Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pomlad bo…

Pomlad bo…

‘jutro in debelega cmoka!

…a tud vas kaj meče…joj…kaj naj to pomeni…hormoni mi kar divjajo,tudi zaradi opravljenega izpita…Končno eno breme manj!!!:))))
Kaj lepega boste danes delali v tem prelepem dnevu…dajte mi kakšen predlog…
Za vse tiste,ki jim včeraj nisem odgovorila,se opravičujem,ker sem imela misijo nemogoče: iz svetlolase na temnolaso…ne morem se privadit sama nase,ma kdo takšno izkušnjo…
Ma dajte se kaj javit….

Lupčka na smrčka…;)))))))))))))9

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Jojojoj, tole misijo sem pred enim mesecem in pol dala skozi – najprej je prišlo do kratkega stika med mano in mojo frizerko, želela sem za odtenek svetlejšo barvo na mojo naravno, ona pa je razumela, da želim svetlejšo od ene slike na mizi….. pa sem najprej ratala Barbara Drnač (ali pa Cicciolina, če hočete), potem sem skoraj jokala, pa mi je ponudila alternativo, da me pobarva na mojo naravno nazaj.
Rezultat – žverca je bila rdeče rjava……užasno. Drug dan nisem mogla v službo, šla sem k drugi frizerki, ker nisem prenesla pogleda v ogledalo…:-))))) Smešno, ampak kot da ne bi bila jaz.

Drž’ se in čimmanj se glej v ogledalo! Bo bolje čez kakšen dan.
Cmoka na lička.

Čau Trilči!
Jaz bi pa rad danes seksal…pa ne bom!Pa ne po svoji želji.
Sem bil iskren zadost?
Lepa si
Sp

Ma saj ni tak hudo in prvič tudi ne,je pa pri meni tudi zafurala fizerka.Rekla sem ji naj mi da rjavo z odtenkom zlate (poudarila sem : malo zlate),pa sem ven prišla bakrena…katastrofa…ma ni bilo sile,samo meni ni bilo všeč…sedaj pa sem srednje rjava…tak te vsaj vsak ne spozna takoh…kamuflaža…he he…

mej se lepo in uživaj dan,kot da je zadnji…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Kaj pa je narobe s Čokolino(ta jo je super znala unovčit) in Drnačko(tud ta je na moje silno veselje pokazala svoje joške v eni reviji enkrat)?Super punce,tako kot ti!In če si še bionda,uh,to pa res nekaterim trga gate!
lepa si
Sp

Ja, izgleda, da si se bolj spoprijela z drugačnostjo, jaz se nisem mogla….-))))))))

A nimaš ti kar dveh na razpolago-izbiro??? Pa vseeno ne gre…hm…
No,pa saj nisi edini,ki ti je…:))))))))))))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Že,že na izbiro.Ampak ena je 150 km proč,druga pa 40!Tako dolzga pa nimam.
Lepa si
Sp

Ja, bjonda gor ali dol, ne pa takšna ko tiste celuloidne pupike, s katerimi sem se pred doooooolgimi leti igrala.

P.S.
Ja, Čokolinka je pa res vnovčila in združila prijetno s koristnim, jaz pa, žal, nisem iz takšnega testa. Kar je moje, je moje in pika. Ni naprodaj.

Če bi pa jaz ženska bil,bi pa bolj malo pomišljal.Keš je pa le keš in če se pri tem še fejst maš,pa res ne vidim ovire zakaj tega ne počet?
Združiti prijetno s koristnim.
Lepa si
Sp

Sprevržko – neeeeeeeeeee….
Zdaj te bom pa za keš p***o imela! :-)))))

Na žalost mi med nogami nekaj mahedra,za take pa je bolj malo povpraševanja,oz.je ponudba prevelika :-(((
Lepa si
Sp

Hmmm mene nič ne meče :)) še 🙂

Po moje me tud ne bo no, bomo videli.
Drgač pa ne vem kaj naj bi delala? Npr men kej napiš 🙂

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

kako se poprimeš s spremebo,je od človeka odvisno…včasih ne mora škodit…moja spremebica je neke vrste upor,a še ne vem proti čemu…he he he

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

lupmek si…oddaljenost ni dober izgovor,ker so za to iznašli prevozna sredstva…:)

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Viš, če ti nekaj mahedra, je rešitev v gatah – ja, ta oprijete boksarce bi sugurno pomagale. Pika.
Če pa ne gre drugače, ga zalimaj s selotejpom – potem boš pa še do poceni depilacije prišel…:-)))))))

samo jaz nisem še iznašel vozniškega…TO je problem moja Trilči!
lepa si
Sp

…če si razočaran v ljubezni,potem ti lahko delam družbo,ker sva že dva…a kaj hočem,življenje teče dalje…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja, pa sedaj pojdi v avtošolo – imajo take luštne mentorice…:-)

Žverčiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!Malo dostojanstva prosim do tiste stvari,ki jo še obupno potrebujem,če druzga ne,vsaj za s****e:-(((
Lepa si
Sp

Koga pa čakaš???Sicer pa je tu še bus,kar je slaba alternativa;pa uči-či (vlakec)…pa za premožnejše taxi…za športne kolo ali rolerji…in in in…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Moja mama ga je nardila pri enainštiridesetih…bravo mami…tako da…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja, pa saj nisem mislila sekundnkleberja, no! Selotejp bi ti pa samo par dlak za nekaj dni odstranil, no.

(a je dovolj dostojanstveno?!)
:-))))

Moja pa pri 48-ih!
Samo v vednost, Sprevržko, mislim, da imaš še nekaj let prednosti (popravi me, če se motim)!

Ne!Ženi in še posebej ljubici se tiste dlake kar dopadejo.
lepa si
Sp

New Report

Close