Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Poročanje o neželenih učinkih

Poročanje o neželenih učinkih

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 19.09.2021 ob 16:37

trdis … tineverjetnopameten… da si ga dal. Ne bo cito v redu…ker nisi napisal kaj so potrdili.

Kaj pa tvoj prevod? Ponudil si usluge in se dobesedno… pokakal. Nisi prevedel, pa sem ti nalimal zacetek in konec dokumenta.

Dej… tvoje male malinice na mizo in POKAZI URADEN DOKUMENT poslan ameriski vladi.

In sevede tudi evropski dokument za splosno uporabo. Hej, to si tudi trdil.

Mimgrede FDA v Evropi pomeni toliko kot ti…

Greva balinat? Mi penzionisti mamo cajt…

Mislim da s tabo ni neke vredu. Razmišljaj rajši o kakšni terapiji kot pa o stvareh ki jih jasno niti malo ne razumeš.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9033, 19.09.2021 ob 16:37

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 19.09.2021 ob 14:29

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8481, 19.09.2021 ob 13:32

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 19.09.2021 ob 10:01

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2272, 17.09.2021 ob 21:29

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 17.09.2021 ob 21:19

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2272, 17.09.2021 ob 16:09

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 17.09.2021 ob 08:38

Cepivo ni odobreno, je v fazi preizkusanja- to pomeni, da je eksperiment! Ce dolocijo, da je uspesno potem bo odobreno! Kako bi pa vi to imenovali drugace kot eksperiment?!!! Tecni ste z temi fb zdravniki, jaz znam uporabljati Google in se ne izobrazujem prek fbja, za razliko od marsikoga, ki sploh ne ve cemu sluzi Google!

V glavnem me zanima le zakaj se ne porocajo stranski ucinki. Vceraj je bilo objavleno na URADNEM mediju to: “Večina ljudi (72,9 odstotka) je imela določene težave še po enem mesecu po preboleli okužbi……….Preseneča velik delež ljudi (63,6 odstotka), ki se o težavah po prebolelem covidu-19 ne posvetujejo z zdravnikom.”

Jaz ne vem kaj je z vami pa tem ‘cepivo ni oddobreno’ kot da brat ne znaš.. Pizda povsod lahko najdeš podatke da so cepiva odobrili povsod in to okrepljenimi z znanstvenimi dokazi. Nevem al pišete sam zato da pač mate kaj za pisat al vam je res anticepilska propaganda tak hudo možgane oprala al kaj.. Mislim al brat ne znate, al poiskat stvari al nevem ki je problem

Pticki civkajo ze dolgo…A ti razlozim kako uporabljati brskalnik?

https://sl.wikipedia.org/wiki/Tozinameran

https://www.fda.gov/vaccines-blood-biologics/vaccines/emergency-use-authorization-vaccines-explained

Torej ne razumeš kaj bereš 😉

Razumem, le tezko je objasniti ljudem kateri ne zelijo razumeti.

Od zacetka teh cepiv so na nijz-jevi strani objavlene vse firme cepiv z opisi cepiv, takrat ni bilo predstavljenih nobenih str. ucinkov, cez nekaj casa so pododobili podatke in je bilo par str. ucinkov dodanih, danes je ze kar obsezen seznam. Podatki se posodabljajo, kajti to pove? Zakaj od zacetka niso bili navedeni? Ker se cepiva sele preizkusajo na vas in sproti opazajo stranske ucinke. Razlozi mi se to, zakaj po tvoje nihce ne nosi odgovornosti za po tvoje odobrena cepiva?

Niso po moje odobrena cepiva ampak so preprosto odobrena, jaz ne vem kje takšna velika težava za dojet.

DObro, potem pa tako, razlozi mi zakaj nihce ne nosi odgovornosti za odobrena cepiva?

Ker noben ne rabi… In kdo bi po vašem nosil odgovornost?

 

 

Rabi, rabi!

https://zakonodaja.com/zakon/zzdr-2/27-clen-odgovornosti

ajde, zdej pa res pokaz kolk si pameten: Kje mislis, das z mano ni nekej v redu?
Zato, ker mislim, da si orodje propagande?
Zato, ker mislim, da si zarotnik?
Zato, ker mislim, da nimas moci dokazati nicesar?
Zato, ker si dokazal, da nimas lastnega mnenja?

Naj nadaljujem?
Poslus, ti ljudski… ne vem kako bi te imenoval… a si prebral knjigo Covid-19:The great Reset?
Vidis, jaz sem je. Dvakrat, prvic tocno kot je napisana.
Drugic… odmislil sem Covid-19 in imam sliko tocno to kaj se dogaja.
Tretjic….knjiga je bila napisana pred tole storijo s Covid-19.
cetrtic…knjiga je v anglescini in si dokazal, da je ne razumes…ali pac?

