Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poročena samska

poročena samska

Zelo zanimiva tema – sem jo pogoltnil od zacetka do konca v enem kosu – na eks.
Tudi moja zena je bila velikokrat sama za vse pri hisi. Sam sem bil v preteklosti v zahtevnih sluzbah (beri: veliko terena in potovanj), sedaj sem na svojem (s.p.) Tudi midva greva v swinger klub ipd.
Vendar je med nama in avtorico nekaj velikih razlik – rada se imava, zame je edina na svetu in dobesedno obozujem jo. Pohvalim jo, ko naredi kaj dobrega za druzino, ko zrihta super potovanje, ko nam dobro skuha… Veliko dotikov, medsebonjih pohval in poljubov je med nama. Vsak vecer objeta zaspiva…
Zato pa nasvet avtorici teme – tvoj moz je ocitno otopel do neke mere in na tebi je, da ga iz te otopelosti zbudis… Pravis, da je po obisku swingerja drugacen, tak kot vcasih…
Povej mu to, mogoce se tega sam niti ne zaveda, kako hladen in neljubec partner je postal. Najlazje mu bos to povedala, ko bo mehak in zadovoljen – torej po vajinih seansah.
Vzbudi mu pozelenje s tem, da se tudi doma zanj sexy obleces, da ga ti povabis na sprehod, in mu tam pripravis kaksno prijetno presenecenje (recimo blow job v bliznjem gozdicku), da se zvecer, ko sta sama doma, das v kaksne petke in zapeljivo perilo in ga vprasas kako izgledas, ce ti pase, povej mu, da bi rada, da te pohvali, ce izgledas dobro…
In kaj, ce ne bo “zagrabil” – potem te ima samo za zadovoljitev svojih potreb, za sluzkinjo, ki skrbi za njegov mladez, kuha, lika in jo lahko na koncu pelje se v swinger, kjer na ta nacin najlazje pride do sexa z drugimi zenskami.
Potem se pa sama odloci kako naprej.
Kaj vec pa lahko tudi na ZS.

Tvoja situacija in pogled glede swingerstva mi je poznana.
Vem kako je to in kaj se počne.
Poznam kar nekaj premožnih slovenskih parov ,ki swingajo in se srečujemo v Rovinju na plaži in v nočnem klubu Anakonda.
Rad se družim z takimi osebami čeprav ne swingam.
Me mika ampak sem previden pri takih stvareh.
Poznam njihove medsebojne odnose kako se štekajo.
Ma je razburljivo ni kaj.
Se strinjaš?

Kako lahko seksate s popolnimi tujci? Kako lahko seksate z nekom brez čustev? A ste roboti!? Jaz še jedla ali pila ne bi za nekom X, kaj šele, da bi seksala z nekom, ki ga bežno poznam. In to vas še vzburja?! Tuji telesni izločki?!
In potem še nakladate, da se imate potem raje! Pa saj sami sebe slepite in si oči mažete. Raje se kao imate, ker se lahko dajete tudi z drugimi in samo zato ste še kao skupaj s svojimi partnerji. Združuje vas le še seks z drugimi. Če tega ne bi bilo, bi se ali za hrbtom varali, ali pa razšli.

Kdor seksa, pa četudi pred partnerjem, z nekom, ki ni njegov partner, ta ne ljubi svojega partnerja. Če ga je pripravljen deliti, je ljubezni oz. zveze konec. In večina takih parov tudi gre narazen, saj ko se enkrat gredo trojčkov ali grupnega, tudi za hrbtom skačejo po drugih. Potem je že vse odprto in svobodno ter dovoljeno. Ni več mej.

Gabite se mi. Sploh ne veste, kaj je ljubezen.

Joj, hvala za nasvete, sem zelo vesela, da kdo tudi razume in ne samo obsoja, sicer pa vem, da pri večini ljudi takšno početje, kot je pri nas, vzbuja gnus in neodobravanje …

Ja, moj mož je zgleda otopel, čustveno. Imate pa tudi prav, da se ga jaz mogoče preveč, ne vem, kako naj rečem, mogoče bojim in mu ne upam dati pobude za kakšne skupne stvari … ni enostavno, ko je človek razpet med poslovnim svetom, ki je večkrat krut kot prijazen, med družino in svojo ženo, ki pričakuje kdaj tudi objem, skupno kuhanje, skupno udeleževanje npr. šolskih prireditev ipd.

