Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Popravilo baby-borna – kje?

Popravilo baby-borna – kje?

Pozdravljene,

stvar je taka: še ne eno leto star babyborn se nam je pokvaril: ne vem kako, v nekem trenutku prideta hčeri k meni, naj popravim glavo dojenca babyborn in vidim, da so se polomili neki zobki in glave ne morem natakniti nazaj tako da je sedaj reža med telesom in glavo, tako da se notri vidi mehanizem (za hranjenje).

Ali kdo ve, ali mi lahko babyborna popravijo, saj imamo dve hčerki in sedaj je eden pokvarjen (drugi, ki je star več kot 3 leta, je tip-top) in je seveda tu kreg. Malo predrago se mi zdi, da bi pa sedaj kar novega kupila, še posebej, ker sta bila ta dva darilo. Pa ravno sedaj, ko smo našli zanju oblekice. Ve kdo, kam naj poličem (zastopnik za Slovenijo)? Računa nimamo.

Za nasvet se zelo zahvaljujem.

Obupana mama dveh ravsajočih se predšolskih punčk.

Misim da jih uvaža Elform, v trgovini, ki jih prodajajo ti bodo dali številko, ali pa jih poišči po imeniku.

Elform kranj d.o.o je uvoznik-zastopnik Zapf Creation. Torej BB, B Ananbell, …

Poglej v tel. imenik, dobila boš številko, potem jih pokliči in vprašaj.

Mi smo naši deklici za božič kupili B. Anabell. Le-ta se je po 2-eh tednih pokvarila-ni več zapirala oči, sesala.

Vendar smo Elform poklicali šele po mesecu in pol in poslali smo jim punčko. Čez 2 tedna je na naš naslov prišla popolnoma nova Anabell.
Brez računa, česarkoli–računa, embalaže decembra nismo shranili.

Pohvalno.

Nam pa manjka punčkina desna noga…. Resno!! Zato nam jo se nečakinja podarila in naša 2-letnica je čisto zadovoljna z njo… Bi ji pa tudi jaz dodala nogo… pa bi se mi po moje na servisu smejali….. Je pa to star model, star morda 2 leti.

Minimona lahko vprašaš-če imajo morda kakšne noge extra?!

New Report

Close