Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomoč pri nastanitvi študentke v Ljubljani

Pomoč pri nastanitvi študentke v Ljubljani

lahko pride k nam za mesec dni ali več, opremljena sobica z dostopom do interneta in lastno kopalnico plus žepnina v zameno za varstvo pet letne deklice. vas zanima?
[/quote]
A je potrebno vsak post o uspešnih otrocih pokakat? Pejte kakat na stranišče. Zdriskajte vse svoje nepredelane travme kar tam. Kot mama sem noro ponosna na svoja sinova. Na 7 letnika zato, ker je uspešen v vsem, česar se loti. Neverjetno. Sama tega nisem zmogla. Igra violino, trenira gimnastiko in je srčen fantek, ki rešuje živali in ima občutek za druge ljudi.
Na 4 letnika zato, ker je prvič zmogel toliko koncentracije, da je poslušal in razumel celotno pravljico, ki sem mu jo prebrala. Pa zato, ker je v svoji motnji hiperaktivnosti zmogel ostati v vrsti na uri telovadbe. Ja noro sem ponosna!
Dajte, ne najedat ženski, ki se sploh ni ven metala z namenom hvaljenja svojega otroka!
Čestitke hčerki. Tega ne zmore vsak.
Ne. Ne zmore vsak priti na klavir na akademijo.
Glede sobe – a niste razmišljali, da ne bo takoj dobila? Da se dobit sobo recimo tudi na Vrhniki, za en mesec. Saj je samo 1 mesec! V najslabšem primeru se pa vozi… Stisnite tale mesec. Vse dobro!


A je potrebno vsak post o uspešnih otrocih pokakat? Pejte kakat na stranišče. Zdriskajte vse svoje nepredelane travme kar tam. Kot mama sem noro ponosna na svoja sinova. Na 7 letnika zato, ker je uspešen v vsem, česar se loti. Neverjetno. Sama tega nisem zmogla. Igra violino, trenira gimnastiko in je srčen fantek, ki rešuje živali in ima občutek za druge ljudi.
Na 4 letnika zato, ker je prvič zmogel toliko koncentracije, da je poslušal in razumel celotno pravljico, ki sem mu jo prebrala. Pa zato, ker je v svoji motnji hiperaktivnosti zmogel ostati v vrsti na uri telovadbe. Ja noro sem ponosna!
Dajte, ne najedat ženski, ki se sploh ni ven metala z namenom hvaljenja svojega otroka!
Čestitke hčerki. Tega ne zmore vsak.
Ne. Ne zmore vsak priti na klavir na akademijo.
Glede sobe – a niste razmišljali, da ne bo takoj dobila? Da se dobit sobo recimo tudi na Vrhniki, za en mesec. Saj je samo 1 mesec! V najslabšem primeru se pa vozi… Stisnite tale mesec. Vse dobro!
[/quote]

Dobrodošla v Slovenistanu – državi zavisti. In bohnedej, da na MON napišeš, ( paži, napišeš, ne da sehvališ – to je razlika) da si uspešen, ali pa da imaš uspšene otroke. Že doživeto in popljuvano tukaj…..

Vseeno pa ti iz izkušenj še napišem, da je v Sloveniji res treba pazit, komu razlagaš ali celo pišeš na javni forum o svoji uspešnosti ali uspešnosti svojih otrok ( pazi, toliko podatkov si nasula, da se te hitro lahko kdo tudi prepozna), ker zavst tako deluje, da je groza.

Sicer ščasoma se krog zoži in se pač giblješ bolj v krogu sebi enakih, ki te razumejo in podpirajo, ker so tudi sami enaki.

So bili pa naši otroci tudi zaradi uspešnosti v OŠ napirmer deležni bullyinga s strani sošolcev in sošolk, ja. In to samo zato, ker so taki imeli napumpane možgane s strani primitivnih staršev, ki ob pirčku ali dveh, ko se jim jezik razveže njihove frustracije ven usekajo zaradi lastnega nezadovoljstva in nedoseženih ciljev ( pa bi jih v življenju lahko dosegli, če bi manj luftali in pridno v šolo hodili in se učili kot smo se mi in se naši otroci – nam je bila pač to prioriteta v najbolj t.i. kritičnih najstniških letih, ne pa frlenje naokoli in početje bedarij.ter delanje sivih las svojim roditeljem). No, ko njihovi otroci začnejo misliti pa s svojo glavo, jim je pa žal, da so sošolce nadlegovali – čez cca 3 leta, ko dozorijo in pogruntajo, da brez dela in znanja ne bo nič. Da si luzer in nič drugega.

