Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomagajte prosim

Pomagajte prosim

Evo problem rešen. Samo še eno razglednico od ene mone iz Grčije v roko, pa bo.

To je glih tako koker so se eni hodilil ženiti pred leti na Bali!!!!!
Jaz se bom šla pa ločit tja!¨!

Snobi slovenski!

jaz bi pa rad šel seksat pa tud nimam denarja

Morje je za otroke nujno, ker:
– mora tudi turizem od česa živeti;
– morajo otroci do svojega 18. leta vsaj enkrat dobiti sončne opekline po vsem telesu (še zlasti naj bi se morje priporočalo zelo svetlopoltim in blondincem (naravnim));
– morajo otroci vsaj enkrat stopiti na morskega ježka ali pa biti opečeni od meduze;
– morajo otroci uživati nezdravo hotelsko hrano.[/quote]Potem pa ne, hvala za takšne nebuloze o nujnosti morja za otroke! Kar lepo doma bodo moji otroci, jeseni bodo pa pisali spis o počitnicah po mojem nareku, da bo zanimiv. Bom že dala tem kačam goljufivim to morje! En sestavek z wikipedije, malo preprosteje napisan, pa bo za spis za 5. in 7. razred.[/quote]Ja, saj to bo tudi v redu. Učitelji v šolah itak ne preverjajo avtentičnosti zapisanega. Preverjajo le, da je slovnično pravilno in ustrezno razredu, v katerega hodi otrok. Na to raje pazite. Naj gresta otroka raje v knjižnico in si izposodita dobro knjigo. Jima bo bolj prav prišlo.

Potem pa ne, hvala za takšne nebuloze o nujnosti morja za otroke! Kar lepo doma bodo moji otroci, jeseni bodo pa pisali spis o počitnicah po mojem nareku, da bo zanimiv. Bom že dala tem kačam goljufivim to morje! En sestavek z wikipedije, malo preprosteje napisan, pa bo za spis za 5. in 7. razred.[/quote]Ja, saj to bo tudi v redu. Učitelji v šolah itak ne preverjajo avtentičnosti zapisanega. Preverjajo le, da je slovnično pravilno in ustrezno razredu, v katerega hodi otrok. Na to raje pazite. Naj gresta otroka raje v knjižnico in si izposodita dobro knjigo. Jima bo bolj prav prišlo.[/quote]Pametna odločitev. Otrok ne rabi že v otroštvu dobiti malignega melanoma.

Torej nič z morjem, doma bomo.

O ne, svojih otrok pa ne dam kar komurkoli. Potem pa raje ostanemo doma. Zaradi česa pa naj bi bilo morje nujno za otroke?[/quote]Morje je za otroke nujno, ker:
– mora tudi turizem od česa živeti;
– morajo otroci do svojega 18. leta vsaj enkrat dobiti sončne opekline po vsem telesu (še zlasti naj bi se morje priporočalo zelo svetlopoltim in blondincem (naravnim));
– morajo otroci vsaj enkrat stopiti na morskega ježka ali pa biti opečeni od meduze;
– morajo otroci uživati nezdravo hotelsko hrano.[/quote]Ne piši nebuloz, če nimaš pojma. Morje se za otroke priporoča zato, ker je pomembno za njihov razvoj. Ker pa se odrasli ne razvijamo več, za nas morje ni več pomembno, ampak je luksuz.

Poskusi blokirati kakšno avtocesto ali tunel. Morda ti bo tako uspelo kaj izsiliti od vlade.

Lovilec svetlobe – a imaš kartice, al pa čeke . Sprejemamo tudi stranke z zamikom plačila.

Morje je za otroke nujno, ker:
– mora tudi turizem od česa živeti;
– morajo otroci do svojega 18. leta vsaj enkrat dobiti sončne opekline po vsem telesu (še zlasti naj bi se morje priporočalo zelo svetlopoltim in blondincem (naravnim));
– morajo otroci vsaj enkrat stopiti na morskega ježka ali pa biti opečeni od meduze;
– morajo otroci uživati nezdravo hotelsko hrano.[/quote]Potem pa ne, hvala za takšne nebuloze o nujnosti morja za otroke! Kar lepo doma bodo moji otroci, jeseni bodo pa pisali spis o počitnicah po mojem nareku, da bo zanimiv. Bom že dala tem kačam goljufivim to morje! En sestavek z wikipedije, malo preprosteje napisan, pa bo za spis za 5. in 7. razred.[/quote]

Saj s tem je povedano vse. Otroke se pelje na morej zaradi imidža, da bodo lahko o čem govorili … jep, tako kot njihovi starši.

Jaz svojih ne bom vozila na morje. Žal. Morja ne prenašam, mi je prevroče, dolgočasno, sploh brez veze. Uživam vse kje drugje. in otroci z mano. In del vzgoje je tudi, no del moje vzgoje, da jim povem, da slediti črednemu nagonu ni alfa in omega vsega življenja.

Iz ene zajebancije znajo mone jasno privleč ven moralo da ubija.

Ti pa verjetno živiš od turizma?

Ti pa upam da ne od človeške psihologije.

mam kartice

DRŽAVA JE KRIVA.

Nesposobnim je vedno vsega kriva država. Kaj ti je država mati jebemti .Pa jo zamenji.

New Report

Close