Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Popolnoma zmedena po zmenku z dominantnim tipom

Popolnoma zmedena po zmenku z dominantnim tipom

Spoznala sva se na enem od portalov, kjer mi je dal takoj vedeti, da isce punco za daljsa druzenja pri njemu in da je rad dominanten. Meni to popolnoma ustreza, ker sem vsaj v spalnici rada podrejena, pac uzivam v temu.

Ko sva se dobila na pijaci, v lokalu, sva si bila vsec in se odlocila, da nadaljujeva pri njemu. Zacelo se je tako, da je bil zelo romanticen, prizgal glasbo in postregel kozarec odlicnega vina. Nato je meni dal prevezo cez oci in jaz sem se slekla po njegovih ukazih. To je tocno to, kar si jaz zelim sem si na tej tocki mislila. Po zelo lepi in strastni predigri, v kateri se mi je res posvetil, sva oblezala na postelji. Kar naenkrat me je obrnil na trebuh in brez opozorila mi je z roko zaprl usta ter analno vstopil vame. Jaz sem kricala a nisem uspela, ker mi je usta popolnoma prekril. Bolelo je grozno in on je samo stopnjeval dokler ni dozivel svojega vrhunca. Ko je koncal, je odsel pod tus in mene pustil tam.

Jaz sem se oblekla in odsla preden se je sploh vrnil. Ko sem prisla domov, sem vidla, da sem vsa razmazana. Solze so naredile svoje in njegova roka seveda tudi. Ko sem se gledala v ogledalo, se mi je zdelo to nekako sexy. Strah me je kr o njemu ne vem nic, on pa je brez zascite vse spustil vame. A zelja po temu kar mi je naredil, je prevelika. Jaz hocem to ponoviti, se mu predati.

 

Ima se kaksna podobno izkusnjo?

 

Zeh.

Hahahahaha

dej ne sanji xd.

Pfff. Amaterka. Vsaj v posodico od sladkorja bi mu lahko strupa naložila, da bi čutila pravo zadovoljstvo ob branju jutranje črne kronike.

Skoraj bi ti verjeli…

50 odtenkov sive?

bolj zrelo za policijo in Polje

Da ne boste mislili, k meni hodi ena poročena ze kar nekaj časa. Ona ima doma moža in otroka, ki ju tudi jaz osebno poznam. Ona rabi zelo trdo roko in nekoga, ki ji pove, da je ničvredna kurba – tega pač pri možeku svojemu ne dobi. Pri meni pa! Jaz jo še našeškam, da mora pol doma zelo paziti, da ne opazi njen rdeče riti. Ene to rabijo, tako pač je.

Seveda hodijo in še plačajo ti za to 🤣🤣🤣 kako lahko dr…te na sredo dopoldan mi nikoli ne bo jasno

Odgovor na objavo uporabnika
solze ja ja, 14.12.2022 ob 11:17

50 odtenkov sive?

bolj zrelo za policijo in Polje

Bolj je to 50odtenkov posilstva in psiho fantazijska zgodbica enega, ki ga še niso priprli. Ni rečeno, da ne namerava tega kdaj res narediti. Vam pravim, mer romantičnim zmenkom in faširanimi bedri v zmrzovalniku je dovolj psihoza vašega sanjskega moškega. Poznamo take..

O, ubogo revše, kako si ti šutasto.  Malo pameti ti res ne bi škodilo.

Ma saj pišeš, da si rada podrejena…

Sicer pa, najbrž tvoja domišljija dela svoje, drugače si ne morem predstavljati.

Če bi te le vprašal, če si želiš. Ne nekaj na silo v napačno lukno.

Odgovor na objavo uporabnika
dom911, 14.12.2022 ob 11:22

Da ne boste mislili, k meni hodi ena poročena ze kar nekaj časa. Ona ima doma moža in otroka, ki ju tudi jaz osebno poznam. Ona rabi zelo trdo roko in nekoga, ki ji pove, da je ničvredna kurba – tega pač pri možeku svojemu ne dobi. Pri meni pa! Jaz jo še našeškam, da mora pol doma zelo paziti, da ne opazi njen rdeče riti. Ene to rabijo, tako pač je.

vemo vsi da rad zlorabljaš in psihiraš

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2242, 14.12.2022 ob 11:05

Spoznala sva se na enem od portalov, kjer mi je dal takoj vedeti, da isce punco za daljsa druzenja pri njemu in da je rad dominanten. Meni to popolnoma ustreza, ker sem vsaj v spalnici rada podrejena, pac uzivam v temu.

Ko sva se dobila na pijaci, v lokalu, sva si bila vsec in se odlocila, da nadaljujeva pri njemu. Zacelo se je tako, da je bil zelo romanticen, prizgal glasbo in postregel kozarec odlicnega vina. Nato je meni dal prevezo cez oci in jaz sem se slekla po njegovih ukazih. To je tocno to, kar si jaz zelim sem si na tej tocki mislila. Po zelo lepi in strastni predigri, v kateri se mi je res posvetil, sva oblezala na postelji. Kar naenkrat me je obrnil na trebuh in brez opozorila mi je z roko zaprl usta ter analno vstopil vame. Jaz sem kricala a nisem uspela, ker mi je usta popolnoma prekril. Bolelo je grozno in on je samo stopnjeval dokler ni dozivel svojega vrhunca. Ko je koncal, je odsel pod tus in mene pustil tam.

Jaz sem se oblekla in odsla preden se je sploh vrnil. Ko sem prisla domov, sem vidla, da sem vsa razmazana. Solze so naredile svoje in njegova roka seveda tudi. Ko sem se gledala v ogledalo, se mi je zdelo to nekako sexy. Strah me je kr o njemu ne vem nic, on pa je brez zascite vse spustil vame. A zelja po temu kar mi je naredil, je prevelika. Jaz hocem to ponoviti, se mu predati.

 

Ima se kaksna podobno izkusnjo?

 

Avtorica o temu vprašaj ZAVOŽENKO ŠKARTROBO. Ona ima zaostal odnos iz srednjega veka do moških.

Viharc?🤣😅

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 14.12.2022 ob 12:08

Viharc?🤣😅

Eh, ne citira. Odg za dom911

Upam da ni kak psiho in da te ne bo med sexom zadavu…

Ja super! Zmeni se z njim in te bo še kako drugače presenetil. Samo da ne boš čez 20 let ugotovila, da te je v vse prisilil.

tebi se zdi normalno, da se na tak način norčuješ iz posilstev?

 

Jaz imam rad tako dominantne moške! Samo kaj ko imajo psice, ki me ne marajo…

Imam take izkusnje ja, imam svojega DOMa, s katerim se dobim enkrat tedensko. Ker sem sama v vezi, ne morem biti 24/7, ceprav bi to bilo to zame. On lahko z menoj pocne, karkoli hoce, tako sva dogovorjena. Dozivela sem ze kar precej, v primerjavi je to kar si dozivela ti, prav vanilla.

[/quo

kaksna pravljica

Dejansko te je tip posilu v rit in tebi je bilo všeč. Prvi sex in direktno v sranje, no očitno ga pizde ne zanimajo. On rabi tipa, sam priznt si ne more.

Ja, analni orgazem obstaja, in je veliko boljsi od klitoralnega. Res pa je, da ni enostavno priti do tega. Vse se mora tudi psihološko poklopiti, ženska ki je rada subica bo vedla o čem govorim, kajti pri temu je potrebno uživati v nemoči, močni bolečini in popolni podrejenosti.

New Report

Close