Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek policaj je palicaj ;)

policaj je palicaj ;)

Nekaj blesavih iz povsem resničnih zapisnikov policistov

1. “Priča je zadnjič videla žrtev med padanjem iz petega nadstropja.”
2. “Obtoženi je uporabljal necenzurirane besede, vendar jih ni ciljal v oškodovanko, ampak mimo.”
3. “Obtoženi se je v temi zaletel v nek predmet, ki se je slačil.”
4. “Ali so bili v spolnih organih posiljene ženske najdeni tuji spermiji?”
“Ali je znano, s kakšnim konkretnim spolnim organom je bila posiljena?”
“Ali so na spolovilu prisotni znaki samoobrambe?”
5. “Pajser, s katermi so vlomili v stanovanje je spominjal na črko, ki je v abecedi ni.”
6. Na postelji je ležal oškodovanec. Narodnost – litvanska, vonj vinjenega človeka, a razbit nos je bil podoben starogrškemu. Postava aziatska – široka ramena in ozki kolki.”
7. “Med aretacijo mi je trgala činske priponke in si jih stlačila v hlačke. Od tam sem svoj čin izvlekel, njenih spodnjih hlačk pa se nisem dotikal.”
8. Zadržani V.L. je od prodajalke zahteval vodko in ostale seksualne usluge.”
9. Potem, ko se je vrnil iz službenega potovanja, je državljah D.L. našel v kopalnici nagega soseda in se odločil končati njegovo življenje z neresničnim samomorom.”
10. Zadržani prodajalec D.F. je udaril upokojenca z kosom mesa v katerem so obtičali umetni zobje upokojenca.”
11. ” Oškodovanec je vrgel vame sekiro. Ta je zadela moje čelo od katerega se je odbila in potem zarila v nogo oškodovanca.”
12. “Ko sem na cesti zagledal dva možaka, ki sta se tepla, sem ju poskušal pomiriti, ampak bilo je prepozno, ker je eden že ležal na tleh in se ni premikal.”

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Če te P.bere zdaj…..bo suša čez vikend!!!!!
;-))))

opa, a ima palicaja? ;))))

Teb nč mar!
😉

ehhehe….. sej ste vsi palicaji, oštja………. no, skor vsi…….. eni imajo/te palice………. drugi pa “en finferli” …………….. hihihihi

Kaj maš pa ti?Pelerino?
😉

ne, čeprav ornk dežuva!

A od nje?
😉

nje? koga nje?
njega! neba! mater ku ščije ku stu mater!

Nje?Ja finke,ne?!
;-))))

finke? kje si pa zej finko dubu??????? ma sej si hujš ku Razo!

oštja, kaj cukaš makedončka? ;)))

Preberi od začetka…pa povezuj!
Ni makedončka,ni….in ga tudi ne bo!Vsaj en cajt.

eh, ne da se mi……….

zej pojdem šukco gret………. a veš? kumi čakam…….. mmmmmm….. sem bom teku zavila v moje porhice………… mmmmmmmmmmm

Evo, pa sem hotla pripisat: Sp – da si mi tiho kot mis! – Pozabla, baba nora 😉 :))))

Nix, sushe (mi trenutno sumniki ne delajo), nix… Imam se ene zadeve v dobrem 😉 :))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

hehe, ima palico, ima 😉 :))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close