Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Polprosojne ali športne pajkice

Polprosojne ali športne pajkice

V kakšnih pajkicah športate zdaj, ko se je malo ogrelo? Jaz grem zjutraj laufat v navadnih športnih pajkicah, popoldan pa v tistih z všitimi mrežicami.

Ojoj, štikle obuješ pa za fuzbal mende 🤣🤣😆😆😆😂😂😂

Vedno v polprosojnih, po možnosti takšnimi z mrežicami. In vedno v dolgih ne glede na temperature.

nova
Uredništvo priporoča

In pol se čudite, da vas moški gledamo kot spolni objekt, ko tako napol gole okrog letate.

Morda pa ravno za to to delamo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 13.05.2022 ob 09:29

Morda pa ravno za to to delamo 🙂

A dekolte je tudi del obvezne opreme?  😂

Dekolte ne ,tangice pa 🙂 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 13.05.2022 ob 09:36

Dekolte ne ,tangice pa 🙂 🙂

Aaaaaaaaaaaaaaaa    a to, da se pol kamelji prst vidi?

Eh Neeeeeee, pač bolj estetsko in udobno je tekati kot pa v navadnih hlačkah, pa tudi rob hlačk grozno zgleda v pajkicah.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 13.05.2022 ob 09:51

Eh Neeeeeee, pač bolj estetsko in udobno je tekati kot pa v navadnih hlačkah, pa tudi rob hlačk grozno zgleda v pajkicah.

Kje se to giblješ, da mi to mal preverimo.   😂😂😂😂

Boš mogel na Štajersko priti 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 13.05.2022 ob 09:55

Boš mogel na Štajersko priti 🙂

UH,   daleč si.  Bi pa bilo lepo pogledat tole špagico med ritnicama.   😁

Hihihihihihh…..reči ženi naj se tako obleče zate.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 13.05.2022 ob 09:59

Hihihihihihh…..reči ženi naj se tako obleče zate.

Nimam.   A ti si samska?

Ne nisem, poročena sem 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 13.05.2022 ob 10:25

Ne nisem, poročena sem 🙂

Kaj pa mož poreče, ko tako s štrikcem v ritki okrog letaš?

Se je že navadil, kaj pa naj naredi? Je pa mogoče zaradi tega malo bolj potreben in ubogljiv 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 13.05.2022 ob 10:30

Se je že navadil, kaj pa naj naredi? Je pa mogoče zaradi tega malo bolj potreben in ubogljiv 🙂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Če hočeš mi lahko pišeš na mail;   [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Bronija, 13.05.2022 ob 06:31

V kakšnih pajkicah športate zdaj, ko se je malo ogrelo? Jaz grem zjutraj laufat v navadnih športnih pajkicah, popoldan pa v tistih z všitimi mrežicami.

Za mlade in čvrste je eno in drugo primerno.Ve pa raje “športajte” v sebi primerni modi, recimo primer na sliki.

278571308-134367699195145-5505504688264877014-n

Jaz tudi tečem vedno v dolgih. Če grem zjutraj, zdaj, ko so še bolj hladna, grem vedno v klasičnih, popoldan ali zvečer pa v teh prosojnih. Ko jih kupujem, gledam da imajo čim več te mrežice, da koza lahko diha. Imam črne in bordo rdeče. Poleti jih imam dostikrat oblečene tudi čez dan, za doma, v trgovino, kafič, …… Zraven obujem teniske, espadrile, wedgese in japonke.

 

Zdaj, ko je malo bolj toplo sem večinoma v teh športnih pajkicah z všitimi mrežicami. So res super, ker koža diha. Tudi jaz si kupujem take, da imajo veliko tega mrežastega dela.

Odgovor na objavo uporabnika
Anita696, 14.05.2022 ob 05:18

Jaz tudi tečem vedno v dolgih. Če grem zjutraj, zdaj, ko so še bolj hladna, grem vedno v klasičnih, popoldan ali zvečer pa v teh prosojnih. Ko jih kupujem, gledam da imajo čim več te mrežice, da koza lahko diha. Imam črne in bordo rdeče. Poleti jih imam dostikrat oblečene tudi čez dan, za doma, v trgovino, kafič, …… Zraven obujem teniske, espadrile, wedgese in japonke.

 

 

Pravkar sem s sprehoda, zenske oblecene vse sorte, a veliko njih v kratkih hlacah. Jaz sem bila v tanki trenirki.

 

Pajkice nosim pozimi, take termo, spomladi in jeseni trenirke ali pajkice, poleti pa 3/4 pajkice ali kratke hlace, mi ne pade na pamet, da se kuham v dolgih!

Pozabljaš pa, da si v pajkicah bolj ženstvena, seksi. Meni zelo godi in me podkuri če kakšen 20 let mlajši pogleda za menoj🤭

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4069, 14.05.2022 ob 13:40

Pozabljaš pa, da si v pajkicah bolj ženstvena, seksi. Meni zelo godi in me podkuri če kakšen 20 let mlajši pogleda za menoj🤭

 

 

Da se zaradi pogleda 20 letnika kuham sredi poletja v pajkicah? Mi ne pade na pamet! Ce me bo hotel pogledat, me bo tudi v kratkih hlacah.

Sploh pa, kratke hlace in lepe gole noge, je veliko bolj seksi od pajkic!

Odgovor na objavo uporabnika
kratkih hlac nimas?, 14.05.2022 ob 14:44

 

 

Da se zaradi pogleda 20 letnika kuham sredi poletja v pajkicah? Mi ne pade na pamet! Ce me bo hotel pogledat, me bo tudi v kratkih hlacah.

Sploh pa, kratke hlace in lepe gole noge, je veliko bolj seksi od pajkic!

Saj prav to je poanta teh mrezic, da koža diha, noge imaš pa še vedno zaščitene pred klopi, grmovjem, …… Jih ne oblečem zaradi tega, da bi se mlajši ozirali za mano. Najprej udobje, zaščita in šele nato izgled.

New Report

Close