Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pol se ti pa cela klapa zbere :))

pol se ti pa cela klapa zbere :))

Pozdravlejeni klepetulje :))
Saj boste pregorel, a vas res ze tok v spomladansko ozracje vlece!!?? Vidm, da vas “gon” 100/h… ;))
Matr, jaz bi zdaj že kar zamenjal ta podnebje… zakaj neki… iiiiiiiiiiiiiiiiiihhaaaaaaaaa :))))
Eni se me mogoce se spomnete, sem bil vcasih mal tam na Mladi o sp…. potem pa… ahh, nebi! No, v glavnem tud net so nam sklopil za neki cajta!! Ravno danes pa sem si ga vklopil tudi doma, samo zdaj sem v sluzbi. Kar ne dojemam še vsega novega tuki, sam vidim, da je tukaj bolj ODKLOP :)))) Povejte, če kaj ne vem, khm khm…
Sej drgac dons nisem dobre volje, sem RAZOČARAN :((((( punce sploh ne veste kva bi rade, tkoo!!! Dons vas vse v ist koš vrzem, tko!!
Zjutraj pa če mi ne bo šlo spanje, bom pa kar probu se na net usedet :))
Lp iz nočne!!

Dan,ki da ti vse in vse ti vzame… naj te upanje ne zapusti

Čuj ti! Veš, da to ni prav, da vse v en koš mečeš 🙁 Obstajajo dobre punce in malo manj dobre…Vse pa smo vredi in vemo kaj bi rade! 😉
Hecam se malo…
Saj bo boljše, boš videl, da bo. Lep dan ti želim!

lepo pozdravljen in veliko sodelovanja

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ej. lump, tukaj smo saaaaaaammmeeeeee priiiiiiiiijjjjeeeeeeettttne, da veš!
Jasno, če ne ne dobiš lubčka na lička.

Pa dobrodošel v našo kletkico. :-))

… pa ja ne boš tut mene v isti koš vrgu??? … hm … no … sej če sem prav iskrena … prov maš … ženske res ne vemo kaj bi rade … 😛 :))))

No … lepo pozdravljen tu v naši norišnici … in upam, da postaneš tut ti taka klepetulja, kot smo mi … :))))))))))))))

Cmooooooooooooooooooooooooooooka …

Aja … še to … brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmm … A te že kej meče? :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Razbojnik, evo klapa na kupu, samo tebe ni, čakaj, sedajle te moji žarki požgečkajo, da boš imel takoj lepšo predstavo o nas deklicah!

Dobrodošel med nami, uživajmo in ne pozabi , da smo nagajivi in nikakor odklopljeni, tu boš čutil samo priklop in ne odklop.

Pa nikakor ne boš razočaran, ker ne moreta biti dva, še tega, ki je, ga bom kmalu preimenovala, zato bodi kar se razbojnik naprej, ti pase taksno ime, ali ti???

Cmoka za dobrodošlico med nami!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hojla klapa!!
A lejga tička :)) mislim sončka, res je močan tle na 1000m nadmorske!!
Ma saj vem, da ni vse zmeri tko hudo, kot takoj.. sam.. Sej sploh ne mislem utrujat s tem… vsi smo iz podobnega testa..
Ja, gor me drži le še moja druga ljubezen, ki me res že pooooošteeeeeeno meče!!! iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))))
Zdaj pa sploh, ker ste mi punce (mal) zvisele, se sploh ne mislem kaj navaezovat ampak sam se je*** pa me boli patak… Vidite kaj delate iz pridnih fantov.. Bolj si baraba, bolj nam verjamete, ko pa vas kaj hvalimo, ne too pa itak. Ok, me je zaneslo, se še nisem pomiril 🙂 sej bo bolš..
Ja valda, jasno,… tukaj ste pa same prijetne… žverca ti pa mal izsiljuješ!! :))

Zdaj bom pa šu pa vseeno spat, je bla dolga noč… nočko
Vam vsem pa šeenkrat dobrojutro, pa lep dan & klepetanje! Pa lubčka seveda :*

Dan,ki da ti vse in vse ti vzame… naj te upanje ne zapusti

Ej, jaz ti ne bom pustila spati, spi se ponoči!

Nagajala ti bom in pika!

p.s. Če boš taprava barabca, potem bo vse okej, preveč poreden pa vseeno ne smeš bit, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oprosti, zakaj izsiljujem?! A?!