Tako da – jaz na forumu na take frustracije gledam sicer s sočustvovanjem, da so nekateri bili tako neumni, da se v letih, ko so imeli možnost, niso učili , nadgrajevali znanja, niso imeli zic ledra in izdelali svoje samopodobe. Jih pač to tepe sedaj po glavi zadnjih 20 let….. Samo nimajo pa taki nobene pravice ne pljuvati, ne omalovaževati tudi po forumu ne takih, ki napirmer iščejo nekaj, pa napišejo, da so otroci uspešni, da sta znanje in uspeh njihova vrlina .Nobene pravice. Samo zato, ker jim ne gledajo v oči. In ker je to javni forum. Kjer se hitro vidi končla “slika” in “maske na obrazih” nekaterih ljudi, ki tukaj sodelujejo.

Dobrodošla v Slovenistanu – državi zavisti. In bohnedej, da na MON napišeš, ( paži, napišeš, ne da sehvališ – to je razlika) da si uspešen, ali pa da imaš uspšene otroke. Že doživeto in popljuvano tukaj…..

Vseeno pa ti iz izkušenj še napišem, da je v Sloveniji res treba pazit, komu razlagaš ali celo pišeš na javni forum o svoji uspešnosti ali uspešnosti svojih otrok ( pazi, toliko podatkov si nasula, da se te hitro lahko kdo tudi prepozna), ker zavst tako deluje, da je groza.

Sicer ščasoma se krog zoži in se pač giblješ bolj v krogu sebi enakih, ki te razumejo in podpirajo, ker so tudi sami enaki.

So bili pa naši otroci tudi zaradi uspešnosti v OŠ napirmer deležni bullyinga s strani sošolcev in sošolk, ja. In to samo zato, ker so taki imeli napumpane možgane s strani primitivnih staršev, ki ob pirčku ali dveh, ko se jim jezik razveže njihove frustracije ven usekajo zaradi lastnega nezadovoljstva in nedoseženih ciljev ( pa bi jih v življenju lahko dosegli, če bi manj luftali in pridno v šolo hodili in se učili kot smo se mi in se naši otroci – nam je bila pač to prioriteta v najbolj t.i. kritičnih najstniških letih, ne pa frlenje naokoli in početje bedarij.ter delanje sivih las svojim roditeljem). No, ko njihovi otroci začnejo misliti pa s svojo glavo, jim je pa žal, da so sošolce nadlegovali – čez cca 3 leta, ko dozorijo in pogruntajo, da brez dela in znanja ne bo nič. Da si luzer in nič drugega.

Tako da – jaz na forumu na take frustracije gledam sicer s sočustvovanjem, da so nekateri bili tako neumni, da se v letih, ko so imeli možnost, niso učili , nadgrajevali znanja, niso imeli zic ledra in izdelali svoje samopodobe. Jih pač to tepe sedaj po glavi zadnjih 20 let….. Samo nimajo pa taki nobene pravice ne pljuvati, ne omalovaževati tudi po forumu ne takih, ki napirmer iščejo nekaj, pa napišejo, da so otroci uspešni, da sta znanje in uspeh njihova vrlina .Nobene pravice. Samo zato, ker jim ne gledajo v oči. In ker je to javni forum. Kjer se hitro vidi končla “slika” in “maske na obrazih” nekaterih ljudi, ki tukaj sodelujejo.
[/quote]
Ah, ja, frustracije, ki sekajo! Iz tebe namreč! Kaj je tebe prijelo, da vse okrog sebe zmerjaš z luzerji? Ti sama to najbolje veš! “Sehvališ?”
PS: Ali kdaj v vsej svoji vzvišenosti prebereš za seboj? Končlo sliko napirmer??


Ah, ja, frustracije, ki sekajo! Iz tebe namreč! Kaj je tebe prijelo, da vse okrog sebe zmerjaš z luzerji? Ti sama to najbolje veš! “Sehvališ?”
PS: Ali kdaj v vsej svoji vzvišenosti prebereš za seboj? Končlo sliko napirmer??
[/quote]

Evo, točno o tem pišem – ena ni zmogla, da ne bi 🙂

Dobrodošla v Slovenistanu – državi zavisti. In bohnedej, da na MON napišeš, ( paži, napišeš, ne da sehvališ – to je razlika) da si uspešen, ali pa da imaš uspšene otroke. Že doživeto in popljuvano tukaj…..

