Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Porocen z otroci pise si pa z mano

Porocen z otroci pise si pa z mano

Večina vas je po istem kopitu narejenih. Ženska se vam mal nasmehne, pogledate kak telešček ma, če je negovana, lepo oblečena, lep obrazek – ma ni ga moškega, ki se mu ne bi prikradla vsaj misel v glavo, kako bi jo. Večina jih pa to misel realizira.

Na FB me dnevno kontaktirajo moški s profilno fotko, na kateri je žena in otrok, še dojenček, objavlja skupne fotke z morja, meni pa piše kako sem huda in kdaj bi mela čas, da me pelje na kosilo, ker bi me samo rad spoznal… Ne, ne odgovarjam takim. Enkrat sem enemu naredila celo štalo, ker sem kontaktirala njegovo ženo z vprašanjem, če je na fotki res njegov penis. Res, sej ne rečem, niste vsi isti, ampak 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če ne še kak procent več, vas pa trza na lepe ženske in ne morete krotit tega nagona v sebi.

In ne, nisem opravljala takega dela, ki bi kakorkoli dišal na seksualnost, dejansko v čisto drugi sferi.

Jaz sem takšno napako naredila sredi 20. Ni bil sicer poslovnež, bil pa je privatnik, star proti 50. On poročen, žena nekaj bolna, jaz sem se pa trikrat ali štirikrat dobla z njim in enkrat spala z njim. Ne rečem, bil mi je všeč, ampak nisem bila dovolj zrela, da bi se postavila na moralno stran svoje biti. Ko sem kasneje slučajno slišala koliko jih je imel ljubic, se mi je kar obračalo. Danes ko ga vidim, se obrnem stran. Pecal je mene 20 let mlajšo, nezrelo… Potem nisem nikoli nasedala takšnim moškim.
Danes lahko svetujem le to, da je škoda časa (da se čustveno osredotočam na nemoralneža) za moške, ki osvajajo vsako žensko, ki jim je všeč, če imajo priložnost. Najhujše je, če vidiš FB poln lažne družinske “sreče” s “igralcem” v sredi.

Da je ogromno takih tipov,ampak dokler ostane samo na tipkanju in tipne namiguje na srecanja niti na posiljanje nekih intimnih slik moje mnenje tip ze ne more bit slab 🙂

Jaz sem takšno napako naredila sredi 20. Ni bil sicer poslovnež, bil pa je privatnik, star proti 50. On poročen, žena nekaj bolna, jaz sem se pa trikrat ali štirikrat dobla z njim in enkrat spala z njim. Ne rečem, bil mi je všeč, ampak nisem bila dovolj zrela, da bi se postavila na moralno stran svoje biti. Ko sem kasneje slučajno slišala koliko jih je imel ljubic, se mi je kar obračalo. Danes ko ga vidim, se obrnem stran. Pecal je mene 20 let mlajšo, nezrelo… Potem nisem nikoli nasedala takšnim moškim.
Danes lahko svetujem le to, da je škoda časa (da se čustveno osredotočam na nemoralneža) za moške, ki osvajajo vsako žensko, ki jim je všeč, če imajo priložnost. Najhujše je, če vidiš FB poln lažne družinske “sreče” s “igralcem” v sredi.
[/quote]

nova
Uredništvo priporoča

Pa si s temi prijatelji med seboj pišete, kako seksi postavice imate in podobno, tako kot to počne tipček iz avtoričine zgodbe?

Seveda si naivna. Ne piše ti zastonj, njegov namen je da te doda kot črtico, s katero je uspel seksati brez obveznosti. Oba imata namen, on da te podre, tebi pa prija pozornost.

