Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pokojni Robič živel za sina

pokojni Robič živel za sina

in prav je tako, kdo pa si ti ali kdo smo mi, da bomo ocenjevali njegovo očetovsko vlogo in vlogo moža??????[/quote]

Kdo ste vi, ne vem, sam pa osebno poznam družino in vem, kako je bilo….

Saj si lahko mislimo, kako je bilo.

Ego istka je gor dobro napisala. Tak človek ljubi najprej SEBE, nato sebe, na 198. mestu pa so njegov otrok in potem na 355. njegova žena in ostali.

podpišem!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

in prav je tako, kdo pa si ti ali kdo smo mi, da bomo ocenjevali njegovo očetovsko vlogo in vlogo moža??????[/quote]

Kdo ste vi, ne vem, sam pa osebno poznam družino in vem, kako je bilo….[/quote]

bom pa takole rekla: tisti, ki je brez greha naj vrže kamen, ste to vi mogoče RRR?

Kdo ste vi, ne vem, sam pa osebno poznam družino in vem, kako je bilo….[/quote]

bom pa takole rekla: tisti, ki je brez greha naj vrže kamen, ste to vi mogoče RRR?[/quote]

Nikakor ne, vendar zaradi tega tudi ne pišem hvalnic nekomu drugemu, ki si jih mogoče ne zasluži. Še najmanj pa na osnovi tega, kar piše na 24ur.com ali v Žurnalu ipd.

bom pa takole rekla: tisti, ki je brez greha naj vrže kamen, ste to vi mogoče RRR?[/quote]

Nikakor ne, vendar zaradi tega tudi ne pišem hvalnic nekomu drugemu, ki si jih mogoče ne zasluži. Še najmanj pa na osnovi tega, kar piše na 24ur.com ali v Žurnalu ipd.[/quote]

po časopisih se piše vse sorte, ker to dviguje naklado in konec koncev papir tudi vse prenese, zame je bil izjemen kot kolesar, tudi kot človek mislim, da ni bil slab, kot oče pa…pustimo to, sam zase bo odgovarjal kot tudi vsi mi, ki bomo šli za njim.

juretov brat sašo je skočil z mostu pred dvema mesecema

tudi juretova nesreča se je zgodila vsaj malo nalašč, bilo je najmanj nerazumno tveganje, ki se žal tokrat ni izšlo, tako se vedejo ljudje ki jimm je zelo hudo pri duši

vojska ga je odputila, čeprav je pobrala smetano, ko je nastopal na ramu v njeni uniformi

kakšno vlogo ima pri tem njegov predppostavljeni miran, precej mutno

jure je bil ločen in brezposeln

tega ne pišem zato, da bi kaj žalil jureta, ga po svoje cenim, hočem povedati samo, da se vsi dogodki poklapajo

@RRR
Pa kaj imaš ti za govorit o osebnih stvareh Jureta. Tema po časopisih je o smrti ekstremnega kolesarja, kar pa je on bil. Vsak ima svoje (osebno) življenje. Tudi ti in jaz. Bil je uspešen kolesar svetovnega kova. Kakšen odnos pa je imel v družini pa je njegov problem. Očitno ti gre v nos to da je bil sposoben in uspešen. Sam se je odločil za to.

New Report

Close