Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pomagajmo jim

Pomagajmo jim

Pa še to. Neumnica Tara, očitno ne dojameš, da so bile vedno vojno, ko se je ljudstvo preveč namnožilo in tudi bodo. Če ne bo vojne v Siriji in Afriki, ker so se tako namnožili, in bodo prišli v EU, bo pa vojna v EU. Vedno je bilo tako in vedno bo. Še vedno je bila vojno, ko je bilo toliko ljudi in tudi bo….. butalci boste uničili vse, kar je dobro, ker ste butalci.
[/quote]

Lej v Evropi je uspešna integracija tako,d a se nimamo kaj bati. Oni nas potrebujejo mi potrebujemo njih. Naš kontinent se stara migracije so rešitev za Evropo. 50 mio migrantov recimo v 10 letih ni noben bav bav za kontinent kot je Evropa.

Od afriških držav je v razmerju krščanstvo, islam in tradicionalne religije, enako ali več kot 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} islam v 14 državah, medtem ko je isti procent krščanstva v 9ih. Enako ali več kot polovica tradicionalnih religij je samo v 3 državah. https://en.wikipedia.org/wiki/Religion_in_Africa


Ne zdržiš enega dneva brez drkanja na Taro_S??


Ne zdržiš enega dneva brez drkanja na Taro_S??
[/quote]

Jap, tale neuporabni ejakulator je precej vztrajen. Bomo že zrihtali tudi tegale trololojota. Enkrat, ko bo cajt za to.

Mi je pa zanimivo, kako se je zaljubil v begunce. Vidiš, samo nekaj časa preganjam sovražni govor in mi takoj uspe spremeniti sovražne trole v prijazne trole. Hm… ob takih sposobnostih bi mogoče res morala v politiko. :-/

Ja,ej res, samo veš kaj ajz mislim,da če ti je tolk do pomoči,sej veš vsi ti Slovenci neumni jih ne marajo,jih bi po moje komot ti vzela k sebi ene par, pa jih financirala kolikor lahko seveda a ne.ITak veš d vsak prispevek steje.Res preveri malo okrog,če bi lahko dobila par migrantov in da boš zanje tudi financno poskrbela, ce ti tukaj v Slo ne bodo odobrili pa pošlješ. ven v Bruselj prošnjo.Valjda se ne bodo otepali ene dobre ženske noooo!

Dej ti neumen trol dolgočasn si že. Vsi vemo da nisi tara.
Če se ti pa že piše o beguncih si pa vsaj svoje ime nadeni.

A je tablet zmanjkal?

Od afriških držav je v razmerju krščanstvo, islam in tradicionalne religije, enako ali več kot 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} islam v 14 državah, medtem ko je isti procent krščanstva v 9ih. Enako ali več kot polovica tradicionalnih religij je samo v 3 državah. https://en.wikipedia.org/wiki/Religion_in_Africa
[/quote]

Pa saj s tem ni nič narobe islam je prelepa vera samo poznati jo moraš. Ne nasedaj slovencelnem , ki govorijo drugače. RKC je problem Islam ni.

A je tablet zmanjkal?
[/quote]
Teb jih je zmanjkal ja. Nimam jaz fetiša na tuja imena.

Lej v Evropi je uspešna integracija tako,d a se nimamo kaj bati. Oni nas potrebujejo mi potrebujemo njih. Naš kontinent se stara migracije so rešitev za Evropo. 50 mio migrantov recimo v 10 letih ni noben bav bav za kontinent kot je Evropa.
[/quote]

Konkretno povej zakaj jih potrebujemo mi? In zakaj oni nas? Kakšna rešitev za Evropo so? potopili jo bodo, kot so uničili svoje dežele. Delat ne znajo, nočejo, v znanosti so nula. Kaj naj torej z njimi?


Teb jih je zmanjkal ja. Nimam jaz fetiša na tuja imena.
[/quote]

Zdaj pa ne vem ali ne poznaš črk ali imaš težave z branjem? Tara_S je registrirano ime tako, da ga ne more noben kopirat zdaj pa dokaži kje sem ukradla ime če je nemogoče?

Moje ime je Tara SS in sem humanitarka in borka za človekove pravice in ti mi ne moreš nič.