Včeraj je bil tak dan … za nikamor … deklica mi je zbolela za neko virozico in sem bila ob njej, starejša pa seveda zraven. Ko je mož prišel domov v večernih urah (ko je gneča pri delu, pri nas delujemo tudi ob sobotah in nedeljah …), sem ga preprosto vprašala, tako zelo previdno, da bi želela imeti nekaj denarja za nakupe zimsko-jesenske garderobe … bil je zelo presenečen, me je vprašal, če nimam ali kaj (čeprav ve, ker lahko pogleda moje stanje) … sem nekak zjecljala, da saj imam in naj pozabi, je že dobro in sem šla zlagat posodo v pomivalca. Sam si je delala kavo in potem sem se opogumila in ga preprosto vprašala, zakaj noče dat denarja za otroke, pa ne da ga prosim, zakaj se sam ne spomni … Potem sem kar počila in mu rekla, da kupujem za hišo, komaj shajam, on pa nič. Zakaj!? Samo nasmejal, ne nasmejal, prav grdo se mi je smejal, kot da sem butasta, odgovora pa ni bilo … nič … zmešalo se mi bo ob njem, ker je tako … grozen.

Zdaj, pooblaščena sem na vse njegove račune, imam vsa njegova gesla, od telefona, računalnika, FB, Twiterja … v bistvu mi da vse in hkrati nič. Točno vem njegovo finančno stanje, vse transakcije, ampak sebi ne upam nakazat, ker tudi sam preverja svoje in tudi moje stanje … ne vem, čutim en tak sram, da bi jemala denar od njega.

Midva tudi hodiva v klub na morje, in v Avstrijo, bila sva že v Nemčiji, preden se nama je rodila deklica. Kdaj to zmoreva? Nekajkrat na leto se stari starši ponudijo za varstvo otrok in takrat izkoristiva. Strogo pa uporabljamo kondome … pa v bistvu nekatere pare že dalj časa poznava, tudi ženska za v 3 … veva kdo je … Jaz sem bila za SPO testirana med N in nimam ničesar. Tako da tudi moj ne, ker med seboj ne uporabljava kondomov.
Prijateljev pa nimava veliko … pač so poslovni, ampak to je korist, nekorist naveza. Vsak imava po enega sorojenca, od tega je eden v tujini en pa na drugem koncu SLO in se vidimo mogoče 2x na leto.

Mogoče bi se res jaz morala bolj potruditi, čeprav seksi perilo, obleke, petke, to vse dobi … bom poskusila s sprehodom v gozd, tako kot ste predlagali.

Čeprav, ko takole pomislim … ne vem, če ima smisel kaj spreminjat … lahko se samo sprijaznim, da on pač ni takšen, kot jih vidim po trgovinah … da bi mi nosil vrečke … se ne bo zgodilo, da bi mi skuhal kosilo, tudi ne, da bi se sam spomnim na moj rd (zdaj ga bolj otroci, pa njegova mama) … živimo dalje ne …

ne morem se odločiti ali gre za pomoč pri pisanju slabe seks kriminalke ali je to resnično.
Če je knjiga, ne rabiš pomoči. Če je pa res, potem živiš v zaporu, ki si si ga sama izbrala.
Ker živiš v Sloveniji, je to tvoja izbira in ti moraš ugotoviti, zakaj to hočeš.

Zanimivo mi je to, da se npr. tudi ne potrudi, da bi meni, v poslovnem svetu kaj pomagal … komaj se tolčem čez vse težave, si iščem stranke, pa hkrati za njih nimam toliko časa, ker imam otroke za skrbet, ker se on ne udeležuje ničesar … Nobenemu ne reče, kaj počnem, ali pa da bi me pred kom pohvalil, ali pa da bi mi kaj uredil, olajšal … nič.

Zakaj je takšen?!

In tebi, draga moja, še ni kapnilo, da te na “kruhu in vodi” drži z določenim razlogom?
Ve, da vas z ljubeznijo ne more obdržati ob sebi. Poplav nežnosti nekako tudi ni. Pravzaprav vam razen denarja ta človek nima NIČ za ponuditi. To je edino orožje, ki ga ima.
Zato je iz tebe in tvojih otrok naredil drugačne odvisnike. Z vami lahko manipulira do objestnosti. Kar v bistvu tudi počne.
Ker, kam boš pa šla, če še jesenske garderobe ne moreš otrokom kupiti?
Daj ženska, odpri končno oči!

