Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek popolni začetniki na smučeh – kam????

popolni začetniki na smučeh – kam????

Iza bela, hvala!
Ker se s soboto spet selimo iz Pokljuke na KOblo, če koga zanima, spet jemljemo začetnike. Več si lahko preberete in slike lanske alpske šole pogledata na naši spletni strani. Tečaj poteka 4 ure od 9-13 ure. Otroka zjutraj pripeljete, plačate za ta dan in ga ob 13 uri pridete iskat. Šola deluje že kar nekaj let, in v povprečju imamo na sezono med 100 in 160 tečajnikov. In veliko izkušenj z učenjem najmanjših otrok

http://www.sd-bohinj.si/sola.htm%5B/quote%5D

a.: a bo kaj popusta, ko vam bom tečajnike zrihtala:))))

Evo – gre za turistično kmetijo Juvanija -tik poleg smučišča se nahaja, njihov tel. 03 83890 80 (mi smo zaljubljeni v Logarsko dolino, prvič sva bila z možem tam za medene tedne…. res je hecno, živimo sredi divjine in neokrnjene narave, pa za dopuste izbiramo ravno takšne kraje….)

l

Mariborsko Pohorje, hotel Bellevue, direkt na smučišču.Prenovljen. Ima super velnes.

Tečaj smučanja je čisto vsako soboto in nedeljo, za tečaj bordanja pa se “dogovarja” sproti, ker imamo za bordanje samo 1 učitelja.
V petek bo še dovolj zgodaj, če sporočiš.
LP A.

Poznam vsa smučišča, a za začetnike se mi zdi najboljši Podkoren ali Kranjska gora.

Najlepša hvala, hvala, hvala in lep Pozdrav

Par let že hodimo v Črmošnjice – zdaj je tam smučarski center Bela. Hči je bila sicer prvič na smučah pri 4 letih, pa sva se nkaaj sama mučila, ampak ni šlo.

Ko je bila stara 6 let in smo bil spet dol, mi je pa počil film. Potrkala sem na Rogovo šolo smučanja, ki je na smučišču samem, prosila za individualno uro – cena je bila takrat 3 jurje – po tisti eni uri, se je hči sama peljala s talarčki in lepo privijugala nazaj. Nisem mogla verjeti!!
Vzeli smo še dvakrat po 1 uro (več kot dovolj za en dan) in v treh dneh, v treh urah so iz nje naredili nemogoče. Jaz vem, da bom pri malem naredila isto. So pa tudi izredno prijazni.

Sem pa gledala, ko je šla z vrtcem v tečaj – mislim, da so jih imeli 3 ure dnevno en teden – rezultati pa pri tistih, ki so bili začetniki niso bili omembe vredni. En trener je stal zgoraj, en spodaj, en pa vmes. Smučal ni z njmi nihče. So me razočarali. Edino kar je bilo dobrega je bilo to, da je bila hči teden prej na Dolenjskem, kjer so jo dejansko naučili smučat in je to lahko samo še utrdila – z načinom, ki so ji ga pokazali tam, ne pa na tem drzgem tečaju.

Blizu Ljubljane je Horjul, smučišče Mrzla dolina in tam imajo tudi smučarske tečaje. Naša ima 5,5 let in ravno ta teden obiskuje tečaj. Poteka od ponedeljka do sobote po dve šolski uri in to popoldan ob 17.00 uri. Nam je kar zanimivo, ker je popoldne in se nam ni treba vozit nevem kako daleč in še to recimo samo ob sobotah. Imajo pa tudi vlečnico ter osvetljeno smučišče, tako da jih naučijo vse osnove. Stane pa 50 Eur, dobijo čaj in na koncu diplomo. Učitelji so res face, potrpežljivi, imajo res jeklene živce, jaz mislim da je nikoli ne bi toliko naučila, ker bi mi predvsem zmanjkalo potrpljenja, hčeri pa motivacije;)

Naš 6,5 letni sin se uči smučanja na Kobli, zelo priporočam. Kar ne morem verjeti kako hitro napreduje, učitelji so več kot odlični,
lp.

New Report

Close