Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročen ljubim drugo

Poročen ljubim drugo

Ja res je, sem poročen, vendar noro ljubim drugo. Se je komu to zgodilo? Nisem (še) varal, vendar te druge ne morem pozabiti. Če mi uspe, da je ne vidim dalj časa, vsaj malo odmislim, jo sanjam. To traja že 4 leta, kot da sem uročen.

 

Ta druga je prava. Nisi zastonj 4 leta uročen. A bi ona pustila svojega in bila s tabo? Ce ja, ne čakaj.

Naj uganem, zaljubljen si “od daleč”? Imaš sploh kakšen odnos s to žensko? Ali si zaljubljen v neko predstavo ki si si jo ustvaril v svoji glavi in jo razvijaš že leta? Ker realno to kar si ti rišeš v glavi ne obstaja veš 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Ona je ločena. Ponudila se mi je na pladnju. Vendar je ta, ki je moja žena res dobra oseba in imava otroka. Nočem je prizadeti. Trudil sem se izogibati tej, ki me je obsedla, zavračal sem njena vabila na kavo, pretočil sem nekaj solza. Ne vem, ne razumem zakaj se v mislih non stop vračam k njej kot, da je vtisnjena vame. Stikov nimava, blizu živima. Pa ni dneva, ko ne mislim nanjo. Nočem uničiti družine, razočarati žene. Zakaj ne obstaja gumb za izklop.

Odgovor na objavo uporabnika
domišlija, 06.06.2021 ob 13:53

Naj uganem, zaljubljen si “od daleč”? Imaš sploh kakšen odnos s to žensko? Ali si zaljubljen v neko predstavo ki si si jo ustvaril v svoji glavi in jo razvijaš že leta? Ker realno to kar si ti rišeš v glavi ne obstaja veš 🙂

Preletelo je nekaj smsov, pobuda z njene strani in nekaj vztrajnega pecanja, da se dobiva, nisem popustil, ker bremze ne bi prijele, če bi se dobila. Poznam jo pa že 14 let 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
zaljubljen906, 06.06.2021 ob 13:58

Preletelo je nekaj smsov, pobuda z njene strani in nekaj vztrajnega pecanja, da se dobiva, nisem popustil, ker bremze ne bi prijele, če bi se dobila. Poznam jo pa že 14 let 🙁

Kako dolgo si pa poročen?

Nekaj ti povem.

Sem poročena in omikana in kulturna ženska nikoli ne rine za poročenim moškim. To kar si je tvoja princeska dovolila je razuzdanost.

Skratka bi te dobila in pustila. Ti pa bi izgubil zakon.

Ojej ti moški.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
14let, 06.06.2021 ob 14:15

Kako dolgo si pa poročen?

5let. Njo sem spoznal na zaključu, preletele so iskrice, vendar nihče od naju ni bil za resen korak. Leto kasneje sem spoznal ženo. Na njo sem vmes pozabil, videl sem jo tu in tam, nič posebnega. 4 leta nazaj pa med bežnim pogovorom ob kratkem snidenju, paaaf. Obsesija.

Sej ne rabiš varat, zaključiš s sedajšnjo in greš novim izzivom nasproti. Bi se pa na tvojem mestu vprašala kak karakter je ta nova, glede na to, da je vate silila te vabila ven, ko pa ve, da si poročen. Mene to odbije pri človeku, ker vem, da bi tak človek tud meni bil zmožen naredit podobno. Če bi ta nova tebe iskreno ljubila, bi ti dala vedet, da zaključi zadevo s sedanjo in se potem dobita, na tak način bi dala vedet, da ima rada najprej sebe in se ceni, šele ko ima človek sebe rad, lahko ima rad druge. Recimo primer, da bi mene en moški pecal, ko bi vedel da sem v zvezi, bi me minilo, obcutek kot da tekmuje z mojim sedanjim in da mu je v bistvu vseeno ce me imata dva, veliko bolj bi me podzgalo, ce bi rekel, zakljuci s svojim in se potem oglasi, da lahko zacneva graditi razmerje na cistih temeljih brez prizadetih dtugih oseb in da je pripravljen pocakat, a ne v nedogled.