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ne pomaga ti zato, ker bi potem imela čas in voljo za razmišljat še o vseh svojih drugih potrebah. Dokler pa je človek lačen, pa ne more razmišljat nič drugega, kot samo o hrani.
Mater, a boš dojela že enkrat al ti moram še narisat.
??

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ne … hvala, saj razumem. ;(

Nič ne morem … sama kriva, moram pojest skuhano.

Pa ne, da ne morem kupit otrokom oblačil … saj imam dovolj, v minusu nisem, pač vedno zaslužim toliko, da kupim, kar potrebujemo v hiši, za oblečt (razen možu, on si sam) … pač kar je treba. Lahko bi mi ostalo veliko več …

Ja, vse ima naštudirano zgleda … nimam kaj.

A je ta clovek v resnici,ne morem verjeti kaj tu berem. Matr me tak razjezi ze tole,da bi ti ornk bacn prisfasala. To kar ti dozivljas je namrec spolno,ekonomsko,custveno,….Nasilje!
Kaj tebi se tu ni jasno?!!
Ma bodi v tem dreku,sama se pogrezas v njega in sama lahko izstopis. Seveda pa na izstopni postaji tvoj bolani dedc ostane na vlaku in se pelje naprej.
Aleluja…

V tej hisi se vsaj ve kdo je gazda. Spostuje ga zena, spostujejo ga otroci. Medtem, ko jajckote, ki zenskam zamikajo riti, ze pa par letijh zveze doma vec ne spostuje nihce.

Ja ni kej dobra si.. razumem da ni vsem dana enaka pamet ampak ti si pa sorry popolnoma brez
Niti ti spoštuješ njega niti on tebe tako kot bi se morala spoštovati mož in zena,oba pa ne spoštujeta družine ki jo imata. Pazi kaj bosta naučila svoje hčere in sinove

Seveda se ve kdo je gazda – njegova denarnica!

Veš kaj, pozabi ti draga duša na petke pa erotično perilo zanj. Naj gre v rit. Resno no. Kar prekipelo mi je, da ti ne da denarja za otroke. Kaj pa potem imaš od njega? Zdaj že več ne razumem, on investira samo v hišo, medtem ko moraš ti plačevati vse položnice in preživljati njegove otroke? A prav razumem? In če ne zmoreš plačat vsega, se ti posmehuje?

Veš kaj, mogoče pa ta tvoj mož nikoli ni bil tako krasen, kot se ga spomniš od prej. Mogoče je ves čas samo manipuliral s tabo. Sploh ne vem, kakšen normalen moški bi se tako obnašal, da se ženi smeje v obraz, ker ne more kupiti oblačil za otroka. Oblačila za tri otroke presneto veliko stanejo, pa še sebe moraš porihtat. In stroškov je vedno več, ko otroci rastejo, ne vedno manj. Kdo jim plačuje dejavnosti? Kdo daje za bencin, ko jih voziš okoli?

Mislim, da je pri vama dvoje: ti si zelo prijazna, ustrežljiva, družina ti pomeni veliko. On je navaden manipulator in v najhujšem primeru sociopat in narcisoid. Razmisli o tem, bodisi je narcis ali ima narcisistično motnjo, torej blažjo obliko fantazije, da si on zasluži vse nagrade tega sveta za svoje trdo delo, ti mu ne smeš reči ničesar, delati pa moraš vse tako, kot on želi, ker je on tako uspešen in fantastičen, da ga moraš samo občudovati in mu v vsem ustreči. Nima nobenega feelinga za druge, ali te prizadene ali ne mu je vseeno, glavno, da on dobi svoje.

To je tipična narcisistična motnja. Jaz sem bila leta poročena s takim in sem se kot ti spraševala, kaj mu je, ker se mi pač njegova dejanja niso zdela normalna. Sem pa bila vsaj toliko trmasta, da nisem popustila kakšnih njegovim foram, ki bi bile a-la tvoje svinganje. Se je pa bilo za to treba kregat in to ure in ure ali celo dneve. Nato sem se naučila, kakšen ton moram uporabiti in katere besede, da je popustil hitreje. Končno pa sem se ločila, kar je bila posebne vrste muka. Brez pomoči družine in prijateljev, ki jim lahko zaupaš, se namreč takega človeka sploh ne moreš znebiti – ker grozijo, manipulirajo, lažejo, izsiljujejo. Ker ti ne govoriš o svojem lajfu z nobenim, ostajaš sama v svojem svetu in se ne zavedaš, kako daleč od sebe si se že obrnila.

