Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek pomlad je tu in potrebno bo..

pomlad je tu in potrebno bo..

Klopotec torej?
Btw,imam par jajc viška,če jih kdo želi…
Sp

Razo, bova pa sama šla okoli jezera, pa še na kremšnito, prav?! Bom jaz častila, noooo……

ja ja
samo onega sprevžkota moram mal umirit…saj ste ga čist pobezljale,revčkaota….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Nimam pojma, potem pa je ja klopotec, če ti tako rečeš….:-)))
Ne rabim, hvala. Imam slab želodec….

Pobezljale?Se mi zdi,da je nekje obratno,pa pustimo času čas,pravi moja ljubica in skoči v posteljo k možu….:-(
Sp

Ej, če bi nate čakala, bi prej umrla predno dobila kar bi hotela!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

???????????????????????????????
Ponudiš neko dobroto in tak odgovor:-(((
Sp

Tvoja ljubica je pa taprava, bravo ljubica!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj si tak vroča, da se te dotakniti nihče ne upa…ajsssssssssssss

bom pihal prej potem pa……

daj no…prikaži se…čakam…..
ti pošljem meil na tvoj predalček, da boš videla, kje sem….

cmokec……

leta letijo - iščem stevardeso.....

:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ne nic vec ne pošiljal, si danes tako veliko poste poslal, da se mi je predal zaštopal…Sedaj pa malo miruj, prosim te in ne piši kot nor, umiri se, skuliraj se in kaksno posto na dan bom se prenesla, ne pa toliko, okej???Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

;))))))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no kaj pa je sedaj to……………..

prej si pa čisto drugače šepetala……

še vedno čakam in mečem račkam….

pridi no….saj vem da nisi taka…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close