Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Popravni dom – za otroke ali njihove starše?

Popravni dom – za otroke ali njihove starše?

Hahahaha…. Like, Like!!!

No daj povej zakaj?
[/quote]

pa še ti povej, kako to, da si se tako zelo zelo zajebo?
[/quote]

?? Kje pa sem napisala da sem se? Sem raje samska kakor v bolnih odnosih.

pa še ti povej, kako to, da si se tako zelo zelo zajebo?
[/quote]

?? Kje pa sem napisala da sem se? Sem raje samska kakor v bolnih odnosih.
[/quote]

pa saj si razvezan

?? Kje pa sem napisala da sem se? Sem raje samska kakor v bolnih odnosih.
[/quote]

pa saj si razvezan
[/quote]

Če verjameš… …komurkoli že…

pa saj si razvezan
[/quote]

Če verjameš… …komurkoli že…
[/quote]

sori, da sploh vprašam, očitno se ti je do konca zmešal.

Če verjameš… …komurkoli že…
[/quote]

sori, da sploh vprašam, očitno se ti je do konca zmešal.
[/quote]

Sorčy, eni trdijo, da nikoli nisem bila normalna.

namesto da se ukvarjamo s koncno postojanko- popravni dom, zapor in podobno, razmislimo kako in zakaj pridejo nesposobni bolniki do otrok, iz katerih naredijo socialne in druzbene invalide, o katerih kasneje beremo v novicah..zabodel, pretepel, posilil. kaj lahko vsak posebej naredimo za to, saj drzava ne bo!? sama sem dobra mama, lahko trdim in se trudim biti zgled svojim in tujim otrokom in starsem in okolici. ko sem v stiku z otroki sem poslusna in prijazna. dotaknejo se me zgodbe ljudi, ki nimajo primernega okolja ali so custveno prizadeti..pomagam. in za konec sem mnenja, da je potrebno jasno in glasno obsojati in opozarjati na napake.
poznam primer tete, ki je bila vzgojiteljica in v vrtcu je imela deklico iz izjemno nasilne druzine, alkohol in skrajno slabe pogoje za zivljenje. vsak dan v vrtcu je deklico objemala, jo jemala v narocje, se z njo pogovarjala. zanjo je bila edina in dovolj dober razlog, da je danes uciteljica razrednega pouka z izjemnim znanjem in veliko ljubezni. vcasih je dovolj le ena oseba, da drugi spremeni zivljenje. morda malenkost, ampak verjamem v to!

New Report

Close