Tudi jaz sem delala to napako. Počel je pač take stvari, da se mi niso zdele normalne in mi je bilo težko z nekom govorit o tem. Vendar bi morala govorit prej. Vse se je pri meni začelo, ko se mi je zaupala prijateljica in nato sem se jaz zaupala njej in zdelo se mi je, kot da so mi debele zavese padle z oči. Sama sebi sem odstrla laži, ki sem jih pletla zase, da bi lahko njegovo obnašanje opravičevala. Podobno delaš ti.
https://www.verywellmind.com/how-to-recognize-a-narcissist-4164528
https://www.helpguide.org/articles/mental-disorders/narcissistic-personality-disorder.htm

V bistvu se zgodba ne zdi niti tako neverjetna. Avtorica ima nizko samozavest, samopodobo in misli, da mu dolguje vse, ker on pač prinaša glavni denar. Čudno mi je samo to, da jo je njegova odsotnost začela zares motiti šele po 3 otrocih. Da on tebe res ljubi se meni zdi malo verjetno, privlačiš ga, to je glavno, aja pa statusni simbol si tudi. Vse to prenašaš, očitno ti situacija dovolj ugaja, da stojiš kjer si. Mogoče ti pa vsaj tisti v scenicu zavidajo tvojega mercedesa, ali kar pač voziš

In tudi kdo (ne) ljubi, se ve. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tvoj mož je narcisoidni psihopat, brez kančka empatije. Nikogar nima rad, razen sebe. Družino ima, zato, da se z njo postavlja, ker se za poslovneže to spodobi.
Tebe ima zato, da te izkorišča, s tabo dela kot s cunjo. Enostavno si mu ne služkinja, pač pa sužnja, tudi spolna sužnja. Vodi te na svinganje in uživa ob tem, kako te drugi nabijajo, oprosti izrazu. Ti pa greš zato z njim, da mu ustrežeš. Za moje pojme tak človek ni normalen.
Če je vse to res, kar pišeš, oprosti, je tudi s teboj nekaj narobe. Iz kakšnega razloga ti vztrajaš pri njemu, pa ne vem. Iz ljubezni sigurno ne.
Sicer pa – prepričana sem, da provociraš, dvomim, da bi si kdo upal pisati take osebne stvari na forum, že zato, ker te lahko kdo prepozna.

Jasno je, da si njegova sex sužnja. Ob tvoji zgodbi se spomnim na kolegico v službi, ki ima vse to, kar ti nimaš – ljubečega in pozornega moža, ki je tudi v redu oče, pa tega ne zna ceniti in se spogleduje v službi z moškimi in celo ženskami. Misli si, da smo vsi tako nori, da tega ne vidimo, ko se je pa kolektiv začel o tem pogovarjati, pa je bilo vse narobe in se je delala nedolžno in s prstom znala kazati na ostale. Tudi na tiste, s katerimi se je spogledovala.

Dejstvo je, da zagotovo trpiš za kako hudo obliko posttravmatske motnje in da nujno potrebuješ pomoč. Tvoje podrejanje možu in njegovim željam ni normalno, sploh ker ti ob vsem silnem poslovnem uspehu ni pripravljen niti finančno pomagati, kaj šele čustveno stati ob strani.

Oprosti, nisem zasledila, koliko si stara? Čas beži. Naenkrat boš stara in osivela, takrat pa ob takem odnosu, ki ga ima mož že zdaj do tebe, zanj prav gotovo ne boš več zanimiva. Zdaj te lahko uporabi kot “spolno igračko”, da potem lahko brez slabe vesti fu°a druge babe. Ko boš prestara, da bi bila komu zanimiva v swinger klubu, te bo pa načevljal.

Moj nasvet. Poišči si pod nujno strokovno pomoč in zberi moč za čim hitrejši odhod in razvezo. Ko bosta narazen, ti bo moral vsaj plačati preživnino za otroke in boš tako vsaj ločena od njega kaj dobila.