ja lej… bo treba šeriatsko pravo podpret pa ne bo takšnih problemov. vidiš v demokraciji si lahko poročen samo 25%… v šariji teh težav ni. tam si lahko poročen 100%.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Se strinjam predrzne vzgibe ima. Ko sem ji to enkrat očital, se je opravičila, da si ne more pomagati. Zdaj jo že nekaj časa ignoriram, kot da se ne poznama. Pa ne pomaga. Uročen sem. Družino imam vseeno zelo rad, tudi ženo.

Odgovor na objavo uporabnika
Somebody, 06.06.2021 ob 14:30

ja lej… bo treba šeriatsko pravo podpret pa ne bo takšnih problemov. vidiš v demokraciji si lahko poročen samo 25%… v šariji teh težav ni. tam si lahko poročen 100%.

🙂

Odgovor na objavo uporabnika
zaljubljen792, 06.06.2021 ob 14:31

Se strinjam predrzne vzgibe ima. Ko sem ji to enkrat očital, se je opravičila, da si ne more pomagati. Zdaj jo že nekaj časa ignoriram, kot da se ne poznama. Pa ne pomaga. Uročen sem. Družino imam vseeno zelo rad, tudi ženo.

Da si ne more pomagat ja, ta je očitna lovilka na take labilne osebe kot si ti. Ona si pumpa ego na način, češ če se meni zakon ni izšel, naj še pokaže, da se tebi tudi ne bo. Pač orgazimira na to, da bi bila druga, v tem primeru tvoja žena, tud nesrečna. A ti res ne potegne ta logika? Pa misliš, da res ne peca tudi drugih moških, še posebej poročenih, daj jo opazuj mal v družbi moških, na katere bo trzala. Ah moški, kje vam je pamet. Bi še lastno mamo, otroka prodali za lastno seksualno potrebo.

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašljiva nova, 06.06.2021 ob 14:41

Da si ne more pomagat ja, ta je očitna lovilka na take labilne osebe kot si ti. Ona si pumpa ego na način, češ če se meni zakon ni izšel, naj še pokaže, da se tebi tudi ne bo. Pač orgazimira na to, da bi bila druga, v tem primeru tvoja žena, tud nesrečna. A ti res ne potegne ta logika? Pa misliš, da res ne peca tudi drugih moških, še posebej poročenih, daj jo opazuj mal v družbi moških, na katere bo trzala. Ah moški, kje vam je pamet. Bi še lastno mamo, otroka prodali za lastno seksualno potrebo.

Misliš, da je tako? Pri meni ne gre za seks, seksam dovolj. Zakaj je ne morem izbrisati iz glave?

Odgovor na objavo uporabnika
zaljubljen710, 06.06.2021 ob 14:44

Misliš, da je tako? Pri meni ne gre za seks, seksam dovolj. Zakaj je ne morem izbrisati iz glave?

Zato k z domišlijskim razmišljanjem o njej polniš nekaj kar ti manjka v zakonu. Verjetno neko vznemirjenje. Ki pa veš da nikoli ne traja. Verjetno si bil isto vznemirjen na začetku z ženo. Pač ko ti gredo misli k njej jih prekini in preusmeri na kaj bolj produktivnega. Recimo na zmenek z ženo, igranje z otrokom, osvajanje žene,…..misli se da tudi nadzorovati. Če jih hočeš seveda.

Pa kot že rečeno….si res pripravljen zavreči zakon za ločeno žensko, ki si “ne more pomagat” da skače okoli poročenih moških? Nedorasla smrklja, ki ni zmožna nadzorovati svojih dejanj. Si predstavljaš prihodnost z njo? Bi bila vznemerljiva ne? Vsak dan razmišljat kaj ji bo na pot prišlo kjer si spet ne bo mogla pomagat.