Vseeno pa ti iz izkušenj še napišem, da je v Sloveniji res treba pazit, komu razlagaš ali celo pišeš na javni forum o svoji uspešnosti ali uspešnosti svojih otrok ( pazi, toliko podatkov si nasula, da se te hitro lahko kdo tudi prepozna), ker zavst tako deluje, da je groza.

Sicer ščasoma se krog zoži in se pač giblješ bolj v krogu sebi enakih, ki te razumejo in podpirajo, ker so tudi sami enaki.

So bili pa naši otroci tudi zaradi uspešnosti v OŠ napirmer deležni bullyinga s strani sošolcev in sošolk, ja. In to samo zato, ker so taki imeli napumpane možgane s strani primitivnih staršev, ki ob pirčku ali dveh, ko se jim jezik razveže njihove frustracije ven usekajo zaradi lastnega nezadovoljstva in nedoseženih ciljev ( pa bi jih v življenju lahko dosegli, če bi manj luftali in pridno v šolo hodili in se učili kot smo se mi in se naši otroci – nam je bila pač to prioriteta v najbolj t.i. kritičnih najstniških letih, ne pa frlenje naokoli in početje bedarij.ter delanje sivih las svojim roditeljem). No, ko njihovi otroci začnejo misliti pa s svojo glavo, jim je pa žal, da so sošolce nadlegovali – čez cca 3 leta, ko dozorijo in pogruntajo, da brez dela in znanja ne bo nič. Da si luzer in nič drugega.

Tako da – jaz na forumu na take frustracije gledam sicer s sočustvovanjem, da so nekateri bili tako neumni, da se v letih, ko so imeli možnost, niso učili , nadgrajevali znanja, niso imeli zic ledra in izdelali svoje samopodobe. Jih pač to tepe sedaj po glavi zadnjih 20 let….. Samo nimajo pa taki nobene pravice ne pljuvati, ne omalovaževati tudi po forumu ne takih, ki napirmer iščejo nekaj, pa napišejo, da so otroci uspešni, da sta znanje in uspeh njihova vrlina .Nobene pravice. Samo zato, ker jim ne gledajo v oči. In ker je to javni forum. Kjer se hitro vidi končla “slika” in “maske na obrazih” nekaterih ljudi, ki tukaj sodelujejo.
[/quote]

Aha, zavistni smo vam, nadpovprečnežem, kratke pameti, ko si ne znate ene študentske sobice zrihtat, ki jih vsi povprečni že imajo, hahaha.

Aha, zavistni smo vam, nadpovprečnežem, kratke pameti, ko si ne znate ene študentske sobice zrihtat, ki jih vsi povprečni že imajo, hahaha.
[/quote]

Ja… prednost za v študentske domove imajo tisti iz familij z nižjimi prihodki. Jaz bi lahko kar do naslednjega leta čakal pa sva šla s kolegom v najem in delila troške.

Tko pač je, jaz sem ostal, ker mi je odgovarjalo, on pa je prej dobil prosto mesto. Vmes sem še 2x zamenjal lokacijo in dokončal brez enega prebitega dneva v študencu z izjemo obiskov.

Očitno sem nesposoben.

Iskrena hvala vsem, ki ste bili pripravljeni pomagati. Našli smo rešitev. Hvala tudi tistim, ki ste kritični in tistim, ki niste prepoznali bistva. Smo se zamislili. Morda boste kdaj v podobni situaciji. Vsem dobro.

Dobrodošla v Slovenistanu – državi zavisti. In bohnedej, da na MON napišeš, ( paži, napišeš, ne da sehvališ – to je razlika) da si uspešen, ali pa da imaš uspšene otroke. Že doživeto in popljuvano tukaj…..

Vseeno pa ti iz izkušenj še napišem, da je v Sloveniji res treba pazit, komu razlagaš ali celo pišeš na javni forum o svoji uspešnosti ali uspešnosti svojih otrok ( pazi, toliko podatkov si nasula, da se te hitro lahko kdo tudi prepozna), ker zavst tako deluje, da je groza.