A sde lahko pogovarjava o tem? Ne moreve? sem si mislil…

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…., 19.09.2021 ob 17:41

ajde, zdej pa res pokaz kolk si pameten: Kje mislis, das z mano ni nekej v redu?
Zato, ker mislim, da si orodje propagande?
Zato, ker mislim, da si zarotnik?
Zato, ker mislim, da nimas moci dokazati nicesar?
Zato, ker si dokazal, da nimas lastnega mnenja?

Naj nadaljujem?
Poslus, ti ljudski… ne vem kako bi te imenoval… a si prebral knjigo Covid-19:The great Reset?
Vidis, jaz sem je. Dvakrat, prvic tocno kot je napisana.
Drugic… odmislil sem Covid-19 in imam sliko tocno to kaj se dogaja.
Tretjic….knjiga je bila napisana pred tole storijo s Covid-19.
cetrtic…knjiga je v anglescini in si dokazal, da je ne razumes…ali pac?

A sde lahko pogovarjava o tem? Ne moreve? sem si mislil…

Glej nevem kdo misliš da ti si… Ampak povem ti pa to da hvala bogu ta te ne poznam v življenju, taki ljudje ki mislite da veste vse ker ste prebrali zapis na fbju ste najbolj glasni v resnici pa nimate niti malo pojma ničemer in ste najbolj neumni in primitivni ljudje na svetu. Ne mislim se s tabo tukaj štukat ker ne glede na to kar ti pošljem ali povem ne boš spremil tvojega mišljenja tako da čist brezveze. Tu si lahko na forumu glavni v lajfu pa si čista ničla.

 

neverjetno… zakaj napadas mojo osebnost? Je to izraz majhnosti ali nemoci?

Meni je zal, da te ne poznam, psihologija je moja mocna stran. Morda sem nicla, to me ne moti. Vendar vem kaj sem, tebe pa boli, da ne mores tukaj povedati, kako si mocan, kako pomemben si.

Poglej, kritiziral si dr.Fuellmich… jep, to je advokat svetovnega slovesa, ki je kolena spravil Volswagen in Deutsche Bank.

Yeadon je zate nicla… in koliko let je bil eden on CEO Pfizerja?

Tista dva clana FDA, ki sta odstopila pa sta bila glavna za cepljenje v ZDA… sta zate nicla.

Vsi Nobelovci in zdravniki, ki se ne strinjajo s tvojo zaroto so nicle.

Dober si, vsaka cast! Ti moras biti vsaj Klaus Schwab osebno, da si tako nad vsemi. Ja, to je tisti Klaus Schwab, ki je idejni vodja ekonomskega foruma. Tisti, ki je knjigo napisal…Covid-19:The Great Reset.

Pa vendar … dokazal pa le nisi nicesar, vsej svoji lastni pompoznosti navkljub.

Pa srecno…v nedeljsko noc

 

Odgovor na objavo uporabnika
poskusni zajci, 16.09.2021 ob 13:30

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 16.09.2021 ob 13:16

Zakaj cepljeni ne porocate o stranskih ucinkih? A se ne zavedate, da ste del eksperimentalnega zdravljenja z nepopolno odobrenim cepivom? Ker je cepivo se v razvoju se na podlagi vasih porocanj  cepivo lahko nadgradi in izpopolni za naslednje generacije. Vas osebni zdravnik je dolzan javiti stranske ucinke naprej, ampak brez vasega porocanja je to tezko! Poznam veliko ljudi kateri so imeli nezelene ucinke ampak tega niso javili zdravniku, raje so se zvijali doma od bolecin in si jih lajsali z narkotiki. A ne zelite, da bi to bilo vasim potomcem prihranjeno? Se sploh zavedate, da ste poskusni zajcek brez placila?

 

Ja, poskusni zajci brez plačila;). No, poznam nekaj cepljenih. Večina je imela stranske učinke, nekateri zelo konkretne. Sem vprašala enega ali dva, kam sta to javila. Baje je obstajal nek telefon in tam so si zabeležili. Seveda je treba to javljat, predvsem pa  (stroka) mora to zbirat in pošiljat naprej. Le tako bo čez par let  lahko na voljo učinkovito in precej varno cepivo.

 

Javljalo se bo samo proizvajalcu -za tisk na uradne “leaflete” kot priloga fialcam pač ne. To ti ja mora biti jasno 🙂 Ni fer playa v takih “vojnah”, ko se testirajo cepiva na uporabnikih, avsestarostni populaciji in ne več na lab živalcah. Ker ne bi drugače nikamor prišli naslednjih 15 let, če bi se tudi “taeksotični” stranski učinki napisali na te opremne liste  za pred uč prejemnikov  ( ne stroko)….

Jaz sem prijavila tule:

Poročanje o neželenih učinkih zdravil

Ljudje lahko sami prijavijo, ni treba, da zdravnik. Je pa kar precej podatkov za vpisat (prebolele bolezni, cepljenja…)

Podatki pa so vidni na EudraVigilance, zaskrolajte navzdol do covid-19, tam je za posamezno cepivo.

https://www.adrreports.eu/en/search_subst.html#

New Report

Close