Ne vem, sam sebe vprašaj zakaj. Sem pa prepričana, če bi svoji ženkici odkrito povedal, da vama nekaj fali v zakonu in da si se zagledal v drugo, v tistem trenutku gledal drugače na to lovilko. Sedaj pa jo idealiziras, ker to skrivas.

Haha. “ Zdaj jo že nekaj časa ignoriram, kot da se ne poznama.” Si to ti enkrattedenska dopisnica v namišljenih čevljih druge strani, ki te ignorira?

… pa boš takoj vedel, ali ima enaka čustva do tebe in je za resno zvezo ali bi samo avanturo. Potem pa se odloči.

Kot so ti že napisali, dobra ženska ne gradi svoje sreče na tuji nesreči, torej ne razdira zakonov.

Doma pa imaš kot ocenjuješ dobro žensko, s katero imaš otroka, torej družino.

Kaj narediti?

Po napisanem sodeč si malo zaljubljen … Ampak ljudje vemo, da zaljubljenosti pridejo in gredo, odgovorni odnosi pa ostanejo. Kaj pa je zaljubljenost? Zaljubljenost ni nič drugega kot idealiziranje osebe. Torej je dobro, če stopiš na realna tla. Je ta oseba res tako idealna kot pišeš? Zakaj ji je razpadel zakon? Kaj bi pravzaprav lahko pričakoval od odnosa z njo?  V čem bi bil odnos z njo boljši kot z ženo? Gre pri tebi za kaj več kot spolno privlačnost?

Razmisli tudi kakšna bi bila prihodnost z njo? Npr. da ženo začneš varati in ona izve in oddide. Po možnosti izved tudi tvoja družina, mama, oče in brat ali sestra. Kako bi bil prizadet, če bi naekrat postal samski, bi plačeval preživnino, imel samo občasne stike z otrokom? Bi se ti preselil, ali bi se preselila ona? Bi potekala delitev premoženja? Je dovolj karakterja, da bi zaradi delitve premoženja in preživnine hodila po sodiščih in tudi tako zapravljala denar? Kako bi izgledal čas, ki bi ga preživljal z otrokom, npr. vikend, ko bi bil otrok pri tebi? Bi ta nova sigurno ok sprejela tega otroka? Bi delala razlike med njim in njenimi otroci? Bi se vajini otroci sploh razumeli? Kako težko bi ti bilo na valeti, maturi, poroki … otroka, če tam ne bi bil z ženo, ampak s to žensko, če pa se ne bi izšlo pa sam? Če se s to žensko, ki jo omenjaš ne bi izšlo, misliš, da si dovolj atraktiven, da bi dobil še eno takšno ok žensko? Kaj lahko ponudiš ženskam? Iskreno si odgovori na ta vprašanja. Brutalno iskreno. Pa zamisli si, kako bi bilo.

Ti povem primer moškega, ki je bil moj nekaj časa moj moški. Oba sva bila ločena. Zelo se je zaljubil vame in v roku pol leta po tem, ko sva se spoznala, sva se začela dobivati. Videlo se je, da se je res zaljubil in da je bil pripravljen graditi resno zvezo z menoj. Jaz pa sem ga začela spoznavati, tudi njegove tri otroke in bivšo ženo. Bivša žena je bila tako lepa, pa tudi dobra, mila, srčna oseba, kar sem spoznala tudi preko pisanja dnevnika ob nosečnostih, ki smo jih gledali skupaj z njenimi otroki. Tudi kolegica, ki je bila njena sodelavka, jo je zelo pohvalila, kot pridno, skrbno, prijetno, nekonfliktno osebo. Ko sem dvakrat vprašala zakaj sta sploh šla narazen, nikoli nisem dobila konkretnega odgovora, nekaj je “zmutil”.  Od njega pa sem izvedela, da se je tudi v njo na začetku zelo zaljubil in da se je precej trudil zanjo, da jo je dobil. Kasneje sem izvedela, slišala, da jo je varal in to je bila preverjena informacija. To je bil zame začetek konca najine zveze. V roku treh tednov sem odnos končala. Kaj naj z moškim, ki oddide iz zakona, pusti čudovite tri otroke,  čudovito ženo, ker mu je bolj kot ne dolgčas v zakonu? Se bom na takšno osebo lahko zanesla, če npr. zbolim (jaz zase vem, da bi partnerju stala ob strani 100 %)? Kje imam zagotovilo, da tudi mene ne bo začel varati (zame enkrat varalica, vedno varalica)? Pa da ti povem, njegova bivša je spoznala drugega moškega in kolikor sem slišala, je srečna. Po meni je imel še eno žensko, ki ga je držala precej na distanci. Ko sem ga nazadnje videla v mestu je neprepoznaven, tako shujšan, da je kot duh, zbolel  je na živcih. Verjetno je tudi samski. Slišala sem tudi, da ga najstarejši sin ne obiskuje. Prepričana sem, da do tega ne bi prišlo, če bi cenil družino, ki jo je imel. Ne rečem, da se bo tebi to zgodilo, ampak se mi zdi, da se igranje  z ljudmi nikoli dobro ne konča. Rečem pa ti, da je, če hočeš ok žensko slaba osnova za naslednji odnos, če greš iz zakona brez razloga. Moja kolegica pravi, ko spoznava nove moške po ločitvi, da vpraša samo kako si reševal svoj zakon,da ne bi propadel in da je takoj sito med dobrimi in slabimi.