Sicer ščasoma se krog zoži in se pač giblješ bolj v krogu sebi enakih, ki te razumejo in podpirajo, ker so tudi sami enaki.

So bili pa naši otroci tudi zaradi uspešnosti v OŠ napirmer deležni bullyinga s strani sošolcev in sošolk, ja. In to samo zato, ker so taki imeli napumpane možgane s strani primitivnih staršev, ki ob pirčku ali dveh, ko se jim jezik razveže njihove frustracije ven usekajo zaradi lastnega nezadovoljstva in nedoseženih ciljev ( pa bi jih v življenju lahko dosegli, če bi manj luftali in pridno v šolo hodili in se učili kot smo se mi in se naši otroci – nam je bila pač to prioriteta v najbolj t.i. kritičnih najstniških letih, ne pa frlenje naokoli in početje bedarij.ter delanje sivih las svojim roditeljem). No, ko njihovi otroci začnejo misliti pa s svojo glavo, jim je pa žal, da so sošolce nadlegovali – čez cca 3 leta, ko dozorijo in pogruntajo, da brez dela in znanja ne bo nič. Da si luzer in nič drugega.

Tako da – jaz na forumu na take frustracije gledam sicer s sočustvovanjem, da so nekateri bili tako neumni, da se v letih, ko so imeli možnost, niso učili , nadgrajevali znanja, niso imeli zic ledra in izdelali svoje samopodobe. Jih pač to tepe sedaj po glavi zadnjih 20 let….. Samo nimajo pa taki nobene pravice ne pljuvati, ne omalovaževati tudi po forumu ne takih, ki napirmer iščejo nekaj, pa napišejo, da so otroci uspešni, da sta znanje in uspeh njihova vrlina .Nobene pravice. Samo zato, ker jim ne gledajo v oči. In ker je to javni forum. Kjer se hitro vidi končla “slika” in “maske na obrazih” nekaterih ljudi, ki tukaj sodelujejo.
[/quote]

Tudi ti lojalnostna kartica si že čist preveč o sebi napisala. Saj se praktično cele dneve prerekaš tu. Eni pač ne maramo tvojega ven metanja non stop.

Aha, zavistni smo vam, nadpovprečnežem, kratke pameti, ko si ne znate ene študentske sobice zrihtat, ki jih vsi povprečni že imajo, hahaha.
[/quote]

Tvoj primitivizem v odgovoru pove vse o tvoji neizdelani samopodobi in sproščanju ventilov na forumu v takih in podobnih temah zaradi frustracij, ki te več kot očitno tarejo, da ne zmoreš prstov odstavit in pisat takih nebuloz…..

Tvoj primitivizem v odgovoru pove vse o tvoji neizdelani samopodobi in sproščanju ventilov na forumu v takih in podobnih temah zaradi frustracij, ki te več kot očitno tarejo, da ne zmoreš prstov odstavit in pisat takih nebuloz…..
[/quote]

Jih pa ti enkrat odstavi 🙂 ne zmores ane se je treba skoz prerekat tu. Tudi ti si ze cisto prevec povedala tu a ne lojalnostna kartica. Vecina ljudi pac ne prenasa dobro tvojega tipa ljudi: hvalisavega in pokroviteljskega.

Jih pa ti enkrat odstavi 🙂 ne zmores ane se je treba skoz prerekat tu. Tudi ti si ze cisto prevec povedala tu a ne lojalnostna kartica. Vecina ljudi pac ne prenasa dobro tvojega tipa ljudi: hvalisavega in pokroviteljskega.
[/quote]

Kakšne probleme imaš pa ti, da hodiš pridigat na MON v debate ? Kakšne lojalnostne kartice – kje se ti je zaciklalo?

Odgovori raje avtorici, če zmoreš in znaš; jaz sem – pod drugim vzdevkom.

Dobrodošla v Slovenistanu – državi zavisti. In bohnedej, da na MON napišeš, ( paži, napišeš, ne da sehvališ – to je razlika) da si uspešen, ali pa da imaš uspšene otroke. Že doživeto in popljuvano tukaj…..

Vseeno pa ti iz izkušenj še napišem, da je v Sloveniji res treba pazit, komu razlagaš ali celo pišeš na javni forum o svoji uspešnosti ali uspešnosti svojih otrok ( pazi, toliko podatkov si nasula, da se te hitro lahko kdo tudi prepozna), ker zavst tako deluje, da je groza.

