Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Polprosojne ali športne pajkice

Polprosojne ali športne pajkice

Odgovor na objavo uporabnika
Rafaela72, 14.05.2022 ob 23:18

Odgovor na objavo uporabnika
kratkih hlac nimas?, 14.05.2022 ob 14:44

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4069, 14.05.2022 ob 13:40

Pozabljaš pa, da si v pajkicah bolj ženstvena, seksi. Meni zelo godi in me podkuri če kakšen 20 let mlajši pogleda za menoj🤭

 

 

Da se zaradi pogleda 20 letnika kuham sredi poletja v pajkicah? Mi ne pade na pamet! Ce me bo hotel pogledat, me bo tudi v kratkih hlacah.

Sploh pa, kratke hlace in lepe gole noge, je veliko bolj seksi od pajkic!

Saj prav to je poanta teh mrezic, da koža diha, noge imaš pa še vedno zaščitene pred klopi, grmovjem, …… Jih ne oblečem zaradi tega, da bi se mlajši ozirali za mano. Najprej udobje, zaščita in šele nato izgled.

Se strinjam. Ampak vizualno lepe gole noge v kratkih hlačah ima le redko katera. To pomeni, da so popolnoma ravne, brez celulita, brez brazgotin od starih poškodb, brez krčnih žil, brez črnic in odrgnin. Z dolgimi hlačami, najlonkami, pajkicami pa se vsaj del tega uspešno zakrije, vsaj takrat, ko je to mogoče. Zato tudi sama tečem v dolgih športnih pajkicah, zdaj ko je bolj toplo seveda v teh z všitimi mrežicami. Meni so super, koža lepo diha in se minimalno poti. Evo zdaj grem en krog odtečt in bom prav pozorna na to v kakšnih pajkicah tečejo druge, čeprav to nikoli ne gledam. Ponavadi tako uro srečam vsaj 4 ali 5 drugih tekačic.

 

Jz grem pa zdaj, ko je bolj toplo v kratkih oprijetih laufat in se še mal razmigat zraven. Če je bolj hladno pa oblečem čisto navadne tekaške pajkice. Sem pa že gledala te, ki tečejo v teh pajkicah, ki so na nekaterih delih prosojne. Ne vem koliko čez to dejansko koža diha. Mogoče si jih celo kupim. Ali jih to še za kam drugam oblečete, ali samo za laufat?

No včeraj, ko sem šla tečt sem srečala še tri, ampak samo ena je imela te z všitimi mrežicami, drugi dve pa navadne dolge pajkice. No mogoče se še kaj spremeni, ko se bolj ogreje.

 

nova
Uredništvo priporoča

Če jih oblečem se kam drugam kot za tek?

Jaz jih nosim vsak dan, skoraj za kamorkoli razen za v službo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnaxx, 15.05.2022 ob 22:29

Jz grem pa zdaj, ko je bolj toplo v kratkih oprijetih laufat in se še mal razmigat zraven. Če je bolj hladno pa oblečem čisto navadne tekaške pajkice. Sem pa že gledala te, ki tečejo v teh pajkicah, ki so na nekaterih delih prosojne. Ne vem koliko čez to dejansko koža diha. Mogoče si jih celo kupim. Ali jih to še za kam drugam oblečete, ali samo za laufat?

Ja itak, da če jih dam za doma gor, da se ne bom preoblačila za v trgovino, šolo, za na kavo, …… Meni so poleti fajne za nosit, ker me komarji bistveno manj nažgejo, kot če imam gole noge. Ko jih kupujem, vedno iščem take, da imajo veliko teh mrežic všitih. Je pa ta mrežast materjal zelo neelastičen, medtem ko pa je ostali del zelo elastičen.

Kje pa kupujete te polprosojne pajkice? Me matra, da bi ene probala. Kar nekaj žensk vidim v njih.

Eno vprašanje glede nošenja pajkic pri športu?

Ali katera od vas nosi pajkice brez spodnjih hlačk?

Jaz sem parkrat probala pa je bil čist ok občutek.

Moja frendica pravi, da jih pri športu nikoli ne nosi.

Je še kakšna taka tukaj.

Hvala na odgovorih.

Kaj pa moške pajkice?   To tudi obstaja?

Odgovor na objavo uporabnika
5ra186, 17.05.2022 ob 06:06

Kje pa kupujete te polprosojne pajkice? Me matra, da bi ene probala. Kar nekaj žensk vidim v njih.

V intersportu, dekatlonu, bolj cenene pa tudi v kiku. Kupila sem si jih že tudi na aliexpresu, pa sploh niso bile tako zelo slabe kot sem mislila in kot je bila nizka cena.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2067, 17.05.2022 ob 10:29

Eno vprašanje glede nošenja pajkic pri športu?

Ali katera od vas nosi pajkice brez spodnjih hlačk?

Jaz sem parkrat probala pa je bil čist ok občutek.

Moja frendica pravi, da jih pri športu nikoli ne nosi.

Je še kakšna taka tukaj.

Hvala na odgovorih.

Pri kolesarkah res ne, drugače pa jih skoraj vedno oblečem. Saj je fino brez, ampak kar nekako ne morem.

Pri kolesarjenju jaz tudi brez ja. Jaz imam tudi tako čuden občutek brez pa ne vem zakaj, ker v bistvu ni slabo. Prvič sem brez hlačk šla tekat zvečer v temi. Naslednji dan pa že po svetlem. Sedaj ne moj prepričuje, da grem v pajkicah spodaj brez v šoping. 😁😁😁

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4069, 18.05.2022 ob 08:38

Pri kolesarjenju jaz tudi brez ja. Jaz imam tudi tako čuden občutek brez pa ne vem zakaj, ker v bistvu ni slabo. Prvič sem brez hlačk šla tekat zvečer v temi. Naslednji dan pa že po svetlem. Sedaj ne moj prepričuje, da grem v pajkicah spodaj brez v šoping. 😁😁😁

 

 

Glede športanja sem res občasno, ampak redko brez. Drugače pa sem poleti kar dostikrat brez pod kiklo ali obleko, sploh na morju.

 

Včeraj me je končno prepričal v pajkice spodaj brez v sopingu.  Otroci so šli k babici, midva pa proti večeru v Europark. Oblekla sem teniške, črne svetleče pajkice in rdečo kratko majčko.  Seveda mi je bilo ful nerodno, moj pa napaljen cel čas. Na koncu je začelo paliti že mene. Po 2 urah trgovine sva šla pa se v mesto, večerja, pijača sprehod…..dosti poljubljanja dotikanja itd….na koncu do bile pajkice čisto mokre…. doma pa seveda vrhunski seks…..tako da jaaa, je bilo za zdržati in ni bilo zadnjič 🤭🤭🤭

New Report

Close