Dragi moj, ko daš enkrat ločitev čez, potem veš, da se ločuje res samo takrat, kadar je v zakonu nevzdržno. Ma, če si pameten, boš to žensko “milom in silom”  spravil iz glave.

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubezen edina šteje, 06.06.2021 ob 13:48

Ta druga je prava. Nisi zastonj 4 leta uročen. A bi ona pustila svojega in bila s tabo? Ce ja, ne čakaj.

Maah dejnodej flaaancat. Saj  s to, o kateri že revež  4 leta fantazira, še niti nista bila nekje pol leta 24/7 skupaj po disto streho, stestirala, kako bi skup funkcionirala , no :). On sanja le seksualno, ker se je domače “pice” naveličal. nestanovitnež. tak nikolli ne bo material za zvezo.

Ko bi s to o kateri fantazira že 4 leata delil žlico, pojstlo, skret vsaj par mesecev, hja, ga bo minila seksualna fantazija- ko ga bo tanova driblala, zakaj ne spusti skret deske po potrebi :P, medtem ko ga žena glee tega verjetno ne…   Seksualna fantazija je nekaj drugega, kot živet z nekom, pa zrak dihat v enem prostoru nekaj časa, dan za dnem 🙂 Se zgodbica ponovi.

Hahaha… sužnja impulzov, tako kot ti. Jep, za skupaj sta.

Noro ljubiš drugo.? Haha
Nehi no, nimaš pojma kaj ljubezen je. Ti bi malo izvenzakonskega hopa cupa,pa se tolažis,da je to vse v imenu ljubezni. Lepše se sliši padel v imenu ljubezni kot padel ker te lulcek tišči. :))

No……….če bi jaz bil impluziven, bi jo že 5x pofukal. Milo rečeno. Če bi bil prasec, bi varal ženo in zavajal “ta drugo”. Ne bom pustil žene in ne bom porival ta druge. Bom jo sklatil iz glave. In ona meni ni popolna. Samo privlači me zelo. Niti ni najlepša ženska. Pač nekaj mi je premaknilo v glavi in to mi sploh ni všeč.

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary, 06.06.2021 ob 15:50

Noro ljubiš drugo.? Haha
Nehi no, nimaš pojma kaj ljubezen je. Ti bi malo izvenzakonskega hopa cupa,pa se tolažis,da je to vse v imenu ljubezni. Lepše se sliši padel v imenu ljubezni kot padel ker te lulcek tišči. :))

Pa ne vem kako ne razumete, da nimam polnih jajc, da bi jo lahko, pa je ne, da mi moti um in tega ne želim. Kaj si pametna preberi vse. Če bi hotu bi jo.

Zakaj te privlači in kaj te na njej privlači?

New Report

Close