Sicer ščasoma se krog zoži in se pač giblješ bolj v krogu sebi enakih, ki te razumejo in podpirajo, ker so tudi sami enaki.

So bili pa naši otroci tudi zaradi uspešnosti v OŠ napirmer deležni bullyinga s strani sošolcev in sošolk, ja. In to samo zato, ker so taki imeli napumpane možgane s strani primitivnih staršev, ki ob pirčku ali dveh, ko se jim jezik razveže njihove frustracije ven usekajo zaradi lastnega nezadovoljstva in nedoseženih ciljev ( pa bi jih v življenju lahko dosegli, če bi manj luftali in pridno v šolo hodili in se učili kot smo se mi in se naši otroci – nam je bila pač to prioriteta v najbolj t.i. kritičnih najstniških letih, ne pa frlenje naokoli in početje bedarij.ter delanje sivih las svojim roditeljem). No, ko njihovi otroci začnejo misliti pa s svojo glavo, jim je pa žal, da so sošolce nadlegovali – čez cca 3 leta, ko dozorijo in pogruntajo, da brez dela in znanja ne bo nič. Da si luzer in nič drugega.

Tako da – jaz na forumu na take frustracije gledam sicer s sočustvovanjem, da so nekateri bili tako neumni, da se v letih, ko so imeli možnost, niso učili , nadgrajevali znanja, niso imeli zic ledra in izdelali svoje samopodobe. Jih pač to tepe sedaj po glavi zadnjih 20 let….. Samo nimajo pa taki nobene pravice ne pljuvati, ne omalovaževati tudi po forumu ne takih, ki napirmer iščejo nekaj, pa napišejo, da so otroci uspešni, da sta znanje in uspeh njihova vrlina .Nobene pravice. Samo zato, ker jim ne gledajo v oči. In ker je to javni forum. Kjer se hitro vidi končla “slika” in “maske na obrazih” nekaterih ljudi, ki tukaj sodelujejo.
[/quote]

Tudi, če me kdo prepozna. Vseeno mi je.
Nisem napisala prav nič intimnega. Ja. Žalila sem s kakanjem in wcjem nekoga, ki ni samo kritičen, ampak se mnogo več.
Pri 19 letih pa res mama lahko pomaga hčeri pri iskanju stanovanja. Zakaj ne. Mene ne bi motilo, če bi moja mama nudila pomoč meni, pa nimam več 19 let. Kaj je v tem slabega? Ko sem bila stara 28, mi je pri iskanju stanovanja pomagal celo moj šef! Zakaj pa ne… Nekdo pozna nekoga, ki pozna nekoga, ki pozna nekoga, ki – v mojem primeru prodaja stanovanje. Sedaj kupuje stanovanje znanec iz istega podjetja in takoj je dobil 5 predlogov in enega zagrabil. Star 45 let. Človeku pomagaš po svojih močeh, zakaj ne bi pomagala mama, mi pa ni jasno. Navsezadnje najbrž starši financirajo to študentko. In malo sigurno določijo tudi pogoje kje in za koliko kesa bo ta otrok spal. Otrok sem namerno napisala. Kajti pri 19 ih si še na poti samoosvajanja. Pa ne pozabiti, da pri 18 ih starši se hodijo na gimnazijo ali sš na govorilne ure. Pri 17 ih, pa so mladi razglašeni še za otroke!
Ko so letos uvedli sistem, da morajo otroci pri 18 ih dati soglasje staršem za e asistenta, pa je bilo vse narobe.

Ma dej odhebi s takimi. Imaš kompleks , ker v mladosti nisi mogla/mogel špilat klavirja ali drugega inštrumenta, imaš morda neizpolnjeno željo , ali pa so te doma sili špilat klavir ali drug inštrumetn, da take travme sedaj tukaj zganjaš? Kaj moraliziraš avtorici torej?
[/quote]

Mah daj no daj. Kakšen kompleks neki. Samo butasto se mi zdi, da ima folk tolk bolano potrebo po samopromociji uspeha. Ja, fajn, punca je pridna, odlično, pohvaljena, res, naj ji dobro rata in študij, pa naj najde službo doma, da bo povrnila za subvencije bivanja in brezplačni študij…. pa ne gre za to pri tej stvari. Butasto se mi zdi, da ima folk potrebo vključevati samohvalo v vsak pasji prdec. Bi razumela, če bi navedla, da išče prostor za vadbo ali da išče stanovanje s klavirjem. Ne, ona rabi rešitev bivanja za en mesec za hčerko, ki je uspešno opravila sprejemce za klavir na AG! Pomemben argument iskanja postelje, res, in povpraševanja nasploh! Morda še – uspešen študent medicine išče tekaške copate za popoldanski tek v Tivoliju?? Pač ene tišči, zato je butasto.


