Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Poljub

Poljub

Morm, se pohvalt – ker kej tazga se mi še ni zgodilo.
Ko smo plesali v neki “diskoteki” se kar ob enkrat skloni k meni dekle
in me poljubi na lice.

Žalostno je sam to da se mi zdi da je bila precej potrjena.

Je pa smešno oz. prijetno :))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Bravo Sharky,tako posrečenega izraza pa še nisem slišal:potrjena,ha,ha,ha,ha,ha!!Ta je pa res za vključit v uporabo,hi,hi,hi.
Hvala za polepšanje dneva!
Sicer pa naše punce nas tukaj tako cmokljajo,da moram kar vsake tolko časa šminke brisat dol,veš žena pa ljubica,pa rata hitro špetir v hiši 🙂
Fejst bodi
Sp

Pa vidiš kako luštno … :)))))))))) … he he … Pa a pol je kar odbrzela naprej ali se je vstavila kaj pri tebi?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sharkon = (ni interesa sploh)

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Eh, no … :(((((((((((((((( … zakaj pa?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Si videl, sem popolno napisala, se trudim veš…
Glede poljuba , “une potrjene”, saj bo nekega dne prišel poljub tudi kakšne nepotrjene, boš videl, samo verjeti-željeti in dovoliti moraš, pa bo.
In evo en moj poljub nepotrjen, da boš verjel, da vseeno ni tako hudo, kot trenutno izgleda.

Uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nočem se z nobeno plest, ker …. ko bo pravi čas!!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

… ampak sklepat prijateljstva … Ni mus, da vsako punco, ki jo srečaš, da se z njo zapleteš, a ne? :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… pri nas pa po navadi samo babice pletejo… izgleda, da je pri Sharkiju drugače…
:-)))))

Ja je drugače ja 🙂

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

sem pa mislila, da mi boš kaj veselejšega napisal, tako pa…:-(

skloni?:) ka si plesu break dance al si klecu?:)

… ti pa res veš, kako se stvari streže…:-))))))

Hribuc, dobrodošel med nami, ženskami in redkimi moškimi. Ja nas Sharkon je že vredu plesal, samo “una tapotrjena” je očitno delala sklece…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close