Najdi forum

Pomoc

Zapri se v garažo s prižganim avtomobilom. To bo najbolje za vse udeležene.

Kakšno govedo si, majkemi. In ti bi rad zdaj svojemu otroku (ki evidentno ne živi s teboj – bi te motil, a?) omejeval možnost, da v miru živi v boljših pogojih, vse zaradi svojega egoizma – tistega, ki te je stal že zakona?

Gabiš se mi. Pa prosom, da spremeniš nickname, besede “oče” ti ne bi smel uporabljati. “Osemenjevalec” je največ, kar si zaslužiš.

Lp,
Oče.

Upam, da je vse v redu.

Prave mame zmeraj vedo kaj je dobro za svojega otroka.
Zdej pa ne tez tle gor pa pejt k ljubici.


Ji boš ti plačeval razliko dohodka, ki ga ne bo imela, ker boš forsiral, da “VIDIŠ OTROKA”.
Ji boš uničil prihodnost zaradi lastnega prokletega egoizma.?
Spizdil si z drugo, namesto da bi reševal zakon in družino.
A nisi naredil že dovolj sranja?
OMG
Kje si bil pa prej?

Pojdi v kako trgovino kot bauhaus,baumax pa si kupi en zelo kvaliteten štrik. Pojdi nato v klet in se obesi na ta štrik, to je še edina stvar ki ti lohko pomaga.
Sicer pa srecno, kekec!

Mislim, da imaš dobre možnosti, da vložiš zahtevo za skrbništvo in celo kar velike možnosti, da ga dobiš, še posebej, če je bivša te zadeve naplanirala kot maščevanje zaradi ločitve. Načeloma ti pripadajo stiki, selitev tako daleč brez predhodno urejenih odnosov, pa je enostransko odtujevanje tvoje pravice.
Mislim, da boš potreboval odvetnika. Sicer nisem na tvoji strani, ker si kot oče že postavil enkrat lastne interese pred otrokove, po drugi strani pa sem zmeraj zagovornik, da če ni za bit, je za it. Zakon v prvih šestih, sedmih,… desetih letih ne bi smel biti tako izpet, da ne veže prav nič z izbrano partnerko. Je že moralo biti kaj narobe, da se je odprla nova pot, predvidevam. Upam, da boš pri odnosih do otroka gledal izključno na njegovo korist, ne posredno na svojo in da boš vreden takšnega postopka, če se ga boš lotil, ker večina ljudi te bo prepoznalo kot barabo.

ti do sedaj nisi naredil nič za tega vajinega otroka … ker največ, kar lahko oče naredi za otroka, je, da ima rad njegovo mamo … ti imaš rad drugo … to pa ne šteje

otroka bi ti jaz kar dala in šla, pa se jhebi

ona ni ovirala tebe, ti pa ne nje.

Pojdita spremenit stike, otroka bos videval. Nisi ne prvi, niti ne bos zadnji.
Niti priblizno ni prav, da si se zdrl nad njo.

Pa srecno

New Report

Close