Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Polno p… mam vsega

Polno p… mam vsega

Men bi se utrgalo, če bi me tako bolel zob kot praviš. Pa tud če mi ga v vesoljski opravi popravijo.

Crknili bodo vsi tisti, ki sedaj ne pridejo na vrsto, na operacijo, veš koliko ljudi bo umrlo, ampak ne zaradi krone, so bistveno hujše bolezni od krone, butare brez pameti.

Crknili bodo vsi tisti, ki sedaj ne pridejo na vrsto, na operacijo, veš koliko ljudi bo umrlo, ampak ne zaradi krone, so bistveno hujše bolezni od krone, butare brez pameti.
[/quote]

Am, dvomim da kar nikogar ne sprejmejo.
Tudi za zobobol gres lahko normalno k zobozdravniku , ampak na te odprte točke,ki so določene.
Zdravnika vseeno lahko pokličeš, in ce bi sumil da greš v franže dvomim,, da bi ti rekel pridi jeseni na pregled.nevem no, malo mi je cudno tole.
Sploh ker jamrate da ni zobarja, ja ni vašega, zobar pa je in lahko greste, nihče vas ne bo obrnil z zobobolom.

Ne vem, koga ti zmerjaš z bedaki, ampak ravno zdravniki so tisti, ki opozarjajo, da je bilo ukrepov dovolj in da se je treba posvetit tudi drugim bolnikom, ne samo covidi. In da je epidemija dovolj zajezena.

Am, dvomim da kar nikogar ne sprejmejo.
Tudi za zobobol gres lahko normalno k zobozdravniku , ampak na te odprte točke,ki so določene.
Zdravnika vseeno lahko pokličeš, in ce bi sumil da greš v franže dvomim,, da bi ti rekel pridi jeseni na pregled.nevem no, malo mi je cudno tole.
Sploh ker jamrate da ni zobarja, ja ni vašega, zobar pa je in lahko greste, nihče vas ne bo obrnil z zobobolom.
[/quote]

Dežurni zdravnik al ti zob spuli al pa odpre, nihče nič ne zdravi. Potem naj bi v normalnih časih odšel k svojemu zobozdravniku, da nadaljuje s saniranjem.
Kaj pa zdaj? Ti spuli zob in ti vse zateče? Odpre zob in imaš odprt zob…do kdaj? Kakšni zdravstvo je to…to ni nič, to je kot da na rano daješ sol.

Kdo gara? Imamio 6.700 zdravnikov in vsi na korona počitnicah. Na intenzivni imajo 30 pacientov in to naj bi bili vsi čisto zgarani. Vi ste res brez pameti. In vsi drugi z bolj resnimi boleznimi morajo biti doma…če te zadene infarkt, ostani doma, če si zlomiš nogo ostani doma, da ne boš preveč obremenjevala zdravstvenega sistema.
Ovce, ki še vedno verjamejo temu nategu.
[/quote]

Ja, to je pa res vrhunski nateg, po celem svetu so se zarotili proti takim bedakom, kot si ti in vas jebejo v glavo. Nobenih korona počitnic ni za dohtarje, del jih je pa doma, ker bi bilo res butasto, da se okužijo vsi naenkrat, ker potem bo pa res smrt kosila tudi med pacienti, ki imajo samo kak hujši zlom noge.

Ampak saj vemo kako je to, peechke, ki se najmanj spoznate, najbolj glasno kokodakate.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close