Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pomlad je tu in potrebno bo..

pomlad je tu in potrebno bo..

kdor hoče, takšen prijatelj, kot je tale najin, GA NI!!!
Resnično!
Pa rada te imam, Sprevržko!!!

Ja čisto sva tvoji…ali ne žverček???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ziher.

Tako je, dragi moj, tudi jaz te imam rada in res sem vesela in srecna , da smo se mi trije nasli…to je nekaj najlepšega kar se ti lahko zgodi v življenju, imeti ob sebi dva taprava človeka!!! Cmoka obema, rada vaju imam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj čem pisati, saj veš……:-)

Ja k…..k moj, vem in to je najlepše, ko misli postanejo ena…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aja,takšni so…pol pa njemu nagovor: “Ti kar špegaj,….videl tak ne boš nič…he he he…”…
Mam prav?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Imaš. Kot vedno.

Če bi imela vedno prav…bi bila bolj pametna,kar se nekaterih stvari tiče…ampak tako sem tudi glih prav (ne)pametna….se ne pritožujem…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne na mojem hrbtu sekat Razotovih polen prosim!V končni fazi je tudi on moj frend.
Hvala
Sp

Še sreča,da imam jajca prazna od noči…;-)))
Sp

prav.
Pa si prijatelji zaupajo med sabo, ne?! Razo pa…….hmmmmm…..

Razo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne kukaj za oglom,jebemti!Pridi med nas na ogled!
A začnem še bolj Žverči in Sončka osvajat,al kaj?
Sp

saj taki z zaprtneki niso ravno kul……:-)))

Ti si naju že itak osvojil, on se mora malo bolj truditi, da mu ne zbeživa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa misliš, da se bo sploh trudil?!
Jaz mislim, da neeeee……..

Pravi , da je taprav moški, naj dokaže…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Punci!Z Razotom spet ni nič!
Pejta pa vidve z mano,lepotici,saj trojčka imam v mislih že od vedno…
Sp

Prevod prosim:zaprtnek?
Hvala!

Pa ne moreš s prijatelji to počet…ali pač;))?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Imaš prav!Prijateljicam pa tega res ne bi delal.Mater,a sem staromoden!
Bom kaj drugega ušpičil…
Sp

v troje pod roko okoli Blejskega jezera…..:-)))
Bo enkrat, ne?!

Cmoka obema.

Pokvarjeno, smrdeče jajce….:-)))))))
Saj veš, če ubiješ staro jajce…….fajni duhovi, ne???!!! :-))))

in kje sem jaz…smrkkk…

me ni dve minuti pa mi deklice že uhajate……mater ste NAZAHTEVNE…

hihihi

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

V troje na roko,bo najbrž prej;-))
Sp

New Report

Close