Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POPLAVE ….ubogi ljudje

POPLAVE ….ubogi ljudje

Pa kako boš zaščitil svojo bajto, če so cele vasi v vodi??!!

Zato, ker so ‘pametnjakoviči’ preusmerjali tok reke, ker so naredili previsoke jezove, prenizke mostove….!! Kaj jaz vem, kaj še vse….

Pa tam hiše stojijo že 100 let!

KJE JE DENAR?? Ki ga je dobila vlada (in obljubljala) ??? Itak se bodo pa spet nalilami eni xy majstri in kasirali, da bodo nekaj naredili! Brez kontrole!

A sploh veš, s kakšnimi vsotami operira ta blentava oblast?? In kaj je narejenega??

NIČ OD NIČ!! Vse kar naredijo, naredijo prostovoljci – gasilci!![/quote]

Ko je Janša z ZUJFOM zmanjšal pomoč pri naravnih nesrečah, da ga bo več za banke, ste bili pa tiho!

jah sej ste vi neumni, ker na državo čakate namest, da bi vsak svojo bajto/parcelo zrihtal… tko to je, če bom jst čakal na državo da mi vrt nardi ga ne bo nikol, če ga bom pa sam, bo pa hitr vse ratal… kolk cajt fehtajo redni poplavljenci državo nej kej poštima? na vsake 2 -4 leta? v temu cajtu bi sami svoje bajte že lahk 100x zaščitl al pa se odselil drugam, butci bodo in boste butci.[/quote]

Zaradi takih, kot si ti, ki bi reševali samo sebe na račun drugih, je na Barju poplavljenih nekaj hiš. Ker si je en pametnjakovič s pregrado zaščitil svoj travnik.[/quote]

aha in zdej zarad pregrade na travniku so pa zdej poplave, ja super no… res ne vem zakaj taki brilijantni umi niste v parlamentu al pa na arso pa ne porušite vsega, kar po vaše povzroča poplave.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tako bi se zadev lotil, če bi imel interes reševati konkreten problem in za to tudi sam kaj prispevati.

Narod bi že zdavnaj sam kaj spucal, a uradno ne sme. Država ureja vodotoke. Znanec je sam ob svoji parceli čistil grme in pucal vodotok, pa so ga prijavili. In konec koncev nima vsak bagra, v strugi pa s krampom in motiko bore maro narediš. Tudi sama sem si kupila pred leti ribiški kombinezon in šla v jarek pucat s krampom, motiko in lopato. Bore malo uspeš, če je na dnu težka ilovica, glina in še dvignit ne moreš. ker pa naprej ni spucano in voda sploh ne teže navzdol, je vse brez veze. Zarašča se plevel, ločje in voda ne odteka, sili celo v privat parcele. Komaj čakam, da pride kdo od pametnih pomagat pucat, pa da ga vidimo junaka. Pa še to: na priporočene dopise se ne odgovarja in lahko se na glavo postaviš. Totalna ignoranca.

Banda na oblasti in res idiotski folk!

V tej mali Sloveniji……

Ne bodite preveč pametni, še posebno Gunnar. Večina hiš zalitih v cerknici je daleč od vode (500 m naprej) in res niso mogli pričakovat, da jih bo zalilo. V nekaj min je potok prestopil, iz ulice naredil dobesedno reko, ki se je ni dalo prestopit, se na križišču razdelila na pol- pol po eni ulico in v bližnjo dolino, pol po drugi ulici in tako zalila še dodatni dve ulici. Ljudje niso imeli kaj naredit.Je kar nekaj zgodb, ko so ljudje svoje hiše gledali, niso pa mogli do njih zaradi premočne vode (pa je samo par metrov stran). In ja država bi morala po žledu marsikaj očistiti, pa še vedno ni. Najlažje vsak pametuje kaj bi lahko drugi naredili. Oglejte si na zemljevidu kje je potok prestopil (pred komunalo) in kje je vse zalivalo ( do OŠ). Težko pa je razumet, če tega ne vidiš. Enkrat sem in upam, da nikoli več.

a veš kaj! Sem bil slučajn zdravn, pa ni po moje vse res kar pišeš. Namreč, ko se je sprejemal PUP, kdo je dopustil da je soseska za mlinom tam kjer je? Kdo je dopustil da je komunala tam kjer je, vključno z čistilno za vodo, brez katere ste bli po tem?

Ej, sem kar nekaj okol ljudi, širom po slo, pa česa takega še nisem videl! Vitalni elementi družbene oskrbe so točno tam, kjer ne bi smeli bit! Vključno z poplavljenimi gasilci in civilno zaščito. Poleg tega pa še na najlepšem delu vašega mesteca. Tam bi morala bit igrišča, park, prostor za druženje ljudi, ne pa industija in pohlep privatnega kapitala.

sorči, Butale pač!

Nihče nič ne dela – menjajo se kot spodnje gate………. nihče ni odgovoren, kaj šele kriv!!

Če je lahko KORL minister na treh področjih, potem je vsakomur jasno, kako se (ne)dela!!

Čeprav en LABAVI MINISTER TUDI NE MORE NAREDIT ZDELE NOVE ŠVICE!! Je kader, ki je zaposlen, ki dela ……….. pa piiiizzzzda a vsi res samo ene papirje prelagajo?????
Leta in leta so pa isti ‘strokovnjaki’ tam nekje, aneda??

MAH, ne da se mi!!! Pri nas je šef samo zato, da pride ob 13.45 uri podpisat papirje.
Popijemo kavo in čao!! Če ga ni (ker se lajha okol po sestankih :-))) pa mal počakaš!

TO JE ŠEF!! 99.99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nam zaupa!

In to je MINISTER! Delat mora kolektiv, ki je pa že 25 let tam in pozna vse u nulo!!

NE NAS BUZERIRAT, BANDA – TRENUTNA NA OBLASTI !!! Če je zdele drug minister/erca – pa delo mora bit u nulo poštimano!! Za nazaj!!

Če pa ni – takoj na odgovornost bivše in odgovarjaj!!

(Kuuuuuuuurbe – ena čistilka bo nesla domov WC-račko, na tričetrt prazno in bo ostala brez šihta!! Banda pa vse zajjeebe pa nič 🙁 🙁 !! )

New Report

Close