Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Poletka,Helči,Razo….

Poletka,Helči,Razo….

….pa še koga sem najbrž pozabil.
Predstavite se tako,kot smo se mi.
Vsaj s slikami,če že osebno ne!
Ostali v kletki se nekako poznamo.
In meni osebno ni preveč fejst debatirat s človekom,ki ga vsaj enkrat nisem videl v obraz.Tako ali drugače.
Zdaj grem pa naprej bluzit.
Sp

… ? … no ja, itak si rekel, da tisto nisem jst…

Se strinjam…ostali vsi za vsakega vemo…kako izgleda…smo si mejlali slike, smo se osebno videli, smo se opisali tu na forumu…samo za vas tri iz naše kletke…ne vem kako izgledate…prosim slike na moj e-mail…da je kontrola prometa v teku;))! Oziroma kratek in jedrnat opis samega sebe…od velikosti naprej navzdol…ja tako smo se mi na začetku opisali…ne….;))!
Silim pa nobenega, če ne upaš, pač ne upaš…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!
Saj veš,kdo zanesljivo ne bo tega naredil,kajne?
Cmoka
Sp

Kljuka, jaz mam eno k sem pomanjklivo oblečen, in ti take ne mislim poslati!
Edino če moram
hehehehe
Mene itak pozanš
če ne me pa še enkrat poljej pod avtorja heheheh
Kljuka lep večer, upam da bom jutri kaj več gor

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

… ampak jst nimam od nobenga slike…
razen Sp mi je 1x poslal njegov neobriti spodnji del, drugega pa nimam od nobenega nič…
… ima kdu kej več od mene….

alora??

moj box je odprt ;))

ja ,pa še številko prsnega koša prosim (najbolj pomembno)…hehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

…dobim uno…pomankljivo oblečeno…prosim…saj bom vrnila nazaj, pa jaz kakšno mojo…;))?! Oblečeno ali slečeno…samo zaželi si…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

75B

Ti ga bom jaz narisal , ni blema ,…heheheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pa to so mere,…….noreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Moj tudi;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti nisi na seznamu!
Saj smo se vidli.
Sp

Vem…naš skrivnostnežžžž, cmoko nazaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… ni sile… nekaj vmesnega… povprečnega…. 😉
a tvoja ga nankar ne nosi? so ji sploh že pognale?
ne obupat, mogoče bo zdej na pomlad kej vzbrstelo ;))))))

moj je bil prej!!!!!!!!

Ne…ne…draga moja…tule sem bila taprva…potem si prišla še ti nekega dne…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tista,kr ma lepše joške in rit…tista zmaga!
:-)))))
Sp

ja, ampak zdej odprt, to mislim….
drgač, če me ne vara spomin… bla prej Hely ku Ditka, hihi?

Kjuka, a …ma nč , sem se hotu sam mal uštult

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kar dej izvoli,saj jaz itak klapo za swinger nabiram.Počasi jih bom že pripravil do tega,boš videl ;-))
Sp

Ti lumpačka……spomin te zapušča…hihihihihi…šlika-šlaka….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Priznam, da moje joškice in rita…niso …no ali pa so…kaj pa vem…naj Helček zmaga…Jaz bom skromna in tiha…še naprej…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… ti kljuka se kar uštuli nag u moj box… ni problema, ;)))
kar pogumno na klik klik!

cmokca

…da sem med dvema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close