Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu POROČENI MOŠKI

POROČENI MOŠKI

Vprašanej namenjeno bolj nežnejšemu spolu.Za kaj imate dekleta rajši poročene kot samske moške?Sedaj ,ko sem sam poročen me dekleta nonstop zapeljujejo prej se mi pa to ni dogajalp pa sem bil v istem okolju.

Hmmmm, mogoče zato, ker so bolj izkušeni; sploh taki bolj v “zrelih letih”. Pa tudi ni neke bojazni, da bi ti “zagnjavil” s kakšno resno zvezo; ker je pač sam poročen. Ne vem no……..lahko, da se tudi motim.

Ljubice govorijo:”Ker je z njimi manj komplikacij, nikoli ni slabe volje, vedno, da vse od sebe, vedno je lepo-čudovito, nikoli jamranja…

To sem prebrala nekoc v Cosmotu;))…

Jaz pa ti dodajam le še to, ja imajo prav vse do takrat, ko jih nekdo ne zaloti ali še huje, ko se nekdo ne zaljubi…takrat pa rata orng šmorn.

Meni tudi paše poročen moški;))…

Pametna punca, saj sem vedel!

JAZ, poročen sem že kar nekaj časa… Ti pa nič

Ednina-poročen moški…torej je v igri le en;))…kaj pa veš ja, mogoče si pa res ti dragi Kir…nikoli ne reci nikoli, aneda…

da ja? potem imam prav? hihi

SEVEDA!!!!!!

Ja! In naj še kar čakam…..

hmmmm, mater sem pametna! :))

kdor čaka, (večinoma) dočaka! ; daj -JAZ, ne pusti ga no dolgo čakati, veš, da je KIR neučakan…hahahah

acjom, saj ves da je treba moške le j….potem so veliko bolj tvoji…zadnje čase opazam, da imajo vse “zajebane ženske” enkratne može…in vidim da zgornje besede še kako drzijo, bolj jih j…bolj so toji…haha

Se POPOLNOMA strinjam s tabo!

Seveda si, saj si Štajerka. Kaj pa si te mislila?

Men že stoji, saj vidita..

Jebeš? Pa me daj, če me imaš s čim!

rajši bi čutila, kot videla…hihihi

A imaš že mokro lulico?

madonca; ti si vseved!

Aha, že vem: lulat si šla, pa si je nisi dobro obrisala, ne?

hahahahahahahahhah……………daj, KIR, se bom še od smeha polulala.
A si ti doma tudi tak fajn, kot tu?

Saj nisem tako fajn! Včasih mam mal čudne, veš…Same pizdarije delam, sicer pravi, da ji ni nikdar dolgčas

To pa ji verjamem!

A da ji delam pizdarije, pa šlatam kar naprej?

to si ti rekel! :))))

New Report

Close