Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Poletni dan..

Poletni dan..

Je vasica mala…..lalalala čau zvezdica…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kako kaj življenje muca?

no ne pzabil.. prej.. zgrešil :)))))

Hm………zgrešil si me? A sem prehitra zate?

Mora it,potiskamo,guramo pa se nekam premikamo…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca a tud doma, al kaj :)?

lahk cmoka? evo, cmoka!

Ja, se strinjam…. Lahko bi bilo boljše, lahko pa tudi slabše… a ne?

ja.. full hitro letiš čez nebo ja :))))))))))))))))

Se mi je zdelo, da bo to, ja….. Cmoka Jani…velikega….

Aha sej veš bolovanje…no sej se izteka,jutri arbajtat ahm,,,,

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no .. zdej bi lahk reku… škoda ker si že zdrava :)))))

no, vseeno je boljš it v službo, kot sam met težave z zdravjem, boh ne daj pa, da celo zaradi otrok ostanemo doma, a ne :))))

muca, izkoristi dan na full 🙂

heheh sta me spomnila….na neko prijetno opravilo.No ta teden so počitnice in seveda so tamalim naprtil bralno značko.Ravno prebirava ob večerih zvezdico zaspanko.Lepo po koščkih in obnavlava…Pa moram rečt…khm dober ga biksate tam gori…a kej čudnga,da smo pa potem mi vsi zmedeni zarad vas tam gor ahm…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, pismo, glih za prbit bi še bla, tale
moja fasada. Če bi si iz mavca unega
smajlija naredila in pol prbila sem gor!
ja, tko bi pa res šlo, anede.

Hvala vam vsem. Je že bolje. Ampak, pismo, ko sem se zjutraj pobirala iz postelje, sem se pa res marsikaj vprašala. Med drugim tudi, ali mi je sploh za vstati. Zdaj je za spoznanje bolje, tudi zaradi vas! Thanks all of you!

I realy love you!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ma ja ga bom s peglanjem in ostalimi opravili,ki so ostali malo zadaj! Kaj češ..nekdo mora..in seveda pr nas se ve kdo je tisti….
Žal gledam tale sonček samo skoz okno……Ja jutr pa že kot sme rekla…no en mal se mi nasmiha dopust v četrtek in petek ampak nevem če mi ga bodo dali…Bi bla pa zelo zelo vesela….Bi otroke mal peljala na sneg..aja pa sebe tudi seveda..:))
Kaj pr vas nič počitnic?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojjj Marija…..hello…
Tud jest se sprašujem al živet al umret..al kaj naj..Sita same sebe jep!
resnično..tale life…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pri nas mata mulca počitnice cel teden…. Mlajši ma vsak dan treninge smučanja , starejši pa tud treninge, vendar sankanja, tko da jih.. zlo malo vidva popoldan 🙂

Midva pa bova mela dopust.. hmmm, kdaj že.. ne vem 🙂 v glavnem.. ta teden n’č :)))) mogoče pol enkrat.. kakšen lep Poletni dan.. :))))

ma viš, jest si pa že zvečer k grem v postlo rečem… vuauuuuuuu, jutr pa spet šiht.. TO!! To!!! in pol zutri k se zbudim… vuau, kaj je lepšga, kot vstat in it v službo :)))))

ampak, res… včasih pa tud mene prime, da bi reku.. mejte se, se obrnil okoli, pokril čez glavo in se zbudil.. ko bi bla spet noč :)))) ampak, to je pa jako malokrat :)))

madona babe, kaj je z vami no… kar neki… “ni za žvet, ni za umret…. ” bla bla….

dejte se v roke vzet, pa si zapojte eno lepo, pa bo kuj mal boljše :).. vsaj mal no.. miceno mal… vsaj neki 🙂

klincc pa kvdri , sje pa štala !
Muca drži se bemti ! Saj smo pogumne ! Matr!

hahahah zajček kullll

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Babe babe..jep včasih zmanjka špage……Kaj češ..en kufe pa bo spet bolje…..
V takih trenutkih rabmo samo………………………..mace nežnosti..a veššš..:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hihi kak smo si podobni…ojej…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma ja Jani, sej imaš čisto prav, jes ti že
pojem, uno si pojem :…………. kdor vesele
pesmi poje, gre po svetu lahkih nog, če mu
kdo nastavi zanko, ga ujame v kozji rok,
jaz pa pojdem, na Gorenjsko ………………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja… kot da bi malce nežnosti rabile samo veeeeeeeeee :)))))

ok, muca spij kofe :))))) pa lep popoldan :)))

če pomaga Marija, pa Kekca :))))))))))))))

no ja, tud Jani ma kdaj slab dan, pa je mogoče kakšen tak tud zdej.. v teh dneh :))))

ampak, se ne damo, matr, a smo se zato boril 🙂

New Report

Close