To pa je “radost” interneta. Moznost za skrite ljubice in ljubimce, se posebej v obdobju, ko ni vec nobenih vrednot. Najprej so se ljudje prenehali porocati. Sedaj se zivi skupaj, niti izraz “koruznistvo” ni vec uporaben. Pac, cisto razvrednotenje odnosa, zakona. Postenosti in iskrenosti. Vcasih so varali vecinoma moski. Sedaj je pol pol. Varajo tudi porocene mame 3 otrok ali celo nosecnice…. Poden od druzbe. Kje si spoznala tega tipa? Grem stavit, da na socialnih omrezjih. 3/4vezanih moskih najmanj flirta. Partnerju primi telefon in ce bo rekel KARKOLI proti, ze prikriva nekaj. Na spoznavnih straneh je 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}vezanih.Sem simpl ugotovila. Sem samska. Zacnes si z nekom dopisovat in glej ga zlomka…. Tip ima cas samo za klepet med sluzbo.?!? Popoldne pravi, da nima casa (natvezi fitnes itd), zvecer se ti pa javi po 22i uri… Jasno:popoldne je z zeno, zvecer jo daje spat, ko zaspi, je prost. Ce bi bil samski, bi si popoldne vzel prosto za klepet s potencialno kandidatko….In se to, ce klepet zvecer izgleda tako, da je kar nekaj casa med enim in drugim sporocilom, pomeni, da vmes klepeta vsaj se s petimi….
Pusti porocenega. Saj vidis, da je slaba roba. Porocen je, pa drugi deli komplimente…. Ful.

Oh ja ogromno je takih, ki bi poleg žene še kakšno drugo.

Jaz sem imela pred kratkim en zanimiv primer. Z možem imava velik krog poznanstva. Teh ljudi ne smatrama kot prijatelje, ker se družimo samo ko se kje srečamo drugače pa nimamo tesnejših stikov. No v glavnem, na neki točki se je v tej družbi začel pojavljati en tip, ki je prijatelj enega najinih tesnejših prijateljev. Čeprav smo se večkrat videli, nekako nismo prišli do tega, da bi se predstavili oz. Sploh nismo imeli kontakta eden z drugim.
Potem pa se je enkrat zgodilo, da je imel moj mož službene obveznosti in je prej odšel, jaz pa sem ostala tam s prijatelji. Tudi tisto večer nisem imela s tem tipov nobenega stika, ampak naslednji dan sem pa dobila prošnjo za prijateljstvo na facebooku.
Ker sem vedela, kdo je sem ga sprejela. In kmalu zatem je prišlo prvo sporočilo. Seveda sem mojemu takoj povedala, da mi piše ker pred njim ne želim skrivati stvari in pa itak so bili moji nameni čisti.
Moram priznati, da je zanimiv človek in pravzaprav simpatičen ampak ne ravno tip ki bi mi zmešal glavo.
In na začetku s0 bila njegova sporočila čisto prijateljska zato sem si pač pisala z njim, nakar se je po nekem času njegovo pisanje začelo preobračati v flirt. In pa on bi šel z mano na pijačo itd. Vmes smo se večkrat srečali v kakšnem lokalu – jaz seveda z možem.
Potem pa sva eno sobotno popoldne šla z možem na sprehod kot to pogosto počneva in nama pot prekriža ena še ne dveletna punčka. Ker imam pač rada otroke sem se avtomatsko sklonila k njej, nakar za njo prihiti njen oče. Dvignem pogled in glej ga zlomka bil je ta znanec, ki mi je še isti dan ob enih zjutraj pisal če imam čas za drink. Takoj za njim pa njegova žena. Kot da nebi bilo nič je pozdravil mojega moža, me objel in mi predstavil svojo ženo. Priznam, da sem bila malo šokirana, ker je “pozabil” omeniti da ima familijo pa čeprav nisem tega “odnosa” nikoli nameravala spodbujati v kaj več kot samo prijateljstvo ampak vseeno sem bila presenečena nad tipovo hladnostjo in kako suvereno je ženi predstavil žensko (mene) kateri piše kako je lepa itd……in njuna hči še niti dve leti ni stara.
No kakorkoli nato je še vseeno malo probaval, ampak sem mu dala jasno vedeti, da se jaz teh igric ne grem in je potem čez čas odnehal. Zdaj pa ko se srečamo se pozdravimo, kaksno rečemo in je to to. Čeprav mi mož še vedno vsake toliko časa reče da ga je zalotil, kako zija vame.

No to je bilo to z moje strani.
Lp Selina

Avtorico. Bila na istem. Vem da potiho upas da bo zapustil svojo zeno in otroke ampak zavedaj se da je to redkost 🙂


[/quote]

Ti citiraš in pritrjuješ sama sebi?

