Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek POMEMBNO

POMEMBNO

Ste že vplačali loto.

Aha ! ne praš 4 listke mam..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest pa tri. Skupaj z očetom sva jih izpolnila in zagotovo nama tokrat uspe (možnosti je čist mal: al zadaneš al pa ne, nekaj zagotovo uspe) :-))

heheh ma ja…sej čist en mal bo dost..pikico pikicoo..no ja bomo vidli!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz bom se pocakal, da vsota se naraste, hehe… Vsem, ki UPATE, pa zares VELIKO SRECE!!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

A veš kok mal naju loči od milijonov?! Sam sedem križcev! Križana gora, še nikoli nisem bila tako blizu

ježek..a ti mal dražiš kaj? Ko bi ti vedel,kaj mi adrenalin naraste,k te zagledam..ufffff Vroče rata vročeeeeeeeeee……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ježek, a si prebral pesmico?

heheh aha.miceno..za mišjo dlakco..Hmm MIšoni..kje si?
pa ne da se utapljaš v delu? Mišonček!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Strela jasna iz modrega neba, pozabila ):
Grem danes !

Medtem že sem! Velika HVALA, pandica! Se morda poboljsam…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajček, take površnosti si pa ne smeš dovoliti. Nujno danes, ker jutroi bo gužva. In spomni se tiste od Sv. Petra!

Pa velik sreče

zajček! Kako si lahko pozabil? Zdaj bo povsod gužva!!! No, obstaja en plac, kjer je najbrž ne bo…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Tole glede sv. Petra, bova pa še govorili, samo ne danes :))))))))
Hja, tuki imam neko mnenje o tem !

Pandi, uživaj čez vikend!

Ja, seveda!!!! Kako lahko sploh vprašaš, hehehehe…
če zadanem tiste milijone, kupim cel pežo servis :)))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No, potem se ti oglasim na mail, morava še zaradi ribe razčistit. Je vikend pred nama, pa bova to uredile:))
In veš kaj, še vedno mi je lepo na tvojem koncu !!

Dragi zajcek,
Nikar ne hodi pocasi, ampak teci!!!! Ves, zdaj, ko se zacne nogomet v skupini smrti, bi bila idealna prilika, ker najbrz ne bo guzve… Pa kaksno sedemnajsko precrtaj!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajček, ni blema. Ti kar ulet! Če se nama od veselja zmeša, nimava daleč.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ej, pismo v roza barvi, a si videla, kako krasno so jim uredili okolico. Kot na Miami beachu, bemti ….a ?

hehehe, se dobro, da poznam tvojo macjo (forumsko) naravo …. Uf, kje tisti cajti, ko sem te moral bremzat…..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Jaaaa!!! Pri nas pa se kobilice po drevesih lajhajo pa nas dnevno naskakujejo.

Zajček, kako pa ti veš, da imajo tako lepo urejeno? Obiskuješ? Redno?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ha, ha, ha,

He, he, ježek moj, dobra ideja !

Aha Ježek moj dragi..viš tolk pogrešam to bremzanje..pa vem,da maš delo..sej razumem..ampak kr tko mi je pr srčku čudno.ker te ni!

P.s. nikol ne pozabi na mojo Forumsko mačjo naturo!Prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lili, obvezno m epotem zaposli kot šefa avto servisa. Obožujem avtomobile. Ampak , šele po tem ti oprostim za ribo 🙂

New Report

Close