Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pomlad je tu in potrebno bo..

pomlad je tu in potrebno bo..

malo več “tistega domačega dela”…..

Pa me zanima: je sex lepši za žensko ali moškega? ?

Gleda na znano dejstvp, da je ženskam 10 krat lepše pri sexu kot pa moškim……..
..se sprašijem zakaj moramo potem moški “prositi in moledovati”

Je to normalno ??????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Nič na svetu ni normalno,če pa je,pol je pa ravno to nenormalno….Za koga pa je lepši,pa bi se lahko kregali v nedogled,saj pa se nihče ne more preselit v kožo drugega….
Mimogrede: dobro jutro!!!!!

Cmoka na kvadrat….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

moledovati???

hehh
a ti veš ZAKAJ MOŠKI NIMAMO TREH JAJČK????
saj veš da imamo normano dva!?kajne ampak zakaj ne 3

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

heheh

a povem javno tukaj koga ????????????hihih

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ker se je iz ene že zvalil pimpek….hi hi hi….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Če moraš res prositi in moledovati, potem nimaš taprave ob sebi, kajti taprava te samo pogleda, očke povedo vse in seks je nekaj najlepšega!!! ZA OBA!!!!

Cmoka dragi prijatelj…kdaj greva danes že na kosilo??? In kava je bila odlična, hvala;)!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ppppšššššššš, ne smeš!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…če si upa, seveda….
Vem pa, da bo zdaj raje mrknil…
:-))

Bingooooooooooooooooooooooooooooooooooooo! Ampak ne izzivaj ga, ker bo potem hudičččččččččččččččččččččččč!!!

Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihihi
ti bom jaz dal tapravo…vsaka je prvi teden taprava..dokler medeni teden ne mine..potem pa “sahara in dolgo vroče poletje..

glede kosila…sory danes ne morem, morem na bled na kremšnito,, pa če bo kakšna pupika že pomladno razvneta jo bom pa še mal peš okoli vodice peljal…hihihi

kdaj drugič, bom še teren pripravil pa bom še tebe povabil…saj si se včeraj ponujala….

evo cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

In ti to meni!Da ne grem naše kure nate….!
Lepa si Sonči in rad te imam!
Sp
Btw:ne bo nič z najinim privatnim pogovorom,ker me ne pusti registrirat se…baje,da je storitev trenutno nemogoča(vsaj tako piše)

Saj vidiš, da ga ni več………..:-)))

Okej, očitno danes prejemam košarice, najprej sprevržko, sedaj ti, okej fanta moja…ni problema, me bo pa kaksen drugi razvajal, sem preveš dobre volje in nagajiva, da bi me tole užalostilo…Pa pazi da se tam ob vodki kje ne srecava!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Je, je, mi je dal že košarico, le čaka se naj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ti si trenutno nemogoč in ta tvoj hotmail, ga srackata ob skupaj, ves to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kolikokrat jo je že meni dal….. niti štejem ne več, sekiram se pa tudi ne. Bo pa kateri drugi smetano pobiral, če ne on, ne?!

Draga moja…ko bi on v resnici vedel kdo sva midve…bi bile sigurno midve ob njemu tam na Bledu…ampak ker pa ima rajši ob sebi napačne ženske, pa naj uživa v svoji tugi…, midve pa uživajva po svoje;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa le vidva ga sračkata, od pingvinov že k žabam, kaj?! Še malo, pa bom izstopila iz društva…… še dobro, da ni rekel “krastača”….:-))

Evo lončka!Pa tud levi devžej imam!
;-)))
Sp

….poglej ga hudirja,najprej nas podžiga k temi,pol pa obmolkne….ti falot ti….:-))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

prijatelj! Le nastavi lonček……
:-)))))

ne sekiraj se, ne more iz svoje kože….. zdaj pa kuka in špeca, kdo bo koga…. ehm, omenil….:-)))))

Saj ves, da si najin, veliko bolj kot si mislis in to vedo drugi, Razoooo ali si tole prebral???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razo!A vidiš,da bom jaz obe…..,pol boš pa spet zmerjal!
Sp

New Report

Close