Če od njega ne misliš oditi, te ne čaka nič dobrega. Pa nikar ne bodi prepričana, da te mož tudi ne vara. Ko se enkrat pari odločijo za swinganje ali trojčka, je, kot je že nekdo prej napisal, vse bolj odprto in naenkrat ni več nič prepovedano, pa četudi se zdi, da je tako vse pod kontrolo. On ti lahko pove vsa gesla za račune na socialnih omrežjih, maile, kodo od telefona, pa si je še vedno lahko odprl kak drug račun in kupil dodaten telefon samo za druge ženske, za katerega pa ti ne boš nikoli izvedela.

Ženska, razum v roke. Vzemi se k sebi in se začni ceniti.

Ali bi ti bilo slabše, če bi odšla? Zdaj skrbiš za pet ljudi, potem bi za štiri in za tri otroke bi dobivala preživnino. Nekaj (verjetno ne tako malo) bi ob ločitvi gotovo dobila in s tem bi zmogla najemnino v stanovanju, kjer bi bili stroški nižji. Si upaš vsaj toliko, da mu s tem res zagroziš, če se ne bo kaj bistveno spremenilo. in če se ne bo, to res udejanjiš? Ali pa jamraš, ker rabiš sočustvovanje neznancev, da pelješ vajino patologijo naprej. V kaj rastejo otroci? Dobrih zgledov resnično nimajo. Oče se za njih ne briga, mama pa se vlega s tujimi mpškimi, da je le oče ne bi zapustil, čeprav ji baje ni za to. Baje.


Ti, ki pravis, da je sex suznja…

Hoces reci, da zivi v skladu z najbolj popularno knjigo/filmom zenske populacije, 50 Shades of Gray? Hahaha… Patetika sodobne zenske je, da svoje psihe vec ne zmore razumeti. Tako zelo vas je vse to feministicno pumpanje zmedlo.


Ti, ki pravis, da je sex suznja…

Hoces reci, da zivi v skladu z najbolj popularno knjigo/filmom zenske populacije, 50 Shades of Gray? Hahaha… Patetika sodobne zenske je, da svoje psihe vec ne zmore razumeti. Tako zelo vas je vse to feministicno pumpanje zmedlo.
[/quote]

Filma 50 odtenkov sive nisem gledala, prav tako pa nisem prebrala istoimenske knjige. Nisem ovca, kot večina. Žal.

Je pa res, da se ženske ne znajo ceniti in tudi temu primerna so postala tudi raznorazna feministična gibanja, ki vse bolj delujejo v škodo žensk. Podpirajo celo prihod islamskih migrantov. Feminizem ni več to, kar je bil. Preveč je pod vplivom Sorosa in njegovih €.

Ne vem … kaj naj rečem. Ko takole gledam dneve, ki bežijo mimo, ko gledam, kaj počnemo, koliko smo skupaj in kakšen odnos imamo, sem žalostna. Po eni strani, ker je očitno res narcisoid, pa tega prej mogoče ni tako kazal, po drugi strani pa ker je svet, v katerem živimo in v katerem hočemo veliko doseči, tako zelo krut in neprijazen …

Ko dosežeš eno točko v življenju, prijateljev več ni. Nikomur se ne moreš zaupati, ker je lahko prav tisti tvoje težave obrne sebi v prit in tebi v slabo. Ne upam nikomur ničesar povedati, ker bom ogrozila njega, sebe in otroke.

Nekdo je rekel, da se nimava rada. Mogoče je on izgubil ta občutek do mene, jaz ga pa imam in to zelo, pa ne zaradi denarja, ampak deloma tudi zaradi otrok in zato, ker sva že dolgo skupaj in vseeno cenim, kar je dosegel.

Otroci ne bodo izvedeli, kaj počneva, mogoče potem, ko odrastejo. Parkrat na leto se ponudijo stari starši, da so pri njih in takrat izkoristiva priložnost, tako da nihče ne ve, kam greva in naju niti ne sprašujejo. Nikoli ni tako, da bi jih z namenom vozila k babicam, da se lahko gremo spolne igrice.

Sicer pa – prepričana sem, da provociraš, dvomim, da bi si kdo upal pisati take osebne stvari na forum, že zato, ker te lahko kdo prepozna.
Vidim, da tudi tukaj nihče noče verjeti … sem že povedala in še enkrat bom, resnična je zgodba. Pa če me je kdo tukaj našel … po mojem nihče od moževih kolegov ne hodi sem gor, ker nihče nima časa za tako branje, mogoče katera žena, pa se sama vidi v tem … ne vem … vseeno mi je.

