Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ponovno vzet nick !!!!

Ponovno vzet nick !!!!

Dobro jutro, prijatelji!
Danes sem pa jaz pobesnela, prav ta trenutek tako
močno, da komaj živim od jeze! Na mladih je “nekdo”
spet prevzel nick naši Nikiti! Bemti, ali se bo to končalo
ali ne? Nekoliko nesramno in preko meja okusa je že
šla ta zadeva. Ne da bi se želeli prepirati, bog ne daj,
ampak nekaj bo pa le potrebno ukreniti! In pisanje pod
tem nickom resnično ni tisto pisanje, ki si ga človek želi
prebirati!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej prijatelji, naj dodam samo še to, da bodimo tako
strpni, da nas ne bodo potegnili “noter”, bodimo ob
strani in berimo. In se smejimo, važno je samo, da je
dano na znanje, da tako neumnega pisanja naša
Nikita ne premore pri najboljši volji! Provokacija je začeta,
ne prepustimo se ji, ker nima smisla!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Točno!

Jep…Marija čitaj od včeraj še mojo temo heheh na mladih in se zraven smej!!Tud men se zadnje čase to pogosto dogaja.Pa se sekirala ne bom več.Eni pač uživajo ob teh bednih igricah….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jap, so se že stepli za to, kdo bo bolj pljuval po
meni, ampak, odločila sem se samo še za en
odgovor s končnico “dovolj” in odpeketala, kamor
so me poslali in kjer sem, po pravici povedano,
najraje! In odločila sem se držati našega hišnega
reda, ki pravi v 8. točki:

Točka 8.
O.K. – Smeh, veselje, dobra volja, dobre želje, zafrkancija v pozitivnem smislu, zajebancija v smislu dviganja …..e, e, samozavesti, prfuknjenost v smislu spuščanja samega sebe na določene trenutke z vajeti in dovolitev lastnemu jazu kratek sprehod po brvi resne neumnosti, nadalje prijetno komuniciranje brez žaljenj in zmerjanj, pozdrav vsem novodošlim itd. je obveza vsakega gmajnaša. Vsako provociranje se kaznuje z ignoriranjem! O izpolnjevanju te obveze bi se morali podrobneje pogovoriti na prvem srečanju UO.

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija.. jest sem vse zamudil.. evo. Zdej je Primož še skenslal vse skupi… Hmmmmmm, če je tako, potem moram reči, da svet stoji na trhlih nogah, če gledam, da je forum “mladi” in zavbiti valda.. kultura in strpnost jim je zadnji k*****…… hmmmmm, a sem mal preveč zatežil a ne 🙂 No, vseeno… jest tja grem samo takrat, ko me opozorite… kaj me briga, če je tam sto Janijev…. 🙂 Naj bodo….. Kulturo jih bo pa že ata naučil… al pa mama :))))

Jani je danes pa toooooooooooolk filozofsko razpoložen……

Ma, bemti Jani, maš hudičevo prav, veš, in tudi
jaz ne bom niti prebirala več, kaj šele komu tam
odgovorila! Ma grem pogledat zgolj in samo zato,
ker se po teh forumih sprehaja tudi ena Marija, in
me zanima, kaj se ji bo naprtilo? Nič drugega!
Oki, doki, tu smo in tu bomo ostali. Me pa prav veseli,
da je skenslano, kar je skenslano!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh a veš jest pa tolk obupno iščem žrebca pa sam sexa se mi..heheh da dol padeš.Pa naj majo zabavo.Sama si pa svoje mislim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A veš kaj muca, meni se tudi tako seksa, tako močno,
da ne vem, kako bi rešila ta moj problem. Ti, a gremo
eno tako, bolj ubrisano ubrisat! Saj – jutri je luna, kaj
nam pa morejo, morejo, morejo, kaj nam pa morejo,
če se nam nori!!!!
Mariči

zaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjččččččččččččččččeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkk!
Pridi še ti in se pridruži noriji!

M

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh sej pravim men se tud grozno..pa hmmm so tisti dnevi ko lahko samo gledam..heheheh

Bemti!!!hahahahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem že nazaj.
Sem ravno oprezala za žrtvijo, ki bi bila pripravljena ustreči mi na več načinov. :)))))))))))))))

Jani , sej tudi mene en klinc briga , kaj se drugje dogaja . Ampak na to sem bila opozorjena , pa Primož tudi ( na mojo prošnjo) in je , hvala mu , ustrezno reagiral.
Res so se eni odločili , da nas bodo enega za drugim onemogočili na tak način , če nam drugače – po pameti , misilim – niso kos .Tako , da sem mnenja , da se lahko kar pripravimo , da nas bodo drugega za drugim skušali osvinjati s potvarjanjem postov in krajo nickov.
Angelca in njeni podrepniki se ne dajo kar tako, čeprav bi vsak vsaj POVPREČNO inteligenten človek že zaradi lastnega ponosa odnehal , če je bil pregnan na način , ki je bil uporabljen zanjo !

