna ura hudo dolga… Zves pa celga hudica, pa nikol dost… Skoda, ko mi tiste Micine teme vec stroj ne zmore…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Spet si zamudil , smo že vse P………,ehehehehee

kaj pa perutničke ? ko bodo mokre in mastne ?
a bom jaz letel namesto tebe ?

Hvala za namig.

Še dobro, da ne naročam aviacije, ko grem kaj kam jest. To bi me postrani gledali. Vidiš, pri nas imamo en perutninski kombinat, pa bi nam lahko kdaj tudi svetovali o pravilni “drži” pri prehrani njihovih produktov, ne da nam samo prodajajo te čikine.

perutnicke se pa pol lepo polize … tko kukr ta pravi muci spucajo to :):)))

bzz bzz
cebelica

E moj Pepi , stara sablja , sem se ti kdaj že zlagal , daj se spomni ?
lep pozdrav !

hwehehehehehe, lepo ,spet sem se nekaj novega naučil !
lep preostanek dneva

No tu pa pride prava reklama od BELINKE !
Kam pa………..

hvala enako tudi tebi …. pa ne lizi prevec, da ne bos jezicka znucal 🙂

bzz bzz
cebelica

aaaaaaaaaaa
dons mi sma usta ke narazen vlece..in veliki ?????????????????’ se postavljajo..vas pa spremljam ,da veste..
Perla je z vami..namest anglelna dežuram..in vas opazujem z zraka..
Ti ti lumpje…

mamba,če ti povem tole..juhco..oziroma skledico iz kruhka pojej…sam pooje bos tako sita,da kaj drugega ne pride v poštev..hehehehe
Dober tek vsem..Je pa dobra..preverjeno..

P.s. Madona.kje je to čarobno mesto,ki trubadurji špilajo aaaaaaaaa? me kr zruka po celem telesu..ihhh kaj to še obstaja..juh pol si morm enga dobit..hehehehehe in sprobat vse to..najbolj zaupam pepiju..pepiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kje sii.. tebe bi vezal zraven,da bi me bremzuuuuuuu..a bos!!!????????’

A takoooooooo, čebelca?

Seveda Perlica, a si mogoce kaj svoje drevo danes potresla ?
lupcka
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

vsaj ……..Odkrita spi ……………………..ehheheehe, ker ima toplo srce

He, he, hehh, to ni več vprašanje, seveda bi!!

Opsa, ops…..skupaj z Andrejko seveda.

Praviloma se “krožnik” pusti .
Nekateri – bolj lačni – pa ga tudi pojejo, ni , da bi koga zaradi tega kamenjali , je pa bolj prav pustit, še posebej , če si v fini družbi 🙂
Saj je po tej gobovi juhici še veliko drugega , ne , sklepam , da gre za slow food ?

Sama sem bila v tej dilemi pred leti v prosluli gostilni “Pri Katji” – zdaj so se preselili na Zemono – poznate ?
Pa so me takrat podučili 🙂
A.

pepiiii sem sem..a ti rečem sam tak anjšajn za kompom..da sadeza enostavno neznam odpret..pa sem trmasta..tko hitr se ne dam..bom pogruntala ..sej veš..levinja pa to…heheh lubija tud teb,k si bil tko priden..in ker mislis name..

OPsa, sam jaz ne bi poletja cakal, hehehe.. Saj bos prej sapico pozdravil…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

aaaaa a ti to men?pepiiiii?????.a ti tud zmeraj dol padaš a…

Ne bo slo brez Power Pointa-a. Ce ga nimas instaliranga, vrzi vse skupaj v kanto…Bomo drugic kaj drugega pogruntal, pa lepo se imej…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

PRIDEMO BREZ DOMIŠLJIJA (nadaljevanje )

kam to…te vertček nosi..z domišijo vred aaaaaa

New Report

Close