Če me vara? To res ne bi rekla, ker je posel take vrste, da so skoraj sami moški in ko je res gneča, tako kot te dni, res nima priložnosti ker je treba dodobra zavihati rokave. Če me pa vara .. pa … ne morem nič.

Vedno ko se zbudim, si rečem, naj bo danes lep dan … včasih je, se trudim.

Lep dan vsem in hvala za vsako besedo.

Filma 50 odtenkov sive nisem gledala, prav tako pa nisem prebrala istoimenske knjige. Nisem ovca, kot večina. Žal.

Je pa res, da se ženske ne znajo ceniti in tudi temu primerna so postala tudi raznorazna feministična gibanja, ki vse bolj delujejo v škodo žensk. Podpirajo celo prihod islamskih migrantov. Feminizem ni več to, kar je bil. Preveč je pod vplivom Sorosa in njegovih €.
[/quote]

seveda ženska ni njegova sex sužnja, saj je ni kupil in je ne zadržuje pod prisilo.
Ona je čisto klasična prostitutka, ki sebe prodaja za določene dobrine (denar, status). Prostitutka je tudi v glavi, kar je najbrž podedovala po mami in sedaj vzgaja najmanj dve bodoči prostitutki. Nekatere ženske prodajajo svoje telo zaradi težke situacije in ker so ocenile, da je to edina rešitev, pa so v svoji glavi še vedno lahko avtonomne in se s tem ne istovetijo.
Tale ženska pa verjame, da je prostitucija njeno osnovno in dejansko bistvo in drugačnega življenja ne zna in ne zmore živeti.
TAko da škoda kakšne debate.


Predpostavljam, da je zgodba dovolj bizarna, da je resnična.

Narcisoidni obraz je pokazal, ker ve, da imaš slabo samopodobo in nič kaj dosti izkušenj z manipulacijo, in točno ve, da te ima pod kontrolo. Zato ga tudi dolgočasiš (narciseki izgubijo zanimanje ko imajo nekaj pod kontrolo, češ “glej jo kako je glupa ko mi verjame”, ker enostavno ne spoštujejo ljudi, ki ne manipulirajo na veliko) in ti odreka nežnost.

A ni zanimivo, da ti nudi nežnost in ljubkovanje le po swingerskih aventurah? Veš zakaj?

To je tehnika utrjevanja željenega obnašanja, isto kot pri treniranju psa recimo. Neželjeno obnašanje (“normalen” seks in itd..) ne dobi nagrade in je celo ignorirano, željeno pa. In sicer se tu gre za pozitivno utrjevanje, kar nekako nakazuje, da je tvoj še vedno “amaterski narcisek”. Če bi bil boljši manipulator, bi ti nudil nežnost naključno, ker na ta način ne bi sploh ugotovila vzorca.

Ker je znanje moč, v branje:
https://en.wikipedia.org/wiki/Operant_conditioning
https://en.wikipedia.org/wiki/Reinforcement#Intermittent_reinforcement;_schedules

A si poleg tega kdaj zaznala, da se tvoj spomin na določen dogodek med vama radikalno razlikuje od njegovega? Pa te potem prepriča da se enostavno ne spomniš pravilno?

Kot tujcu mi izgleda, da v celi situaciji sploh ni problem njegovo obnašanje, temveč to, da si ti vrgla proč lastno identiteto kot Človek. V vsem se prikloniš in prilagajaš. Čas je, da ugotoviš kaj TI hočeš. Ko boš to ugotovila, boš vedela kako naprej.

Za zaključek pa mnenje moškega o tvojem:
Ne bi si drznil smejati v obraz ženi, če bi mi omenila, da otroci rabijo oblačila za jesen/zimo. Niti na kraj misli nam ne bi prišlo moškim.
Tvoj niti M od moškega ni, nevzgojeno prevzetno dete je, ne glede na debelino denarnice in podjetja. Ti maš dejansko poleg svojih otrok še odraslega nedonošenčka na grbi.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

Mislim, da tukaj ni več prostora za nežnosti, prepričevanje in zapeljevanje, ki sem ga omenil v enem od mojih postov.
Tip je očitno en velik narcisoid, egocentrik in manipulator.
Avtorica teme je pa zmanipulirana z njegove strani do maksimuma. Ne verjamem, da ji bo sicer sami uspelo rešiti težave, če pa že, bo pot do tja “krvava”…
V bistvu še tudi nisem zasledil, da bi takšna konkretna in trdna odločitev za spremembe obstajala pri dotični.

New Report

Close