Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pomlad bo…

Pomlad bo…

Se meni tudi zdi,da je še kar zadaj z leti…mišljeno je kot moralna podpora oz. za zagon (beri: nikoli ni prepozno!!!)!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Saj to so pa nekje moja leta!A misliš,da je že cajt?Ah,še malo počakam,saj mi tut tako ni hudega..
Lepa si
Sp

OK delej mi družbo 🙂

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Jaz sem danes poredna do konca, ti lahko tudi jaz delam družbo… Pa ne pozabi da nisem frišna kot misliš, si prebral moj odgovor na tvoje vcerajsnje pisanje… ko sem ti napisala da sva oba že stara mačka…na onem forumu…da se “poznava”…

Okej, kakšno bomo ušpičili, da bo razpoloženje boljše in bodo tele tvoje spodnje besede počasi odšle v pozabo in bo na njihovo mesto naprimer prišlo: Srečen sem, ker živim… Evo cmoka na lička…za lep dan, ker ti ga res privoščim iz srca!

Življenje je kruto -upam na boljše čase in si jih želim-

Manj veš, manj pozabiš – manj pozabiš več veš !

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja prav krasno, se poznava- ani smešno da zamenjaš nick in pol si “kao” druga oseba??

ps: Lahko bi mi vsaj povedala katera si a ne!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Dobroooo jutrooo piščančki,
res je lep pomladni dan zunaj… in mene tud razganja… :)))
Najrajš bi ušla s te kletke vn, na sončeka. Ampak delo kliče :((((((((((((

cmok-cmok

Ne bit jezen, tam na onem sem pridna…ker če si drugačen si prehito izobčen… Tukaj pa mi dovoli, da sem še malo poredna in zaradi lastne varnosti sem tukaj soncek, tam pa, ti prisepnem na uho, ko se srecamo, pa ne bit hud zaradi tega, ker sem kljub vsemu JAZ in ne glede kje se pojavljam, samo tukajle si res malo več dovolim, vendar vse do neke meje.
Pa poznava se tako po repliciranjih…in ne osebno, to pa še bo, vsaj upam, da me boš spoznal in potem nehal obsojati…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A se tvoj drugi nick začne na A?

Ti prišepnem na uho, saj se kmalu vidimo. Prosim ne zameri ampak res gre za mojo varnost ne za nekaj brezveznega…

cmoka za oprosti ker te mučim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close