Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pomlad je , čeprav dežuje….

Pomlad je , čeprav dežuje….

Malo časa imam , pa vam bom natrosila par besed :)))))))
Da ne bo ravno tema o pogrebu na prvem mestu , hehe…

Čeprav zunaj dežuje in je sivo pregrinjalo prekrilo dan , je dobro vedeti , da je pod to sivo pelerinco nežna zelena barva . Videli jo bomo , ko pomlad menja tole oblekco. Menda čez dva , tri dni…joj kako bo lepo .

Na učke nam pada utrujenost , kostke nas bolijo in zdi se nam kot da smo zarjaveli. Ampak to se nam samo zdi. Ker ni prave svetlobe , tiste rumene ki te kar zbode ko sonček zjutraj vstane , se počeše in si naravna fizuro za cel dan :)) .

Sej bo , sej bo , samo še malo potrpimo.
Pa polovica ponedeljka je tudi že mimo.
Hm , tko bi jedla danes češnje . Jem samo tiste taprve , ko še ni noter gostov.

No , tko kaj naj še povem ?
bi napisala kakšno pesmico , tista mi je danes sedla stara a še vedno zelo lepa od Jureta Robežnika : življenje je vrtiljak. Luškana , čeprav stara . Pa saj v tem je cath…bolj je staro boljše je … ( no recimo:)))

tkole , malo sem pomodrovala, pomlad definitivno kuka tam zadaj , zdej pa grem malo delat .

se beremo..

za gmajno , s češnjam naprej !!!!

češnje rules:)

jest bi bla tud gost
(tisti na češnji ne de)..

meni pa = padlo tisto na misel
bolj star, bolj nor:))))))))))))))))))))))

škrat=dons bolj jesenski, kokr pa pomladni..

je že tko v mojih Butalih včasih ne de..

nekak mi letos nabiranje zvončkov
glih ni usojeno kokr kaže…

ampap tulpike, te pa bom pohopsala!!!
in komaj čakam nabiranje gob… uhhh….
tavžent lepih reči ne de

P.V.!!!

Men pa sam še sex po glav hodi!A je to tud pomlad…al bolj jesen?
;-)))
Cmoka Obarca!

Ja…in ta glavne še omenila nisi!!!!
;-)))

Ne eno ne drugo , to je pa že čist mim :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ma “ne sam”, ampak “še zmeri”. Tko.
Nam pa po glavi hodijo dedci, ki jim po glavi
sam seks še hodi. In zdej …. vsi nekam sam
hodijo in hodijo … pridejo pa nikamor ne ……

zajček, severnica, sp, s češnjami …. in z gmajno
in z našo Niobčiko ….. NAPREJ ! POMLAD RULA !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja!Saj res mimo streljam……
;-)))

Mariči!
Mene so vse punce zapustile danes.
A si za pol?
;-))

Ma glej , hvala bogu da še imaš take želje :)) sej je čist oki to.

hehe dober razloženo tole. Vsi kao nekam hodimo / jo , pridemo pa tko al tko nikamor , umiram od smeha :))))))))9

ojla :)) žiujo:))
ma ja je lepo tud z gobam sam kaj ko jih takrat ko jih jaz iščem ni in ni ): se skrijejo . Kakšno lisičko še ujamem , ampak jurčeka , o ta se pa ne da najdet ….glumi gljivo

Prec al’ pa neč. Dost cajt sn’ čakala, zdej
grem pa damu. Taku! Ne me …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A pol mora bit tud žena dobra zdejle?
;-)))

o zajči .. a češne 🙂

mogoč bo pa letos kej bolš s češnami kot lani … ko so bli gostje not pred nami 😉

sam veš … pri nas je dans cel dan snežilo … ko sred zime :((

lepo nočko ti želim … in vsem ostalim tudi 🙂

B.

Jest bi tud neki jedu!Mnjam,kolk si tistega želim!

Tabletko popapala?
😉

Meni je vse skupi zelo čudno..Ma kaka pomlad.Pr nas je snežilo in ja še sneži….Mah klinc pa taka pomlad….Čeprav vam povem neki,da razen rožic..mi sploh ni všeč…ja ta pomlad

??????????????????

Ne hodi preveč skozi gozd,ne isči gob,ne išči jagod….lahko naletiš na ….Lisjaka:-)

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

O , lej ga fanta . Še je živ ! Lepo pozdravljen. Pa ne vem ravno se je za bat srečat lisjaka ?

New Report

Close