Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pokojnina je komunajzarski scam

Pokojnina je komunajzarski scam

Pod tole se pa podpišem!!!

Jaz samo iščem rešitve kako odrešit vas sužnje da ne boste več sužnji, in kako rešit naslednje generacije ki so jih zasrali ti enaki prestrašeni, leni, sprani sužnji.

Ne vidiš izven od komunistov narisane škatle ker si iz prve generacije sužnjev.

Ja, vse bi absolutno izbrisali, vso socialo. Le univerzalni temeljni dogodek bi dobivali vsi državljani. V banki pa bi lahko vzel kredit brez obresti za vse tiste zdravstvene račune. Kot davek bi plačeval desetino, vsepovsod. To je vse. To je prizemljen, človeka vreden sistem.

Jaz samo iščem rešitve kako odrešit vas sužnje da ne boste več sužnji, in kako rešit naslednje generacije ki so jih zasrali ti enaki prestrašeni, leni, sprani sužnji.

Ne vidiš izven od komunistov narisane škatle ker si iz prve generacije sužnjev.

Ja, vse bi absolutno izbrisali, vso socialo. Le univerzalni temeljni dogodek bi dobivali vsi državljani. V banki pa bi lahko vzel kredit brez obresti za vse tiste zdravstvene račune. Kot davek bi plačeval desetino, vsepovsod. To je vse. To je prizemljen, človeka vreden sistem.
[/quote]

Sori, to naj bodo izzivi za vas, nove generacije. Jaz sem pred penzijo in v recipročni sistem vlagala mnogo več UTD. Ja, se strinjam, naj se uredijo obdavčitve za letnike od …., ti ki bi šele vstopili v vzajemno shemo in se jih plačuje bruto in potem tudi lahko z prihodki prosto razpolagajo, kaj bodo dajali na kup in kaj ne, izven celotnega vzjaemnega sistema, seveda. Nas stare pa pustite lepo pri miru. Ker to, kar imaš, imaš na naših plečih! In če ti ni dobro, delaj na tem, da bo boljše, vendar ne tako, da jemlješ tam in takim, ki smo delovno fazo pošteno oddelali!
Ps: priporočam ti previdnost pri kričanju po svobodi izbire. Zaenkrat ti je vzajemni sistem veliko bolj varen za življenje kot si misliš!

Vse kar si vlagala v pokojnino bi dobila izplačano nazaj z enojno vsoto ko bi minirali pokojninski sistem.

Vse kar si vlagala v pokojnino bi dobila izplačano nazaj z enojno vsoto ko bi minirali pokojninski sistem.
[/quote]

*v enojnem znesku

*v enojnem znesku
[/quote]

Če se ta dogovor poruši, potem je rušitelj kriv za odškodnine, v tem primeru država. A ne bi bilo fino, ko bi država šla v bankrot ker jo polovica prebivalstva izterja? Ali pa še bolje,

👌👋👏

New Report

Close