Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pomoč!

Pomoč!

Lep pozdrav!

Obračam se na ta forum, ker se mi zdi, da so tukaj najboljši in najbolj prijazni ljudje. Jaz bi vas lepo prosila za majhno uslugo. Jaz sem v soboto poslala e-mail dr. Pušenjaku (ginekologija), ampak ker mi server ne dela, ne morem pregledati njegovega odgovora. Kaj bi lahko šel kdo na forum ginekologija…in kliknil na povprašajte dr. Pušenjaka…tam bi mogel bit odgovor na vprašanje z naslovom Izostanek menstruacije, avtor Teja. Najlepša hvala za pomoč!

Oprostita Sašo in ježek, ampak tista tema (ista) se mi ni hotela odpret. Vsekakor sta mi pomagala in nista bila nemočna. LP Teja

Teja, držimo pesti zate, da se ti izteče po tvojih željah.

Res je tako!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ma vi ste res full prijazni. Tudi sama rada pomagam…. Kaj ste pa po horoskopu?

Ježek je devica, Sašo škorpion, zdaj si pa misli!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, verjetno je pomembna tudi tista ura in podznak in tako naprej.
(da ne omenjam staršev, šole, okolja, pršuta in refoška ali terana)

Ljubi moji, jaz se poslavljam, treba bo še kak zaključek podat delodajalcu in čas se bo iztekel. Po dolgem času sem spet imel malo več časa za vas in neskončno užival.

Hvala vam, res ste mi pri srcu. Čau.

Lepo noč,še lepše sanje,ko se boš podajal vanje..papa***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Avtor: Stanko Pušenjak ()
Datum: 15-02-02 07:13

MED 16. IN 24. 2. 2002 ME NI, ZATO PROSIM NE PRETIRAVAJTE Z NENUJNIMI VPRAŠANJI, KER SICER VES TEDEN, KI BO SLEDIL NE BOM “ZLEZEL NA ZELENO VEJO”. VELJA TUDI ZA DANES!!!

HVALA ZA RAZUMEVANJE!

SE BEREMO PONOVNO OD 25.2.2002 DALJE!

New Report

Close