Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Policist in policistka na nočni patrulji – kako gre to?

Policist in policistka na nočni patrulji – kako gre to?

Recimo da sta oba poročena, in vedno delata skupaj tudi ponoči? Kako jima doma zaupata mož in žena? Pozna kdo takšen primer, kakšno zgodbo? Kako gre to?

Kaj te briga. Če ne jim sledi, vsak je zgodba zase.

Ena drobtina, primitivci izmed njih ponoči porivajo narkomanke. Ščitijo jih. Videno na lastne oči.

Tukaj gre pa pač za zaupanje med partnerjema. Tudi jaz sem delala ponoč v bolnici z zdravniki, ampak to pač delaš isto kot čez dan. In nikol ni bilo v timu nobene kurb… tako kot se govori. Enako je v drugih poklicih.

Ja sam v bolnici vas je več tam, to sta pa sama po več ur.

Ne nikol ne postane vroče služba mora bit služba !
[img]http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/06/20/11/357AE90800000578-3650263-image-m-2_1466418689009.jpg[/img]
:D:D

Itak da fukajo no. Kaj mislite da delajo, ko se z avtom vozijo po šumi? Jedo krofe? Še frend, ki je policist je povedal, da sta se z eno redno žgala.

Pomojem je tud tko, vozijo se po šumi da jih noben ne vidi pol se pofukata, jesta krofe.. Če pa slučajno kdo pride mimo ga pa aretirata tud če ni nč naredu hahah

Pomojem je tud tko, vozijo se po šumi da jih noben ne vidi pol se pofukata, jesta krofe.. Če pa slučajno kdo pride mimo ga pa aretirata tud če ni nč naredu hahah
[/quote]

Točno tko, ga prebutata, da se nič ne spomne. V zapisnik pa data, da je bil koma pijan.

Če daš policaju krofe ne potrebuje nč druzga
[img]http://www.todayifoundout.com/wp-content/uploads/2013/09/cop-donut.jpg[/img]

Zakaj pa krofe?

Kaj ne poznaš šale o policajih in krofih?

Kaj ne poznaš šale o policajih in krofih?
[/quote]

Ne.

Kaj ne poznaš šale o policajih in krofih?
[/quote]

Ne.
[/quote]

Ja pač to da če daš policaju krofe bo pozabu na vse drugo lahko greš oropat banko al karkol. Sej je v vsakem drugem ameriškem filmu.

Ne.
[/quote]

Ja pač to da če daš policaju krofe bo pozabu na vse drugo lahko greš oropat banko al karkol. Sej je v vsakem drugem ameriškem filmu.
[/quote]

A tole, sem mislila da si ga na prst natakne al kam drugam.

otroci v gozdu, kos smo bili majhni, kaj sta teta in stric policaj počela :))))

Kaj pa sta počela? Upam da se ne hecaš

Kaj pa sta počela? Upam da se ne hecaš
[/quote]

Spala sta :)))

na nočni patrulji v Argentini

https://www.youtube.com/watch?v=4M15nYoRoOw

neverjetno!

Ja, res. Policisti seksajo… pa to ni za verjet!!!
Strašnoooooo, a ne?!?

Ja, res. Policisti seksajo… pa to ni za verjet!!!
Strašnoooooo, a ne?!?
[/quote]

naj sexajo po službi ne med službo!

Z mojim kriminalistom(moj bivši), greva tudi večkrat v akcijo, ampak ne tako kot si vi mislite, tu pišete.
Ta je taka bolj napeta, adrenalinska in tudi veliko smeha. :)))

Kaj bi dala, da bi lahko bila njegova sodelavka, na terenu. To je prav zame.
Do takrat bom vabljena…

Je kakšna kriminalistka tukaj gor? Naj se mi javi :)))

Prava kriminalistka se tebi ne bo javljala, ampak se ti kar njej. 🙂

New Report

Close