Zdaj pa ne vem ali ne poznaš črk ali imaš težave z branjem? Tara_S je registrirano ime tako, da ga ne more noben kopirat zdaj pa dokaži kje sem ukradla ime če je nemogoče?

Moje ime je Tara SS in sem humanitarka in borka za človekove pravice in ti mi ne moreš nič.
[/quote]
Jaka borka

Konkretno povej zakaj jih potrebujemo mi? In zakaj oni nas? Kakšna rešitev za Evropo so? potopili jo bodo, kot so uničili svoje dežele. Delat ne znajo, nočejo, v znanosti so nula. Kaj naj torej z njimi?
[/quote]

Torej gremo od stavka, do stavka.

1.Mi jih potrebujemo, ker Evropski narod se stara. povprečna starosat v Evropi je 45 let medtem, ko je v afriki 20 let.

2. oni nas potrebujejo, ker imamo zdravila, mir, službe…

3. niso oni uničili svojih držav ampak jih je evropejec BELEC to je dejstvo.

4. So bolj delavni kot evropejci samo nimajo možnosti, da bi delali vsaj ne vsi v Evropi je dela dovolj samo priložnost jim moramo dati.

5. Če bi imeli možnost študiranja bi bili ravn otako pametni ali še bolj kot bel človek.

6. kaj naj z njimi dajmo jim stanovanja službe in možnost, da se izkažejo. Evropa se stara v naslednjih 120 letih potrebuje vsaj 80 miljonov ljudi. tudi Slovenija bi potrebovala letno vsaj 10 000 ljudi minimalno.

Torej gremo od stavka, do stavka.

1.Mi jih potrebujemo, ker Evropski narod se stara. povprečna starosat v Evropi je 45 let medtem, ko je v afriki 20 let.

2. oni nas potrebujejo, ker imamo zdravila, mir, službe…

3. niso oni uničili svojih držav ampak jih je evropejec BELEC to je dejstvo.

4. So bolj delavni kot evropejci samo nimajo možnosti, da bi delali vsaj ne vsi v Evropi je dela dovolj samo priložnost jim moramo dati.

5. Če bi imeli možnost študiranja bi bili ravn otako pametni ali še bolj kot bel človek.

6. kaj naj z njimi dajmo jim stanovanja službe in možnost, da se izkažejo. Evropa se stara v naslednjih 120 letih potrebuje vsaj 80 miljonov ljudi. tudi Slovenija bi potrebovala letno vsaj 10 000 ljudi minimalno.
[/quote]
Kot prava borka bodi za zgled in začni ti –
ponudi jim svoje stanovanje in sluzbo.

Torej gremo od stavka, do stavka.

1.Mi jih potrebujemo, ker Evropski narod se stara. povprečna starosat v Evropi je 45 let medtem, ko je v afriki 20 let.

2. oni nas potrebujejo, ker imamo zdravila, mir, službe…

3. niso oni uničili svojih držav ampak jih je evropejec BELEC to je dejstvo.

4. So bolj delavni kot evropejci samo nimajo možnosti, da bi delali vsaj ne vsi v Evropi je dela dovolj samo priložnost jim moramo dati.

5. Če bi imeli možnost študiranja bi bili ravn otako pametni ali še bolj kot bel človek.

6. kaj naj z njimi dajmo jim stanovanja službe in možnost, da se izkažejo. Evropa se stara v naslednjih 120 letih potrebuje vsaj 80 miljonov ljudi. tudi Slovenija bi potrebovala letno vsaj 10 000 ljudi minimalno.
[/quote]

Saj pravim ljudje so zlobni in imajo zaprta srca, ampak jaz te vidim, ti si dobra, ti si boljša.Stopi skupaj sctebi enako mislečimi in si jih nabavite vsak kolikor hocete, z vsem kar bi to prineslo zraven, posvojite jih inzanje prevzemite odgovornost.Saj se bo izkazalo cez toliko casa kako prav ima t oja dobra duša.
Razumeti pa moraš da ne moreš ti straniščne školjke montirati pri sosedu in po ulicah in kjer ti bo volja.Čist simpl, kdor hoče sekret, si naj ga postavi sam in ga ima v svojem stanovanju!

