Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Polkovnik, ki je zavrnil ukaz Janeza Janše in rešil Ljubljano pred topniškim ognjem

Polkovnik, ki je zavrnil ukaz Janeza Janše in rešil Ljubljano pred topniškim ognjem


Lej dobil sem občutek,da se imaš za najpametnejšega. Se iskreno opravičujem,če sem se zmotil. Sem tudi vesel,če trdiš,da nisi najpametnejši. No jaz pravopis jemljem postransko. Ampak zelo me moti,ko Slovenec piše brez šumnikov. Sam imam Iphone,ki ne bo nikoli imel slovenskega menija,ker smo premajhni,da bi si Američani dali truda napisat meni v našem jeziku ampak sleherni Iphon in I pad tablica ima obvezno balkansko tipkovnico,Androidi so še bolj dosledni v tem,ker firma Google,ki ima avtorske pravice na Android operacijski sistem,je tudi v Sloveniji.
Meni je pisava brez šumnikov res eno skropucalo. Bolj moteče kot vejice,čeprav so tudi te pomembne. Zato si downlovdaj na svoj Android Googlovo tipkovnico ,ki ima poleg šumnikov še velik razmak med črkami. Iphona pa mislim,da itak nimaš. Ampak tam je vse že prirejeno in ni potrebe po korekcijah.
Meni osebno je bolj važno računalniško znanje,ker sem programer. In tukaj štejejo edino številke. Tudi pri poslih,ki nosijo denar se ne gleda preveč na malenkosti ampak šumniki morajo bit vsekakor. Že od rojstva sem z računalniki. In imam vedno v lasti vse variante katere so možne.
Tebi pa priporočam,da si kupiš Iphone 7 plus. Sam popravlja šumnike in pravopisne napake ,pa še polniš ga lahko brezžično po receptu Nikolie Tesle. On je izumil daljinski prenos elektrike.
Brezžični polnilec stane v Honkongu in v komunistični Kitajski ,malo več kot 2 eura. Dobiš ga na E bayu. V kapitalizmu stane ta isti polnilec 12 krat več in še to je ta isti iz Kitajske za 2 eura.
Hvala za razumevanje.
Še enkrat se opravičujem.

“…res eno skropucalo.”

Beseda skrpucalo je izvedenka besede krpati. Če nekaj skrpamo (recimo iz starih cunj), nastane skrpucalo.
skrpati—>skrpucalo

Če si se ti potrudil, se bom pa še jaz. 🙂

Za mene sta pravopis in poznavanje materinega jezika zelo pomembna. Ko z nekom komuniciram v pisni obliki, sta pomembni tako vsebina kot tudi oblika. Oseba z boljšim poznavanjem jezika se avtomatsko rangira višje. Pa tu ne gre za pikolovstvo, ampak za najosnovnejše stvari, ki se jih učijo v prvi in drugi triadi osnovne šole.

Programer sem med drugim tudi jaz. In prav pri programiranju je pravilna sintaksa še kako pomembna. Ena napačna vejica, en manjkajoč oklepaj, ena odvečna črka… in prevajalnik ti takoj javi napako. In prav zaradi programiranja so šumniki pri računalništvu meni manj pomembni. Niso v standardnem ASCII naboru, so prepovedani pri imenih spremenljivk… Edino za komentarje pridejo v poštev – pri programiranju seveda.

V lasti imam Androidni telefon, Iphona ne potrebujem in ga nočem. Da bi mi popravljal pravopisne napake, ga res ne potrebujem (enim tudi Iphone 15 ne bo pomagal 🙂 , zaradi šumnikov tudi ne. Občasno izdelujem tudi Androidne programe in kot veš, je ta platforma odprta, medtem ko Applova terja posebne overilnice. Vendar nimam nič proti Applu, vsa čast lastnikom Iphonov in IOS programerjem. 🙂

Ebay je del globalnega kapitalističnega sveta, torej je cena 2 evra za polnilec kapitalistična. Na potrošniku pa je, ali bo to možnost izkoristil ali pa bo dal možnost zaslužka še kakšnemu vmesnemu členu. Možnost izbire je torej za vse.

Lep dan vsem. 🙂

Hvala vam gospod Butara. Će bi bila tudi pri Mrlaku kakšna prisebna oseba, bi bil tudi Mrlak se živ. Ampak našemu državnemu aparatu na čelu s policijo se ni dovolj. Niti Bajukova smrt jih ne gane. Tipičen primer diktature s podkupljenjim in klečeplazniškim državnim aparatom in sefom policije. Kako dolgo bomo še trepeli tega idiota na čelu policije?


A ti pošljemo kakšno tipkovnico ,ki ima tudi č in ž. ?
[/quote]

Prej je ena napisala.
“Pa kaj mešaš zdaj Broza in leto 1945?????O letu 1991 je beseda.”
Velja tudi zate. kaj mešaš tipkovnico pa č in ž??? O letu 1991 je beseda.

Malo premaknjeni levičarji se takoj oglasijo, če desni zapuiše, kar njim ne gre.
Seveda tebe ni opomnila, ker si “njen”.
Zares ste premaknjeni.

Hvala vam gospod Butara. Će bi bila tudi pri Mrlaku kakšna prisebna oseba, bi bil tudi Mrlak se živ. Ampak našemu državnemu aparatu na čelu s policijo se ni dovolj. Niti Bajukova smrt jih ne gane. Tipičen primer diktature s podkupljenjim in klečeplazniškim državnim aparatom in sefom policije. Kako dolgo bomo še trepeli tega idiota na čelu policije?

In koga briga nekakšen Bajuk??????A je narodni heroj ?


NI! Saj ni nikogar ubil!

Brez dilanja orožja bi Slobodanova ekipa posilila vse Hrvatice, ker Slovenke bi se same ulegle in dale noge narazen, da jih ne bi mogli posiliti.

New Report

Close