Ti si v stiski, ne tvoja polnoletna hči? TI? A zase iščeš sobo v Ljubljani? Dejte no matere kure, nehajte. Če je tvoja hči tako sposobna, da je uspela naredit sprejemni izpit na AG, potem bo tudi toliko sposobna, da si bo poiskala za en mesec sobo. Ampak ti bi tako z klavirjem, to je bila poanta. Ti???
[/quote]

Vsak dober starš poskrbi za svojega otroka! Kaj je narobe v tem, če mu pomaga? In ja, otroci, tudi 20-letniki, so različnieni malo bolj pogumni, drugi malo manj. Imam sina, ki prav tako študira v LJ. Je samostojen, sam si pere, lika, kuha, čisti stanovanje in ureja svoje zadeve…pa smo mu tudi mi pomagali pri iskanju stanovanja.

Evo, me ni sram povedati, da je šel na oglede stanovanj njegov oče. Zakaj? Ker sem za svojega otroka želela, da stanuje nekje, kjer mu bo dobro. Pa da ne rečem, kakšne luknje ponujajo nekateri (pazi, ne vsi) za študente in to za tak velik denar, da je kar sramotno. Nikoli ne bom pozabila, ko sta rekla, da je en hotel imeti 280,00 eur + stroški (med 40 in 70 eur) za podstrešno sobo v kateri je bilo septembra tako vroče, da še dihati nisi mogel, poleg tega je smrdelo dobesedno po kravah. Klima? Ma kaki! Pozimi pa verjetno tak mraz, da je veselica…

Ne vidim nič napačnega v tem, če pomagaš…mimogrede si s tem lahko tudi vzgled svojim otrokom, da pomagaš, če moreš.

Kaj pa ti? A imaš otroke? So bili stari 18 in si jih nagnala od hiše? In, če so bili takrat še doma…si kdaj kaj skuhala zanje, oprala kakšne njihove cunje, jih posušila? Ali pa so, ker so že bili 18, kuhali sami zase, si le zase oprali obleko, itd…?? Jih ni bilo nikoli potrebno kam odpeljati, če so si kaj urejali?

Elita je tako uspešna, da mora nas, butlje, za sobice spraševat, hahaha.

Mah daj no daj. Kakšen kompleks neki. Samo butasto se mi zdi, da ima folk tolk bolano potrebo po samopromociji uspeha. Ja, fajn, punca je pridna, odlično, pohvaljena, res, naj ji dobro rata in študij, pa naj najde službo doma, da bo povrnila za subvencije bivanja in brezplačni študij…. pa ne gre za to pri tej stvari. Butasto se mi zdi, da ima folk potrebo vključevati samohvalo v vsak pasji prdec. Bi razumela, če bi navedla, da išče prostor za vadbo ali da išče stanovanje s klavirjem. Ne, ona rabi rešitev bivanja za en mesec za hčerko, ki je uspešno opravila sprejemce za klavir na AG! Pomemben argument iskanja postelje, res, in povpraševanja nasploh! Morda še – uspešen študent medicine išče tekaške copate za popoldanski tek v Tivoliju?? Pač ene tišči, zato je butasto.
[/quote]

Neverjetno, kakšni kompleksi sekajo iz vas, da vsako preprosto zapisano dejstvo vzamete za hvalo!! Ker gre očitno za nekaj, kar je vam in vašim otrokom nedosegljivo, vam dvigne pritisk do plafona. Pa kako si ženska upa napisat, da je njen otrok vpisan na akademijo??? Pa kje je še svet videl, da se upa hvalit z vpisom na faks??? :)) Mone ste res neverjetne. Zelene od zavisti 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa. Zaradi totalnih bedarij.