V afriki pa še vedno lakota, bolezni, konflikti… Evropa mora pomagati Afriki in odpreti legalne koridorje, kjer bodo lahko begunci prihajali v Evropo varno ne, da bodo na njih služili tihotapci in bogi begunci izgubljali življenje na morju.

Tanja fajon na twiterju: There are no copy and paste solutions in Africa – “We have to adapt to the diversity of Africa” [hashtag=withAfrica][hashtag=withAfrica][hashtag=withAfrica]#withAfrica[/hashtag][/hashtag][/hashtag]

Tanja Fajon za premierjo Slovenije.
[/quote]

Joj sam ne mi s Fajonovo ona se dela svetnico zato da leze v rit drugim drugače bi se pa prodala za kos kruha.
Ti na žalost nimaš realnega pogleda na situacijo, si že bila kdaj v afriki? Jaz že velikokrat lahko ti povem da so afričani na spošno lenuhi sploh tisti v podsaharski afriki. Pri nas ne bodo delali nič drugače kot Romi. Lenarili, vlekli socialno in delali pizdarije. Če misliš drugače pač živiš v iluziji. Obstajajo izjeme ampak jih je tako malo da ne opravičujejo ostalih. Če si želiš črnskega tiča pa lahko greš brez težav dol na dopust.

Madona, saj ni več vročine, da bi se ti kisalo.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Madona, saj ni več vročine, da bi se ti kisalo.
[/quote]
Ti oklepna krota, ki se delaš hudo brihtno, ne vidiš, da nekdo skuša ponarediti nek nick!??

Joj sam ne mi s Fajonovo ona se dela svetnico zato da leze v rit drugim drugače bi se pa prodala za kos kruha.
Ti na žalost nimaš realnega pogleda na situacijo, si že bila kdaj v afriki? Jaz že velikokrat lahko ti povem da so afričani na spošno lenuhi sploh tisti v podsaharski afriki. Pri nas ne bodo delali nič drugače kot Romi. Lenarili, vlekli socialno in delali pizdarije. Če misliš drugače pač živiš v iluziji. Obstajajo izjeme ampak jih je tako malo da ne opravičujejo ostalih. Če si želiš črnskega tiča pa lahko greš brez težav dol na dopust.
[/quote]

Tako,greš dol tko kt so hodile že pred tabo dol, drgač pa Tara a ti je jasno,da ce tvoj tip rabi wc da bo kakal vanj, naj ga namontira pri vaju v stanovanju in skrbi da smrad iz njega ne bo uhajal in bodo vsi srečni.Pa ce si prpeleta 20 migrantov v flet,in se drkajta z njimi pa naj vama cistijo cevlje al za karkoli jih pač že rabta tolko imet!


Ti oklepna krota, ki se delaš hudo brihtno, ne vidiš, da nekdo skuša ponarediti nek nick!??
[/quote]
Eh, saj si ti tudi pred dnevi nasedel… Živ dokaz, da se zgodi tudi najboljšim. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ti oklepna krota, ki se delaš hudo brihtno, ne vidiš, da nekdo skuša ponarediti nek nick!??
[/quote]

Ti pacov pa ne tež, ker mi je vseeno za nik, zarad men ima lahko enakega kot ti. Moj odgovor še vedno velja.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)


Eh, saj si ti tudi pred dnevi nasedel… Živ dokaz, da se zgodi tudi najboljšim. 🙂
[/quote]
In se post nižje opravičil! Dokaži, da ni tako!

domov si jih pelji.

Nikakor se ne strinjam za uvoz migrantov. Poglejte situacijo v Italiji, kjer so begunci zelo problematični. Posilstva so se povečala. Posiljene so tudi 80 letne ženske. Veliko je posiljenih turist. Posiljevalci so mladi afričani, od 20 let naprej.

Povečale so se drzne kraje in ropi, kjer so žrtve okrutno napadene. Nekatere pristanejo v bolnici. Sedaj je ena ženska v komi. Poglejte si malo tuja-Italijanska poročila. Prav hvaležni boste, da nimamo toliko beguncev. Upam, da jih vse pošljejo nazaj.

Glede delavnosti, pa se je avtorica zelo zmotila. To niso delavni ljudje. Pričakujejo, da jih bomo mi vzdrževali. Nekateri to tudi jasno povejo.

New Report

Close