Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Poletka,Helči,Razo….

Poletka,Helči,Razo….

lesbo sun show… ?
kam bi ti mene pišla, pitonka plastelinka? aaaa, kam kam?
jst bi tebe u joške, da bi ti zrasli na stotko!

Točno tko…vsak dan drugačne…so pa lepe veš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… eh, še tipsoni se jih naveličajo vsak dan gnetit in mesit… pa se boš tudi ti… ;))

Nč…lezbo…ko pišem da bi te pičla v rit…mislim kot kača in nič drugega…in potem adijo tvoja lepa ritka…bla bi kot ODŠRAUFANA RIT, IHIHIHIHIH
Ti Helček…če bi pa moje joškice res tko zrasle, se pa bojim, da si polej oplela…veš kako so deci nori na velike…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

za lepoto je treba trpeti…ne veš tega…se splača;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… no sej, jst ti prvoščm velike, kej velike, velikaaaaanske… boš lohk odprla mlekarno….
pa vmes se ti bojo zgubili… 😉

Saj sem vedela da sva tapravi prijateljici…res si prijazna, ker mi privoščiš domačo mlekarnico…ti bom vsak dan poslala eno flasko domačga mlekca…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem Poletko že vidla,joj take lepe očke ma….pa fejst punca je….zelo….očke pa ima zelene….Upam Poletka,da nisem preveč izdala!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kaj izdala!trilči!Reci ji naj se takoj predstavi in izpostavi,kot smo se mi!
Cmoka!
Sp

Kdo za vraga pa te je silil???….nihče…sicer pa jaz na njene odločitve ne morem vplivat,a ti rečem,da ima take lepe očke…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close