Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Poletka…danes pa bo….

Poletka…danes pa bo….

Jaz že taaaaaak pričakujem tebe,sem tak firbčna………Komaj čakam,da en “guč” dol vdarima…….Do potem…zdaj si itak na faksu in si pridna….cmoka do potem….pa pa

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A bosta spet lesbo udarli? ;-))))))
Sp

sam na tvoje tačice pomislim……mmmmmjamši!

Sva že :-))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

danes pa je bilo…naj se ti samo sline cedijo…

A bomo spet eno klobaso udarli? ;-)))

Imejta se lepo-lepo, uživajta, fino opravljajta, poglejta kakšnega dobrega tipa, pecajta, skratka delajta kaj samo za svojo dušo in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mhm…samo danes ne…ker je Trilči v šoli pol pa gre tipe pecat ;)))
Pa mislim da je pred polnočjo tak ne bo domov

hvala sončika…imeli sva se res lepo…samo Trilči je morala zdaj v šolo, tak da bova kdaj drugilč nadaljevali…
Tudi tebi lep dan

Super…samo, da sta uživali, naslednjič pa uživamo skupaj, ali ne;))?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da se uštulim…bomo se skupaj fejst fajn imeli…..hi hi hi…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close