😂😆😅😅😅 Drugo označuje z izrazoslovjem, češ, kako je s takim človekom, sama pa ni nič boljša, če je govora o seksi telesu, ki ga pika na i rodovitno komunikaciji z globokim pomenom. 😂
Če bi ji natvezil, da bo ženo pustil, pol bi šla pa tudi spodnja fasada narazen. 😆🤣😂😅😅😅
Po možnosti še portal imenuje Tinder al kaj je že tisti portal in ne Dom in vrtičkanje v seksi opravi. 😂😂😂
Ne moreš drugega tlači dol, sebe pa povzdigovati, če si glih tko v navezi s takim človekom. Ego si lahko filaš tudi pri samskem, pa še spodnja fasada lahko pade potem brez slabe vesti.

Pase ti pozornost. Ko si mlad pac to ne studiras – cez 10 let pa si lahko ti tista z otroci in partnerjem.

Saj tudi bo 🙂

Daj ti nam zaupaj, zakaj te privlačijo napirmer ravno poročenci z otroci? Zakaj se s takimi zapletaš? Ker so čisti, oprani, poštimani? Ker ne živijo pri mamici ? Kder misliš, da so že dozoreli in dali nekaj skozi? Ker misliš, da so možati? Ker računaš, da ti pa enkrat enega bo uspelo splet ženi? Ker znajo vrteti jezik in pihati na dušo? Ker misliš, da znajo bolje seksati od tvojih vrstnikov?
Ker misliš, da je poleg žene, ker naj ne bi imel časa, obdeloval samo še tebe? 🙂

Ali pa ti je samo v užitek, ker si prashica in speljuješ na kriva pota poročenca?

Ampak tebe pa silijo v te pogovore a ne?
Opisani moški so kurbirji, kaj si pa ti?
Sploh glede na to da veš, da so vsi vezani?

Eno je ko si s kolegi dopisuješ, čisto nekaj drugega pa je ko partner na skrivaj piše drugim in namiguje na seks. .. večina poročenih / zasedenih moških na omrežju deli svoje slike kao happy familija, a na skrivaj pišejo drugim ženskam, pošiljajo slike svojih ku*****. A teb je to še vedno normalno???

Po prebranem sodeč je fb svetovna jeba, šokiran sem po prebranih zgodbah poštenih žensk, deklet v tej temi… A to pomeni, da fb kratice pomenijo v bistvu fuukal/a (ne) bom…, internet, jebi ga, kaj čes…

Popajček saj pri tebi je isto.

ženske dons so groza.., poznam primer k je ena pr 21 pustila svojga fanta zart enga 40+ pa un ženo, otroka, ampk jo je tip dubu… ogabn…… za povrh usega pa skp delata v zd,,,,,, groza,,,,, ampk kaj čmo tk je dons

