Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Poletka,Helči,Razo….

Poletka,Helči,Razo….

Sonči!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne me rajcat!
Sp

… draga Pl., nočem zmagat!!!! Dej si jih podložt, pa reči, da imaš 80-ko… Ni blema, pa za zadnjič reči, da nisi mela modrčka, in da so se ti skrile v popka… hihi ;)))))))))) ohhohhhhooooo

Ja tebe sem videl ne…..na srečanju,da ne bi kdo kaj mislil spet.
Helči pa ne…in ocene ne morem dat!
Sp

Se tolažim, da je v sanjah vse dovoljeno in da s tem ne grešim;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lumpačka…jaz jih lahko še tko nekam tlačim, popačim, ko pa so tko ….in tisti, ki jih je videl…že ve…o čem govorim…80-tko…pa si kar sama popaj…je ne maram…so moje…tko moje-moje…cmoka Lumpačka…hihihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja …samo da si tiho…da ne bi slučajno kaj sral tukajle na forumu…se bomo ocenjevali osebno iz oči v oči…drugi naj pa kar sanjajo…kašni smo in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo je pa imel to čast,da je videl?
Sp

Jaz bi tud rad videl!!!!

… vem to…. med mano in Cvetkom… je tako?
te imam v mezinčiju, draga Plasteljinka… 😉

… madonca, res si vrgel v koš… ;(((
ne maram te več, ueeeee.

Ti se kar tolaži…ce imaš ti mene v mezinčiju…imam jaz tebe v rokavu…no pa sanjajva…da sva z medijem…;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!
Meni se tvoj nos dopade!
jezik v tem hipu pa malo manj!
Sp

Sanjaj…saj si videl…ali pa si v tla gledal na srečanju…???Lump;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči pa je bil z Razbotom….na srečanju……in sta tako lizala…….
Helči,ti pa ne! šlika,šleka!
Sp

Moj nosi…pa sam pusti…jezik je pa strupen, priznam…še posebno ko se zarije..tja nekam…;))! ja takrat je pa hudo…kot da te kača piči…baje…se smejim…najbolje, da grem ninat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… no, btw… kje pa je? že 2 dni ga ni na spregled….
a je kej buban, ker ga je čebelika piknila? božček, ga mormo mal pocartkat…

Cvetky, božček, boži boži, cuci-muci

Pismo…če analiziram za nazaj…te pa v joške res nisem niti enkrat pogledal.
Sp

… šliki šlaki… midva sva pa vsaki dan v isti šukci… jo en drugmu grejeva in dišaviva!!! hihi, šliki šlaki

OOOOO…ko bi Helčka vedela…kaj sva midva z medijem še vse počela….medi…pa da boš čist tiho…pppššššššš….te pogrešam medi…saj vem….da si s čbelco…uživajta…cmoka obema…pa se le kaj javi…pa čeprav si že frejjjjj.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nisi jih videl, verjtno… ker jih nima…
mejdun Plastika, kakšna baba pa si… a si sploh baba al si lajšta? 😉

Ne…je že frej …dela…. in se očitno potepa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti pa si…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ups, ne smem brat… ratuje hottttt…

Lajšta…kva pa misliš…zato sem ti pa rekla, da kar ti zmagaj…ampak…ko pa si popedenam s plastelinkom svoje joškice…se pa lahko kosam z marsiktero…veš to…ampak kaj ko so pa od plastelinka…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tebe pičim najprej…ti lumpačka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

.. . magari glinene si nardi… tist je vse tku-tku…. pride sonce, burja, dež… joškice plastelinke adijo…. joškice enodnevnice… ;(

New Report

Close