Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Poklicala me je…

Poklicala me je…

… moja čebelka in povabila v kino :))) iiiiiiiiiiihhhhaaaaaaaaaaaaa :)) !!

Medi…pejd, šibaj…uživaj…daj ji cmokeca namesto mene, jaz bom tudi u kinčku;)), pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… hi hi, a je kaj vroče klik klik … hmmm :))) hi hihi Danes se toliko smejim, da res bolje, da se odklopim… si kaj moja??? Sladka kot bonbonček :)))

Paaaapaaa, pa dober kinooooo!!!

A bo zarad tega kdo tulu…al brenčal?
😉
Sp

Aha…ko sem rekla da grem tud jaz u kinkota…me pa sprasujes, ce sem kaj tvoja, ko itak ves da sem…cmoka lumpi…uzivajva…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, lizal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hihi, ihhaaaa, kaj sta pa gledala, če smem vprašat….?
A je bil živahen filmček… hihi, komedija? ;)))))

Čauči, cmokca

Z ozirom na to,da se ni nič oglaasil…bi lahko bila tudi vojna drama…
Razbo!Poročaj!
Polkovnik SP

Nehej s takmi rafali, polkovnik!

;))))))))

Soldier Helči!
First front line….trčečim koraakom…in poročaj kaj se je stotniku Razbotu zgodilo!
Sp

Hm, kako pa to, da ravno mene to vprašaš? 😉
Sej me ne nosi s sabo v žepu…. hihi…

Te nisem nič vprašal vojak Helči!
Sem ti kar ukazu…in kaj se obiraš…a bi rada strel med noge…;-)
Sp

No, nisem več rosno mlada, ampak za odstrel pa le še nisem…
Imaš kakšen konkreten razlog, da bi me ustrelu med noge? Hmmm…. upam, da ne…. :))

Vsak,ki ima neki druzga med nogami,kokr jest……lahko zasluži strel med noge ;-)))
Cmokija
Sp

New Report

Close