Gospodična očitno pa ne znaš si sama poiskat takšnega ki ni vezan in ima otroke, saj nisi pripravljena spremeniti ali spustiti svojih kriterijev v iskanju prijateljev in dopisnikov na socilani internetni sceni. En ti je lepo odgovoril na to tvojo odprto temo/izpoved, da želiš imet nekoga, kater te lahko preskrbuje, sebe lepo oblači in zdržuje tudi dobro fizično formo za dober telesni izgled. Kot sam sem moški in sem v sredini 20 let in ja trenutno nisem v razmerju niti nimam otork ali kakšnih drugih ovir. In mi gre kar na bruhanje kaj vse ste spravile/spravili skupaj s temi vašimi pripombami o moških in ženskah tudi en ti je lepo napisal da vsi niso/nismo takšni saj imamo druge prioritete v življnenju kot cele dneve na socilanih omrežjih slonet in si z nekom dopisovat, prejšnja zveza, ki je bila tudi precej resna in sem bil v neje dobro leto dni je razpadla ravno zardai tega ker je ta oseba želela, pa čeprav nisva živela skupaj, da posvečam pozornost nepresatno samo njej itd… Žal se nisva mogla nikakor poenotit in sva enosatvno šla narazen saj ni želela razumet, da ni le ona meni na svatu… S tem obrazložilom na lastni koži sem ti želel odgovoriti, res da še nimam stanih prihodkov in nimam lastne hiše/načeloma stalno prebivališče imam pri starših, ter nisem v čisto popolni “fitnes” formi ampak tudi slabo ne izgledam, ter težko nekoga srečam izven mojih krogov prijateljstva saj nimam časa se igrat teh iger z vami preko socialnih omeržij in mogoče vsako posebej prosit da pa bi mogoče šla na pijačo skupaj, tudi svojih lastnih slik nimam na socialnih omrežjih objavljenih, zaradi tega ker spoštujem lastno zasebnost in kibernetsko varnost, (ker sem sam zelo visoko izobražen in ne dovolim si sploh pomislit da bi keri kakšen penis ali splo kaj drugega posal nekemu popolnemu tujcu, slikal gol ali slikal svoj obraz ter objavljal na splet) zato sem sam “prikrajšan” do kakšnih zvez ali kakr koli res pa je da mi je popolnoma vseeno saj sem zadovoljen sam s sabo in seveda po večini na vse kar dam je osebni stik z osebo in to mi seveda največ pomeni. Zato pa še enkrat predlagam da spustiš malo svoje kriterije ter samo iskanje partnerja preko socialnih omrežij na podlagi neke profilen ali slike v njegovih albumih in kolikor poznam tudi sebi enake ki so po večini vsi enakega mišljenja in povečinoma so dobri mogoče ker ni samski itd. Ampak če si želiš le pogovora so zelo na višjem moralnem nivoju. Sem samski imam veliko prijateljic, katerim ko jih srečam in še sedaj ko se poznamo in nevem gremo kam skupaj pa me kdo zaj.eb.a, da zakaj nisva skupaj in to pač moški pogovori pa upam pričo nje in njih povedat, da smo mi le prijatelji in naj tako tudi ostane na takšnem nivoju ter tudi fante od njih sem spoznal so mi predstavile, smo šli tudi skuapj na zabavo itd. In ja čisto odvisno je na kakšnega naletiš in na kakšni stopnji je njegova morala. Bolj kot boš iskala partneja na takšnem principu kot sedaj to počneš ali pa mogoče samo za kakšno aferico, težje boš najdla nekega poštenega in spoštovanja vrdno osebo.

Ter ni se potrebno tu po forumu opravičevat da smo samo moški/ženske takšni/e ker to ni res amapk žal se giblješ v napačnih krogih in res da če si mlada in če želiš popolneža v enaki starosti kot si ti žal takšnih pa je zares malo ali pa so vsi že zasedeni po večini, spustiš standard pri sebi, ter narediš kakšen kompromis glede denardno priskrbljenega ali, da ima že svojo hišo/stan ter popolno postavo pa boš mogoče imel kdaj tudi srečo nekoga z dobro dušo spoznat sploh nekoga, kater šteje komaj dobrih 20 let.

Moj nasvet zate…

Zakaj si pa z mano noben ne piše??
Ajaaaaa, skenslam takoj ko reče, da je poročen.

Pisati si s porocenim tudi ce ima
Otroke ja pa prav drek kaj je to takega ce ne flirtas? Prijateljstvo lahko nastane in ostane kaj saj ne pise da bosta seksala no😂 flirtanje je varanje kaj sele kaj vec
On je ze prevaral svoji zeno ker njej tako pise za unicenje zveze in druzine ce bi pa bo kriv sam in ne ona. Kriv je tisti ki vara ne tisti s katerim prevara 😂
Imejte jajca in se spravite na partnerja ki vas prevara ne na moskega ali zensko s katerim vas vara 🙂

Vsi vemo kam to vodi na dolgi rok…
Kaj si maš pisarit s poročenim moškim in kaj ima on to za počet če je poročen in ima otroke. Oba sta brezčutna egoista.

No to pa me zanima. Doma pomagam pri vsem, kuham, perem pomivam, sesam… likam ne. Moski bi rekli copata. Za seks je pa vseeno vedno prepozno, prenevarno, boli glava… In ker imam tega zadosti bi tudi jaz s katero malo cigumigu preden pridem do 50… Pa ji ni treba zame narediti nic drugega. 😀

Happy en lahko nardis kmalu sama – gres na obisk k njemu domov in ppkazes zeni smse in reces da se opravicujes njej ker nisi vedela da je porocen da ti je lagal o tem in da naj poskrbi kar ona da ga ne srecas ne vidis in ne slisis vec nikdar!

New Report

Close