Ce bi amo poklicala na Studenta bi ti rekli, da gres lahko v Dijaski dom na Vic za ta mesec.

Žal mi je, ne moreš. Je vse zasedeno. Si slabo obveščena.

Mah daj no daj. Kakšen kompleks neki. Samo butasto se mi zdi, da ima folk tolk bolano potrebo po samopromociji uspeha. Ja, fajn, punca je pridna, odlično, pohvaljena, res, naj ji dobro rata in študij, pa naj najde službo doma, da bo povrnila za subvencije bivanja in brezplačni študij…. pa ne gre za to pri tej stvari. Butasto se mi zdi, da ima folk potrebo vključevati samohvalo v vsak pasji prdec. Bi razumela, če bi navedla, da išče prostor za vadbo ali da išče stanovanje s klavirjem. Ne, ona rabi rešitev bivanja za en mesec za hčerko, ki je uspešno opravila sprejemce za klavir na AG! Pomemben argument iskanja postelje, res, in povpraševanja nasploh! Morda še – uspešen študent medicine išče tekaške copate za popoldanski tek v Tivoliju?? Pač ene tišči, zato je butasto.
[/quote]

očitno tebi ni ravno uspelo, ali pa ti ne uspeva, da te je ta uspeh avtoričine hčerke tako prizadel, da moreš pljuvat po temi ravno zaradi “tega”…..

Veš kaj, sem delala AG, vzporedno še z eno fakulteto ( ja, se ti pohvalim, z veseljem, evotigana)- in ja, moraš bit precej organiziran in priden da ti znese. In razumem avtorico, da je lahko upravičeno ponosna – pa kaj, če je to zapisala za zraven na forum – hvalabogu, da samega jamranja ne beremo tukaj, že tako ga je preveč….Tako da….. Glej na svet s svetle, nezavistne strani in ne obremenjuj se z uspehom drugih, pa ti bo lažje – pa lep dan!

A zato, ker ima avtorica hči vpisano na AG, in je to postransko omenila tudi v sporočilu, je že “elita” – po tvojem si torej baše tudi v žepe? WaDaFa, no. S čim ste eni vse obremenjeni.

očitno tebi ni ravno uspelo, ali pa ti ne uspeva, da te je ta uspeh avtoričine hčerke tako prizadel, da moreš pljuvat po temi ravno zaradi “tega”…..

Veš kaj, sem delala AG, vzporedno še z eno fakulteto ( ja, se ti pohvalim, z veseljem, evotigana)- in ja, moraš bit precej organiziran in priden da ti znese. In razumem avtorico, da je lahko upravičeno ponosna – pa kaj, če je to zapisala za zraven na forum – hvalabogu, da samega jamranja ne beremo tukaj, že tako ga je preveč….Tako da….. Glej na svet s svetle, nezavistne strani in ne obremenjuj se z uspehom drugih, pa ti bo lažje – pa lep dan!
[/quote]

Super pridna in organizirana študentka, ki je ob redni fakulteti delala še AG, kupujem superge za tek po Tivoliju v prostem času. Ima morda kdo kakšno priporočilo, kaj naj kupim, da bo najboljše za moje noge (in za mojo pamet) ?

A zato, ker ima avtorica hči vpisano na AG, in je to postransko omenila tudi v sporočilu, je že “elita” – po tvojem si torej baše tudi v žepe? WaDaFa, no. S čim ste eni vse obremenjeni.
[/quote]

Zrihtaj ji poceni sobo, da ne boš toliko obremenjena. Najlažje je gobec vrtet, namesto pomagat svoji maziljeni kasti.

Zrihtaj ji poceni sobo, da ne boš toliko obremenjena. Najlažje je gobec vrtet, namesto pomagat svoji maziljeni kasti.
[/quote]

Pismeni vemo, da punca že ima sobo, tebe bo pa požrlo od zavisti.

Super pridna in organizirana študentka, ki je ob redni fakulteti delala še AG, kupujem superge za tek po Tivoliju v prostem času. Ima morda kdo kakšno priporočilo, kaj naj kupim, da bo najboljše za moje noge (in za mojo pamet) ?
[/quote]

Naj ti tvoj zavidljivi cinizem pomaga izbrati. odgovori drugih ti, sodeč po tvojem odgovarjanju v tej temi, nikakor ne bodo po godu……

New Report

Close