Nikitki je pa vseglih hecno , ker angelci še zdaj ni pripeljalo , kdo in kakšna sem , ko se že hvali , da nas je vse videla , he , he …

ojla, gmajnica, gmajnica.
Nicki letijo sem in tja… svinjarije se pišejo…nastala sta dva tabora…v tistem nasprotnem jih 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nima pojma zakaj smo ostali na “naši” strani tako nastrojeni proti njim…
jaz že vem, kaj bi naredila…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

A tako praviš, Nikitka, no, saj na to sem tudi sama
že pomislila, pa se mi je vseeno zdelo potrebno vsaj
nakazati, kako situacija stoji. Res je, da ima ta naša
ljuba luna vsemogočen vpliv in to na kar nekaj človeku
podobnih živali. Menim, da se v vsakem človeku res
skriva tudi zver, ki se pokaže iz izstopi, ko ji stopiš na
rep. In podrepniki seveda v dir za kolovodjem!

Pričakujmo torej vse mogoče svinjarije, ki jih je možno
nekomu naprtiti! Me pa res veseli, da smo ostali vsaj
med seboj ljudje, ki jih ni mogoče s takimi nizkimi krošeji
zadeti in premakniti !

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nikitka….. tuki gor pa ne morjo… in dokler smo tukaj varni pred krajo nikov… me ne klinc briga… kdo ga bo sral po forumih z mojim imenom…. Nej…. jaz sem se že nekaj časa nazaj nehal sekirat zarad tega, češrov stvar boli, priznam. Zato vam želim, da … ne nasedate vsem neumnostim, ker perje in njihovi pristaši, tako kot praviš, ne počivajo. Vseeno, je pa škoda, ker ti pernata prjatlca prisoja ene 50 kil več, kot jih maš pa dejansko :)))))))))))))))))) Kaj češ.. ne mojo in ne mormo bit vsi tolk lepi, pa šlank, a ne :))

Jani se sprašuje, zakaj se danes puncam tukaj… neki dela :))))

Hmmmmmm I wonder what?

Veš, Lili, saj nismo nastrojeni, ne to, smo se že
pomirili, pa vendar zaboli, ko prebereš žaljivko.
Ni bila namenjena meni, pa se mi zdi tako, kot bi
bila, saj smo dovolj povezani med seboj, osebno
se poznamo in meni ni vseeno, če kdo v Nikitinem
imenu piše nekaj, kar njej pod nobenim, ampak res
prav pod nobenim pogojem ne bi mogel pripisati.
Isto velja za našo Muco! Le kako morejo pasti v
tak “vrtec” in izzivati na tako neumno podel način.
No, zdaj je že vse v redu. Jaz sem jezo pohladila pod
tušem, ampak sama, veš zajček, sama, so oni, ki se
imajo za ta glavnega v hiši že poprej odšli! Ni bilo žgečkanja in praskanja, nič, samo golo bičanje s primerno toplo oz. hladno vodo! In tako je jeza izpuhtela! Zdaj se lahko serje tudi name, sem umita in pripravljena za
“sranje” in če bo, uživajte v branju vsi, jaz ne grem več niti pogledat. Uživajte, kajti takim užitkov, ki brez muke pripeljejo nekoga celo do orgazma, takim užitkom, ki pridejo le ob pravih luninih menah, bogme, takih užitkom se res ni za odreči!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Za “slepe” bi objavila tisti mejl, ki ga je dobila muca.
Pa naj me linčajo do nezavesti. Mogoče bi se zgodila nova Esmeralda in bi jih kar nekaj spregledalo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Samo da te malce dopolnim,nisem edina zelo pikantne so dobivale maile tudi ostale tjavendanovke,predvsem tisti hm če se ne motim zadnji virus jbs-pred bozičnimi prazniki,če se ne motim,..
če takrat človek ne naredi obračuna sam pri sebi in če ne pride do zaključkov,potem mu tudi Bog ne more več pomagati! In potem veš da je z njim nekaj zelo zelo narobe!

P.s. Lili kje si,sploh te več ni….veš kolk mislim nate…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj enkrat je že bilo objavljeno , točno tisto , pa čebelica je to naredila .
Ampak , žal , je že tako , da slepi spregledajo samo v Esmeraldi :((((

Nikitka res ne bi prepričevala prepričanih , ki je ne zanimajo

Mah pustimo naj uziva..men se s temi res ne da več ubadati..tud razmišljati ne več.Sita sem jo…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Videla sem samo tistega, ki si ga dobila in sem rabila kar nekaj časa, da sem si opomogla.
Sicer pa imate prav. Tisti, ki so spregledali, so spregledali, ostali pa naj taki hodijo po svetu.

Muca!!!
Te čakam, iščem, tebe pa ni in ni :))) A si spremenila kaj na msn-ju?

Dirkate pa kot nori tukaj gor :)))!!! Pol ure, pa 20 postov!!! Halo, včasih moram tudi kaj delat v službi :))))))

ajd, čau!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kje bi lahko kaj več izvedela, o direktnem marketingu ? :))))))))))))))

Mariči, pravkar sem v globokem šoku. Zato, ker sem videla, kaj hudega se lahko zgodi v tuš kabini :)))))
Ha, ampak, no, ja, bom kar tiho……

Zajči, a ni to Amway? :)))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close