Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pol se ti pa cela klapa zbere :))

pol se ti pa cela klapa zbere :))

Ti pa kar izzivaj še naprej in da ne bo kdo resno mislil, nobenega e-maila nisem dobila, še posebno od Razočarka ne!

Si pa danes lump do konca, ves!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

lubi moja…

kašne upe podrl…..a to da nisem za tisto kombinacijo v tri…..

kaj bi res rada da me fršlok, pa adijo v krtovo deželco…..

saj veš da si ti prva….ampak skušnjava tale s tvojo prijateljico…to pa je res hudooooooooooo……

sonči tud teb pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razbojnik, dovolj je bilo teme in smrčkanja, bo treba vstati ampak ne slovo jemati, ker si bolj pesniško nadarjen.

Si že pokonci, ku-ku.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti si pa vse narobe razumela…..
Narobe svet, ti pravim….
:-)))))))

meni se pa zdi, da ti do krtove deželice še dosti manjka…..

Uživaj, da pa nisem za tri, to sem pa že ene parkrat napisala….. ne, tam niti nisem upov gojila – če jih je pa kdo drug, pa…. je, tam pa nimam besede.

močno posvetila, lih se je ta prvič okrog obrnil…:-))
Smrči ko motorna žaga, do tukaj ga slišim…:-)

no pa se mi je kamen odvalil s srca

samo da boš moja vsa ti tole pred vikendom pošljem:

Sprijazni se s svojim življenjem.
Sprejmi me takega, kot sem.
Danes. Sedaj.
Da ne zgrešiš še tistega drobca sreče,
ki čaka nate.

poljubček ti moja……….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Okej, samo da se imava radi se naprej, cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne vem kaj dela ponoči, ne morem ga prebuditi, sigurno sanja kaj lepega, pa naj, naj uživa, mu privoščim!
Ko se pa naspiš razbojniček,se pa le kaj javi!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close