Žverčka, a bi ti meni pomagala in bi ti mene opisala, jaz pa tebe, si za???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A misliš, da bi bilo pametno?!

Prav, naš SončeK je takle:
očke kot globoko morje, laski blond, do ramen, luškana, simpatična, predvsem pa zgovorna in zelo dobra prijateljica.
Ah, kaj bi naštevala, saj vsi veste, kako je izgledala Afrodita – le da je tale v barvah in precej bolj živa…:-))
Večja je precej od mene, dobro kavico zna skuhati (preverjeno), sicer malo oddaljena, pa imamo avto in se zapeljemo na kofetek.

Aja, pa leta precej skriva…. enih 16 bi ji prisodila…:-)) Malo se hecam, daleč od resnice pa ni….:-)

Zadovoljni?!

Ma, daj mi spati za mojo lepoto gre, veš…
žverca, sej nisem mislu kaj hudo, sam sem se mogu kar strinjat , da ste tukaj vse prijetne, če hočem tud od tebe dobit kakega cmokija.. Ne, saj maš prav veš, mi tukaj prec date spodbude za lajf…
No, zdaj me pa že mede.. a me razumete!?
LP!

Okej, potem pa je sedajle za nekaj ur nočka, ker te imam raje lepega kot nespocitega, nic ne bom nagajala in sem pridna, dokler se ne zbudiš. Lepe sanje in papa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na, pa cmoka na lička, da boš še bolj meden……:-))
Pa pazi potem čebelic, da ne boš (še bolj) popikan ostal….. me tukja ne pikamo, si siguren pri nas….:-)

Žverca, moj prijateljica, dobro si me opisala.

Jaz dodajam le to, da je tvoja glavica nagajiva,ti lepi blond ne cisto kratki laski, še bolj nagajive so tvoje lepe očke in nosek in ta usta, ki znajo in vedo kaj hočejo, ko pa jih odpreš in spregovoriš razorožiš vse.
Pa potem telo, lepa postava, ampak kaj naj še pišem, saj si opisala mene in to je to, samo da si resnicno manjša od mene, ampak strupek je itak v majhnih flaskah in pika!
Leta pa na tebi sploh ne opazim, jih ni, ker si prevec lumpa.

No epilog zgodbe je, da si moj klonček po duši in srcku le na pogled sva si malo različni ampak simpatični sva obe in lepi vsaka na svoj način, pa saj boste to kmalu videli.
Kaksen je tvoj kofetek pa bom tudi preverila kmalu, obljubim!

Draga moja prijateljica, ko ti sprevržko napiše lepa si, je to čista resnica!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… nisi moškega spola?!
:-)))))))

a res je žverčka taka…………daj no ne me hecat……..in dražit….

če boš tak navijal za druge me boš izgubila…….

tole žverco moram pa ujet….grem že zankice kupit pol pa da vidimo, kak je resnica……..

cmok

kje pa je slikica

leta letijo - iščem stevardeso.....

razo, toliko v vednost – nobena zankica me ne zadrži. Če je pa pravi moški, potem pa….hja, potem pa obnemim. Vsaj takrat. Verjemi.

Aja, pa cmoka na lička.

Pa ne pozabi, če boš ujel žverčko, boš tudi mene…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A zato,ker sta si tako podobni,al bi ti kar trojčka udarila?Se mi zdi,da je žverči enkrat rekla,da tega ne mara,al se motim?
@!#$,golaž,dirkam…

Ej, nobenega trojčka in pika! Samo napisala sem kar je res, pa si razlagaj kakor hočeš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne mešaj dreka, ker potem smrdi.
Da si ne bo kdo narobe tega razlagal, lepo prosim!!! Mislim, kar je SončeK napisal…..

Cmoka na lička.

HVALA
SE SE KAR USTRAŠIL, …
JAZ HOČEM ŠE ŽIVETI …

no saj ne pravim, da ne bi bilo umreti med dvema takšnima……
ampak vseeno……..
ap saj ste ženske prefrigane…me bo že vsaka posamzno zvabila in …

a zdaj pa si dobila moj mail…..sam da se ne boš potem preveč raznežila in tko….

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

zdaj pa si mi podrl vse upe.
Hvala lepa.

Ne vem kaj te je sedajle pičilo, ampak poglej v sonček, ki te mežika in boža!

Cmoka in ne pozabi kdo sem!! Tvoja prijateljica…, ki te ima rada!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close